dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 75

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał nowa7 Zobacz post
    to jest kontynuacja staropolskiej zasady "zastaw się a postaw się" plus leczenie poskomunistycznego kompleksu niższości. Dochodzi do tego naoglądanie się kanałów typu domo gdzie wszystko jast łatwe i przyjemne i tak cyk bierze się ogromny kredyt na dom, remont. To sprawia że wiele osób, szczególnie tych które nie były za granicą, myśli że to taka nowa norma do której trzeba dążyć bo na zachodzie tak robią. Mam nawet takich znajomych na dorobku których nazwałam "ofiary domo" Kupili mieszkanie (na kredyt) jak spod igły, raczej neutralne pod względem wyglądu, materiały wykończeniowe z górnej półki (jak dla przeciętnego człowieka) i robią totalny remont łącznie z darciem drogiego parkietu bo się kolor nie podobał (parkieciarze patrzyli jak na idiotów), wywalaniem dobrych nowych grzelników ("nie są industrialne") plus nawet przestawianie ścian mimo iz mieszkanie z nowego budownictwa i naprawde dobrze rozplanowane. W dodatku wcale nie zamierzają tam długo mieszkać, tylko wybudować dom za pare lat bo "teraz ich nie stać",
    chociaż za tą kasę co już tam włożyli spokojnie sami by wybudowali mały dom. Sami przyznają że "oglądali tak w domo".
    zgadzam się!
    Najgorsze jest to, ze myślą iz są trendy i jak ktoś ma inny wystrój wnętrza, to juz nie ma gustu i się nie zna.
    A prawda zawsze ,,stoi'' po środku...nie lezy
    Lepsze są wnętrza zrobione które się czuje, niż te skopiowane....bez duszy.
    Ostatnio edytowane przez ciężkiprzypadek ; 17-01-2020 o 08:50
    Jestem kobietą...Wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie
    Wolna jak rzeka
    Nigdy, nigdy, nigdy nie poddam się!....''

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony