dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 124 z 893
Pokaż wyniki od 2.461 do 2.480 z 17847
  1. #2461
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nayri Zobacz post
    Ale ilu z tych 1500 czy 2500 faktycznie w ogóle jest chorych?
    Ile z tysięcy górników i ich rodzin "zapchalo szpitale"?
    Pytanie było o zapchane szpitale i co dalej
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  2. #2462
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nayri Zobacz post
    Ale ilu z tych 1500 czy 2500 faktycznie w ogóle jest chorych?
    Ile z tysięcy górników i ich rodzin "zapchalo szpitale"?
    Jak w szpitalach przed pandemia nie było miejsc ludzie leżeli na korytarzach , że moją ciężko chorą teściową nigdzie nie chcieli przyjąć. Zmarła dużo przed pandemią na niewydolność oddechowo krążeniową. Zakład opieki leczniczej ZOL przyjął ja bo zmarła jakaś tam osoba i zwolniło się miejsce. Szpitale wkrótce się zapełnią. O to Ci chodzi?

  3. #2463
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nayri

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Chmielnik pod Rzeszowem
    Kod pocztowy
    36-016
    Posty
    493

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Jak w szpitalach przed pandemia nie było miejsc ludzie leżeli na korytarzach , że moją ciężko chorą teściową nigdzie nie chcieli przyjąć. Zmarła dużo przed pandemią na niewydolność oddechowo krążeniową. Zakład opieki leczniczej ZOL przyjął ja bo zmarła jakaś tam osoba i zwolniło się miejsce. Szpitale wkrótce się zapełnią. O to Ci chodzi?
    Poczekajcie oboje z kulibobem, bo mieszacie
    To Wy się boicie, bo szpitale sie zapełnia z piwodu koronaworusa, czy dlatego, że się zapełnią ogólnie?

  4. #2464
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nayri Zobacz post
    Według Ciebie podtrzymywanie paniki nie szkodzi gospodarce? Nie szkodzi tym, co tracą pracę? Nie szkodzi dzieciom z przedszkoli, które funkcjonują z pewnymi obostrzeniami, będącymi wbrew naturze małych dzieci?
    Ty naprawdę świadomie i z własnej woli oddajesz codziennie dzieci do przedszkola, w którym opiekunka ich nie przytuli, gdy będą płakać?
    To nie panika to rozsądek . Panika będzie dzięki wam.

    Jak masz proble z zasadmi panującymi w przedszkolu zabierz dziecko.

    Ja uważam ż e szkoły nie powinny być otwarte w obecny sposób nauka powinna być skrócona, hybrydowa i na terenie szkoły w maseczkach
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  5. #2465
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nayri Zobacz post
    Poczekajcie oboje z kulibobem, bo mieszacie
    To Wy się boicie, bo szpitale sie zapełnia z piwodu koronaworusa, czy dlatego, że się zapełnią ogólnie?
    W dupie mam czy się zapełnią chodzi o konsekwencje gdy się zapełnią.
    Chodzi ok konsekwencje ekonomiczne dlaciebie. Wildze problem z patrzeniem dalej
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  6. #2466
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nayri

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Chmielnik pod Rzeszowem
    Kod pocztowy
    36-016
    Posty
    493

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Nie widzę paniki. Widziałem przez chwilę - jak ogłoszono zamknięcie przedszkoli.



    Jakie Ty masz wyobrażenie o przedszkolach? Dwadzieścioro dzieciaków i dwie osoby dorosłe... I mają mieć jeszcze czas na przytulanie? Już szybciej inne dziecko przytuli.

    Edyta. Chyba, że irracjonalne zachowania antymaseczkowców to objaw paniki - to owszem. Też nie pochwalam podtrzymywania tej paniki przed iluzoryczną utratą iluzorycznej wolności.
    Ja znalazłam przedszkole, gdzie na kilkanascie osób jest 2 opiekunki. Właśnie po to, żeby moje dziecko było przytulane i zaopiekowane. W grupie żłobkowej na 18 dzieci było 4 opiekunki.

    Czyli potwierdzasz, że obostrzenia w przedszkolach Ci odpowiadają i uważasz, że icb stosowanie nie wpływa na psychikę i rozwój małych dzieci?

    Twoje także śpią na samej plastikowej lezance, bo pościel czy kocyk to śmiertelne zagrożenie?

  7. #2467
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nayri

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Chmielnik pod Rzeszowem
    Kod pocztowy
    36-016
    Posty
    493

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Jak masz proble z zasadmi panującymi w przedszkolu zabierz dziecko.
    Ja nie mam, bo na szczęście "moje" przedszkole funkcjonuje najzupelniej normalnie już dobre kilka miesięcy.

    Gdyby bylo inaczej, nie zawozilabym tam codziennie swojego dziecka.

    Tyle, że ja mam taką możliwość. Łączenie opieki nad dzieckiem 3-letnim z pracą zdalną było koszmarem, ale było możliwe.

    Wiele rodziców takiej możliwości nie ma, żeby pracować muszą zostawiać dzieci w przedszkolu.

    Ale właśnie - to wymaga spojrzenia dalej, niż czubek własnego nosa. To, że ja mam jakiś tam wybór i pole manewru, nie znaczy, że każdy rodzic przedszkolaka też tak ma.

  8. #2468
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nayri Zobacz post
    Ja znalazłam przedszkole, gdzie na kilkanascie osób jest 2 opiekunki. Właśnie po to, żeby moje dziecko było przytulane i zaopiekowane. W grupie żłobkowej na 18 dzieci było 4 opiekunki.
    I to, że kilkanaście niby robi różnicę?
    Żeby dziecko było zaopiekowane, to grupa musiałaby być jak w przedszkolach specjalnych - 4-5 dzieci i dwie dorosłe.
    Ale przedszkole nie jest od przytulania, a od edukacji, socjalizacji i nauki samodzielności.

    Cytat Napisał Nayri Zobacz post
    Czyli potwierdzasz, że obostrzenia w przedszkolach Ci odpowiadają i uważasz, że icb stosowanie nie wpływa na psychikę i rozwój małych dzieci?
    Oczywiście, ze covid wpływa na psychikę. I dzieci też muszą się nauczyć minimalizować niebezpieczeństwo.
    Separacja grup, mierzenie temperatury (szkoda, że nie mierzą temperatury przyprowadzającym), dezynfekcja i mycie rąk, własne piórnik - tak, jak najbardziej pochwalam.

    Cytat Napisał Nayri Zobacz post
    Twoje także śpią na samej plastikowej lezance, bo pościel czy kocyk to śmiertelne zagrożenie?
    Nie śpią.

  9. #2469
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nayri Zobacz post
    Ja nie mam, bo na szczęście "moje" przedszkole funkcjonuje najzupelniej normalnie już dobre kilka miesięcy.

    Gdyby bylo inaczej, nie zawozilabym tam codziennie swojego dziecka.

    Tyle, że ja mam taką możliwość. Łączenie opieki nad dzieckiem 3-letnim z pracą zdalną było koszmarem, ale było możliwe.

    Wiele rodziców takiej możliwości nie ma, żeby pracować muszą zostawiać dzieci w przedszkolu.

    Ale właśnie - to wymaga spojrzenia dalej, niż czubek własnego nosa. To, że ja mam jakiś tam wybór i pole manewru, nie znaczy, że każdy rodzic przedszkolaka też tak ma.
    Kobieto nie obchodzi mnie twój dzieciak!!!

    Główne pytanie dotyczyło zapchanych szpitali i dalszego wzrostu zachorowań.
    COdalej ? Nie stosowanie się do BHP doprowadzi do tego lub to przyspieszy. A my musimy zyskac na czasie do skutecznego leku lub szczepionki ale nie ot chodzi.

    Czy rozumiesz że konsekwencje ekonomiczne dotkną również ciebie ? Pogłębiacie ten kryzys przez co cena będzie większa.
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  10. #2470
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nayri

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Chmielnik pod Rzeszowem
    Kod pocztowy
    36-016
    Posty
    493

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Nie śpią.
    Dlaczego? Godzisz sie na przedszkole, ktore zaniedbuje tak ważny środek bezpieczeństwa?

    Wedlug Twojej logiki, to Ty swoje dzieci nie uczysz samodzielnosci, bo je przytulasz?

    Przedszkole jest przede wszystkim od sprawowania pieczy nad dziećmi, nie od "zimnego chowu" na zasadzie "możesz płakać ile chcesz, ale nikogo to nie interesuje".

    Ilosc dzieci ma znaczenie. 16 czy 26, przy 2 opiekunów, to jednak jest różnica.
    Ale ja szukałam placówki dbającej także o prawidłowy rozwój emocjonalny dziecka.

  11. #2471
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nayri

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Chmielnik pod Rzeszowem
    Kod pocztowy
    36-016
    Posty
    493

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Kobieto nie obchodzi mnie twój dzieciak!!!

    Główne pytanie dotyczyło zapchanych szpitali i dalszego wzrostu zachorowań.
    COdalej ? Nie stosowanie się do BHP doprowadzi do tego lub to przyspieszy. A my musimy zyskac na czasie do skutecznego leku lub szczepionki ale nie ot chodzi.

    Czy rozumiesz że konsekwencje ekonomiczne dotkną również ciebie ? Pogłębiacie ten kryzys przez co cena będzie większa.
    Czy ty nie rozumiesz, że "wzrost zachorowań", to liczby, którymi bardzo łatwo manipulować?

    Naprawdę uważasz, że ten wzrost jest spowodowany tym, że ludzie nie noszą maseczek?
    Czyli na wakacjach w miejscowościach turystycznych nie było problemu dlatwgo tylko, że ludzie wtedy karnie sie stosowali do obostrzen?

  12. #2472
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nayri Zobacz post
    Czy ty nie rozumiesz, że "wzrost zachorowań", to liczby, którymi bardzo łatwo manipulować?

    Naprawdę uważasz, że ten wzrost jest spowodowany tym, że ludzie nie noszą maseczek?
    Czyli na wakacjach w miejscowościach turystycznych nie było problemu dlatwgo tylko, że ludzie wtedy karnie sie stosowali do obostrzen?
    Do szpitala nie idą bezobiawowi tylko ci co potrzebują pomocy.
    Co ja szpitale się zapchają? Widzisz coś dalej? dla swojego życia i portfela.

    Wzrost spowodowany wieloma czynnikami. Coraz więcej ludzi ma wywalone i dzieciaki wróciły do szkoły .

    Maseczki , dystans i dezynfekcja dają dużo nawet bardzo dużo
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  13. #2473
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nayri Zobacz post
    Poczekajcie oboje z kulibobem, bo mieszacie
    To Wy się boicie, bo szpitale sie zapełnia z piwodu koronaworusa, czy dlatego, że się zapełnią ogólnie?
    czy Ty ze mnie robisz głupka. Pisze o tym co się stanie jak szpitale będą się zapełniać nie na drobnoustrój miłościwie nam się szerzący. Wróci Twoja grypa nie covid ,grypa powróci umieralność na nią większa jak to przedstawiasz. To kux.....wa szpitale się nie przepełnią ,a SOR znowu będzie przyjmować z 4 godz. opóźnieniem. Nie covid kobieto ,a dziecko Twoje mnie nie interesuję sama dbasz o jego zdrowie. Mam wnuczęta o które się martwię bo jak widzę takie podejście do co by nie było, zagrożenia drobnoustrojem zakaźnym takich matek jak Ty, to mnie to przeraża i właśnie się boję o ich zdrowie.

  14. #2474
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nayri Zobacz post
    Dlaczego? Godzisz sie na przedszkole, ktore zaniedbuje tak ważny środek bezpieczeństwa?
    Od dawna nie potrzebują. Ty śpisz?
    Ja pamiętam z przedszkola niewiele - ale jakim cierpieniem było leżakowanie mi się utrwaliło.

    Cytat Napisał Nayri Zobacz post
    Wedlug Twojej logiki, to Ty swoje dzieci nie uczysz samodzielnosci, bo je przytulasz?
    Nie jestem nauczycielem przedszkolnym.
    Wg Twojej logiki receptą na płacz jest przytulanie?

    Cytat Napisał Nayri Zobacz post
    Przedszkole jest przede wszystkim od sprawowania pieczy nad dziećmi, nie od "zimnego chowu" na zasadzie "możesz płakać ile chcesz, ale nikogo to nie interesuje".
    Mylisz przedszkole ze żłobkiem. Nie pisałem nic o zainteresowaniu, a o przytulaniu.

    Cytat Napisał Nayri Zobacz post
    Ilosc dzieci ma znaczenie. 16 czy 26, przy 2 opiekunów, to jednak jest różnica.
    W grupie przedszkolnej nie może być 26 dzieci.
    A czy 18, czy 20 na jednego nauczyciela to różnica żadna.

  15. #2475
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nayri Zobacz post
    Dlaczego? Godzisz sie na przedszkole, ktore zaniedbuje tak ważny środek bezpieczeństwa?

    Wedlug Twojej logiki, to Ty swoje dzieci nie uczysz samodzielnosci, bo je przytulasz?

    Przedszkole jest przede wszystkim od sprawowania pieczy nad dziećmi, nie od "zimnego chowu" na zasadzie "możesz płakać ile chcesz, ale nikogo to nie interesuje".

    Ilosc dzieci ma znaczenie. 16 czy 26, przy 2 opiekunów, to jednak jest różnica.
    Ale ja szukałam placówki dbającej także o prawidłowy rozwój emocjonalny dziecka.
    Wiesz co cieszę się ,że moja córka wychowuje dzieci w bardzo odmienny sposób jak Ty. Jak czytam co wypisujesz w tej wirusologii to ciarki mam na plecach ,że przytulenie w ankiecie ,która chyba wypełniałaś ma tak wielkie znaczenie w emocjonalnym wychowaniu. Z tym emocjonalny to pojechałaś i obraziłaś znaczną rzeszę nauczycieli przedszkolnych. Nie życzę Ci także aby w twojej grupie przedszkolnej do której uczęszcza Twoje dziecko znalazły się dzieci z poza Twojej wirtualnej listy. Porażasz tą miłością dotykową. Dobrałaś sobie grupę do wymogów które postawiłaś przed sobą ? Czy w rozmowie z Dyrektorem placówki zadałaś to kuriozalne pytanie ? "Szukam placówki dbającej o prawidłowy rozwój emocjonalny".
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 26-09-2020 o 09:22

  16. #2476
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Bijemy kolejne rekordy a ludzie ze strachu sikają po nogach a organizatorzy tego cyrku zacierają swoje tłuste rączki i liczą kasę.
    No wreszcie, Ty nam mędrcze napiszesz kto to zorganizował i jak na tym zarabia
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  17. #2477

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nayri Zobacz post
    Poczekajcie oboje z kulibobem, bo mieszacie
    To Wy się boicie, bo szpitale sie zapełnia z piwodu koronaworusa, czy dlatego, że się zapełnią ogólnie?
    zanim one się zapełnią, to chyba wpierw muszą one być normalnie otwarte, prawda? A do tego chyba daleka droga....chyba że wymyślą coś w stylu "leczenie szpitalne przez telefon"
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  18. #2478
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    A są puste ? Pozamykane na głucho ?
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  19. #2479

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    A są puste ? Pozamykane na głucho ?
    Ortopedzi i alergolodzy są otwarci - sam wiesz.

  20. #2480
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Piszemy z @JTKirk o poradniach specjalistycznych, czy oddziałach szpitalnych ?
    Bo chyba straciłeś wątek...
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 26-09-2020 o 11:07
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

Strona 124 z 893

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony