dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 231 z 893
Pokaż wyniki od 4.601 do 4.620 z 17846
  1. #4601
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nayri

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Chmielnik pod Rzeszowem
    Kod pocztowy
    36-016
    Posty
    493

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Ty nie rozumiesz o czym piszesz.
    Logując się do urządzeń, do sieci akceptujesz warunki.
    Chcesz mieć wszystko za darmo ale tak nie ma.
    Jest coś za coś.
    I znowu - gdzie napisałam, że “chcę mieć wszystko za darmo”? Nie masz argumentów, to kolejny raz próbujesz mi wmówić coś, czego nie twierdziłam?

    Druga sprawa - jeżeli się zgadzasz na przesyłanie i obróbkę danych przez Twoje czynności generowanych - to jak wiele to zmienia w kwestii inwigilacji (monitorowania) społeczeństwa? To, że ludzie się zgadzają (czasami dla wygody, czasami dlatego, że nie zgadzając się bardzo ciężko byłoby już funkcjonować normalnie w naszym społeczeństwie, czasami pewnie i z innych powodów) - to co to zmienia? Czy fakt wydania zgody sprawia że zbieranie i analiza danych już nie jest monitorowaniem pewnych czynności, zachowań?

    Uczepiliście się tego, że ludzie “sami się zgadzają” jak rzep psiego ogona i nie widzicie nic więcej...



    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Dałaś linka do zakupu książki i nie dałaś własnego komentarza do tej książki.
    Czego więc oczekujesz?
    Że ktoś potwierdzi Twoje tezy nie czytając książki?
    Komentarza do książki nie dałam - bo nie ma to sensu. Nie zrozumiałeś nawet kilkuzdaniowego opisu tej książki.
    Zresztą, wcale nie chodziło o mój komentarz - chciałeś dowodu, więc Ci podałam tytuł książki, która o tym traktuje. Wydawało się to dosyć oczywiste.



    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Opublikowałem komentarz Czytelnika ale Tobie ten komentarz nie pasuje do swojej teorii totalnej inwigilacji.

    Nie rozumiesz co to jest totalna inwigilacji.
    Ta "zwykła" inwigilacja jest za Twoją zgodą.
    Bo tak jest Tobie wygodnie korzystać ze zdobyczy XXI wieku.

    Inwigilacja istnieje. Tego nie zaprzeczam i nie zaprzeczałem
    Jakiej znowu mojej teorii?
    Nie ma chyba nawet oficjalnej definicji czegoś takiego jak “totalna inwigilacja”. Podałam Ci więc moją - to ją odrzuciłeś. Poprosiłam, żebyś w takim razie podał swoją definicję - nie zrobiłeś tego.
    Ale jednocześnie się upierasz, że to ja nie rozumiem co to jest totalna inwigilacja.
    Oczywiście sam tego pojęcia do tej pory w żaden sposób nie sprecyzowałeś - dlaczego?



    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Link do książki nie jest dowodem. Jest wizją autora książki.
    Tego też nie jesteś w stanie zrozumieć.
    Link do książki jest wizją autora książki? Bo to właśnie napisałeś: - i owszem, taki akurat związek ciężko mi zrozumieć

    Jeżeli natomiast chodziło Ci o to, że książka nie jest żadnym dowodem (a raczej jej treść) - to na czym to bazujesz? Nie przeczytałeś jej, nie wiesz na jakiej podstawie jest napisana, na jakich materiałach i informacjach się opiera - ale oczywiście Ty WIESZ, że treść tej książki żadnych dowodów nie zawiera?

  2. #4602
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nayri

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Chmielnik pod Rzeszowem
    Kod pocztowy
    36-016
    Posty
    493

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emtebe Zobacz post
    Weź sprawdź co oznacza inwigilacja, bo jakoś fruwasz bez sensu jak głuchy nietoperz.
    Podałam przecież definicję za Wikipedią. Nie zgadzasz się z nią, to napisz, proszę, dlaczego.
    Oczywiście to może być trudne. Pisanie, że “robię halo” i “fruwam bez sensu jak głuchy nietoperz” - nie potrafiąc podać przykładu takich moich zachowań - jest prostsze, więc tą drogą podążasz. Gratulacje.



    Cytat Napisał Emtebe Zobacz post
    No i jak się w to wpisuje własnoręczne i świadome uruchomienie konta google wraz z usługami na nowym telefonie? Wypisujesz definicje niezwiązane z przytoczonym przez ciebie przykładem. Tylko po co? Przecierz to nie ma ani sensu, ani składu.
    A potrafisz zrozumieć, że to, że dajesz zgodę na zbieranie, przesyłanie i analizowanie generowanych przez Ciebie danych (jakie by one nie były), nie zmienia faktu, że te dane są zbierane? Że społeczeństwo (i poszczególne jednostki) są monitorowane?
    Już pomijając to, że dalej nie odpowiedziałeś na proste pytanie...

  3. #4603
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emtebe Zobacz post
    Już jakiś czas temu zauważyłem, że istnieje jakiś tajemniczy czynnik, dzięki któremu poczucie niesamowitej mądrości jest odwrotnie proporcjonalnie do inteligencji. Chyba jest to kwestia tego, że osoba kompetentna i inteligentna zdaje sobie sprawę ze swojej niewiedzy, jest wstanie krytycznie ocenić samego siebie. Osoba niekompetentna o niskiej inteligencji musi być bezgranicznie przekonana o swojej nadprzeciętności, bo nie ma zdolności krytycznej samooceny, refleksji czy logicznej analizy jakiegoś zjawiska.
    Celnie.
    Najwyraźniej nawet bardzo, biorąc pod uwagę, że wylądowałeś "w stopce"

  4. #4604
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nayri Zobacz post
    I znowu - gdzie napisałam, że “chcę mieć wszystko za darmo”? Nie masz argumentów, to kolejny raz próbujesz mi wmówić coś, czego nie twierdziłam?

    Druga sprawa - jeżeli się zgadzasz na przesyłanie i obróbkę danych przez Twoje czynności generowanych - to jak wiele to zmienia w kwestii inwigilacji (monitorowania) społeczeństwa? To, że ludzie się zgadzają (czasami dla wygody, czasami dlatego, że nie zgadzając się bardzo ciężko byłoby już funkcjonować normalnie w naszym społeczeństwie, czasami pewnie i z innych powodów) - to co to zmienia? Czy fakt wydania zgody sprawia że zbieranie i analiza danych już nie jest monitorowaniem pewnych czynności, zachowań?

    Uczepiliście się tego, że ludzie “sami się zgadzają” jak rzep psiego ogona i nie widzicie nic więcej...





    Komentarza do książki nie dałam - bo nie ma to sensu. Nie zrozumiałeś nawet kilkuzdaniowego opisu tej książki.
    Zresztą, wcale nie chodziło o mój komentarz - chciałeś dowodu, więc Ci podałam tytuł książki, która o tym traktuje. Wydawało się to dosyć oczywiste.





    Jakiej znowu mojej teorii?
    Nie ma chyba nawet oficjalnej definicji czegoś takiego jak “totalna inwigilacja”. Podałam Ci więc moją - to ją odrzuciłeś. Poprosiłam, żebyś w takim razie podał swoją definicję - nie zrobiłeś tego.
    Ale jednocześnie się upierasz, że to ja nie rozumiem co to jest totalna inwigilacja.
    Oczywiście sam tego pojęcia do tej pory w żaden sposób nie sprecyzowałeś - dlaczego?





    Link do książki jest wizją autora książki? Bo to właśnie napisałeś: - i owszem, taki akurat związek ciężko mi zrozumieć

    Jeżeli natomiast chodziło Ci o to, że książka nie jest żadnym dowodem (a raczej jej treść) - to na czym to bazujesz? Nie przeczytałeś jej, nie wiesz na jakiej podstawie jest napisana, na jakich materiałach i informacjach się opiera - ale oczywiście Ty WIESZ, że treść tej książki żadnych dowodów nie zawiera?
    Z pełną odpowiedzialnością i w pełnym tego słowa znaczeniu stwierdzam ,że w Chmielniku pod Rzeszowem macie innego wirusa. Co Ty się mu tak tłumaczysz ?. Pisz krócej co Cię nurtuje w tej dzikiej pandemii ,Twoje za i Twoje przeciw ,a nie te posty kolosy idące na wymianę z d7d. Powiedz np. co sądzisz i co np. wg. Ciebie zrobi rząd jak pandemia się skończy z tymi szpitalami polowymi ? Jak np. w tym choróbsku ruszyć - potrząsnąć gospodarką ? Jakie gałęzie nie podniosą się po tej spektakularnej sytuacji jak dla Ciebie? Jak sobie radzisz w tym dramatycznym czasie ?

  5. #4605
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.359

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post

    Ato najważniejsze

    https://wiadomosci.wp.pl/jest-decyzj...7972574944096a

    I szczepionka coraz bliżej
    Dla Ciebie to chyba bez różnicy, bo Ty i tak nigdzie nie wyjeżdżałeś na ferie bo twierdziłeś że to strata pieniędzy. Dziwny z Ciebie człowiek - cieszysz się że stałeś się zakładnikiem grup ryzyka i pod nich musisz dostosować swoje życie w kwestii szkół, zakupów itp.
    Ostatnio edytowane przez kemot_p ; 21-11-2020 o 16:07

  6. #4606
    ELITA FORUM (min. 1000)
    marcin225

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Posty
    1.845

    Domyślnie

    kulibob się cieszy bo szkoły wciąż zamknięte a on zesrany że córka coś przywlecze..

  7. #4607
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin225 Zobacz post
    kulibob się cieszy bo szkoły wciąż zamknięte a on zesrany że córka coś przywlecze..
    Weź nie opowiadaj głupot. Jak zamknięte jak otwarte. Co to za określenie "zesrany" , gdybyś mógł się po swojemu rozwinąć .

  8. #4608
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.283

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nayri Zobacz post
    A Ty jestes chetny szczepic sie szczepionka, ktora powstanie w tak ekspresowym czasie?
    Tak.

    A ty nie wiesz, że dzięki szczepionce polio i obowiązkowym szczepieniom możesz chodzić na prostych nogach? Młoda/y jesteś to nie pamiętasz szkolnego powiedzonka, że "Heine-Medina nogi wygina". Znam dwie osoby, ofiary zlekceważenia szczepień na polio.

    Cytat:
    Poliomyelitis stanowiło w przeszłości znaczne obciążenie dla społeczeństwa. Przed wprowadzeniem szczepień choroba Heinego-Medina rocznie powodowała tysiące zgonów oraz kilkanaście tysięcy przypadków trwałego inwalidztwa u dzieci w wieku szkolnym na świecie. Od 1988 roku prowadzony jest Światowy Program Eradykacji Poliomyelitis. W ramach tego programu organizuje się masowe akcje szczepień w krajach o słabszej infrastrukturze oraz kontynuuje się szczepienia we wszystkich krajach świata, w których wyeliminowano już zachorowania. Dzięki Programowi udało się ograniczyć liczbę zachorowań o 99%, z szacowanych 350 tysięcy w 1988 r. do 143 potwierdzonych zachorowań w 2019 r. W Polsce ostatni przypadek poliomyelitis miał miejsce ponad 40 lat temu!

    https://szczepienia.pzh.gov.pl/szcze...poliomyelitis/

  9. #4609
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.359

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Tak.

    A ty nie wiesz, że dzięki szczepionce polio i obowiązkowym szczepieniom możesz chodzić na prostych nogach? Młoda/y jesteś to nie pamiętasz szkolnego powiedzonka, że "Heine-Medina nogi wygina". Znam dwie osoby, ofiary zlekceważenia szczepień na polio.
    Czytaj ze zrozumieniem. Koleżanka nie neguje pozytywów szczepionek,zwraca tylko uwagę na ekspresowe tempo jej powstania. Sam szczepię dzieci na wszystkie obowiązkowe i wiele fakultatywnych, ale w tym przypadku problem jest czas w jakim ta szczepionka powstała, kilka razy krótszy niż w przypadku innych szczepionek. Gdzie czas na rzetelne testy, zbadanie skutków ubocznych. Nie sądzę, że pośpiech w takich kwestiach jest dobry.
    Ale nie mam wątpliwości, że masa ludzi wystraszonych paskami z tv, jak kulibob, zaszczepi się przy pierwszej okazji, nie zastanawiając się w jakim trybie szczepionka uzyskała wymagane akceptacje.
    Ostatnio edytowane przez kemot_p ; 21-11-2020 o 17:59

  10. #4610
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Emtebe

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-864
    Posty
    227

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nayri Zobacz post
    Podałam przecież definicję za Wikipedią. Nie zgadzasz się z nią, to napisz, proszę, dlaczego.
    Oczywiście to może być trudne. Pisanie, że “robię halo” i “fruwam bez sensu jak głuchy nietoperz” - nie potrafiąc podać przykładu takich moich zachowań - jest prostsze, więc tą drogą podążasz. Gratulacje.
    Nie neguję definicji z wikipedii, tylko twój przykład, kóry podałaś jako inwigilacja. To jest ten przykład, który od początku podaję i którego widzę nie zauważasz.

    Cytat Napisał Nayri Zobacz post
    A potrafisz zrozumieć, że to, że dajesz zgodę na zbieranie, przesyłanie i analizowanie generowanych przez Ciebie danych (jakie by one nie były), nie zmienia faktu, że te dane są zbierane? Że społeczeństwo (i poszczególne jednostki) są monitorowane?
    Już pomijając to, że dalej nie odpowiedziałeś na proste pytanie...
    Jak najbardziej potrafię zrozumieć, że jak daję zgodę na zbieranie, przesyłanie i analizowanie danych, to te dane są zbierane, przesyłane i analizowane. Tylko gdzie tu inwigilacja?

  11. #4611
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin225 Zobacz post
    kulibob się cieszy bo szkoły wciąż zamknięte a on zesrany że córka coś przywlecze..
    Ale nie mogą się w szkole wysikać przed wyjściem, więc pewnie go gryzie, że jest sporą kasę w plecy

  12. #4612
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nayri

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Chmielnik pod Rzeszowem
    Kod pocztowy
    36-016
    Posty
    493

    Domyślnie

    Cytat Napisał kemot_p Zobacz post
    Czytaj ze zrozumieniem. Koleżanka nie neguje pozytywów szczepionek,zwraca tylko uwagę na ekspresowe tempo jej powstania. Sam szczepię dzieci na wszystkie obowiązkowe i wiele fakultatywnych, ale w tym przypadku problem jest czas w jakim ta szczepionka powstała, kilka razy krótszy niż w przypadku innych szczepionek. Gdzie czas na rzetelne testy, zbadanie skutków ubocznych. Nie sądzę, że pośpiech w takich kwestiach jest dobry.
    Ale nie mam wątpliwości, że masa ludzi wystraszonych paskami z tv, jak kulibob, zaszczepi się przy pierwszej okazji, nie zastanawiając się w jakim trybie szczepionka uzyskała wymagane akceptacje.
    Dokładnie tak.

  13. #4613
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nayri

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Chmielnik pod Rzeszowem
    Kod pocztowy
    36-016
    Posty
    493

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emtebe Zobacz post
    Nie neguję definicji z wikipedii, tylko twój przykład, kóry podałaś jako inwigilacja. To jest ten przykład, który od początku podaję i którego widzę nie zauważasz.
    OK, niech będzie, że masz rację - podałam zły przykład. Tylko co to zmienia?



    Cytat Napisał Emtebe Zobacz post
    Jak najbardziej potrafię zrozumieć, że jak daję zgodę na zbieranie, przesyłanie i analizowanie danych, to te dane są zbierane, przesyłane i analizowane. Tylko gdzie tu inwigilacja?
    Bardzo często te zgody są tak formułowane, że nie do końca wiadomo na co się tą zgodę daje.

    A jak ktoś Cię obserwuje i na tą obserwację się zgodziłeś, to ta obserwacja już nie jest obserwacją?

    No i kolejny raz zapytam:
    Czyli wierzysz, że przekazywane są tylko i wyłącznie te dane, na których zbieranie, przekazywanie, przechowywanie i wykorzystywanie wyraziłeś zgodę i tylko do tych podmiotów i w tych celach, na które wyraziłeś zgodę?

  14. #4614
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.283

    Domyślnie

    Dla mnie to oczywiste ,że zgody które widzisz na ekranie to tylko wierzchołek góry lodowej . To nie tylko problem z "telefonami", ale od tego są odpowiednie "firmy", więc my małe robaczki możemy temat tylko potraktować hydraulicznie. .... ... ... .... Że czasy komunikatu "Rozmowa kontrolowana, rozmowa kontrolowana..." minęły bezpowrotnie mogą uważać tylko bardzo młodzi (bo nie słyszeli komunikatu) lub bardzo naiwni np. z racji skromnego aparatu poznawczego.
    Ostatnio edytowane przez Bertha ; 21-11-2020 o 19:31

  15. #4615
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nayri

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Chmielnik pod Rzeszowem
    Kod pocztowy
    36-016
    Posty
    493

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Dla mnie to oczywiste ,że zgody które widzisz na ekranie to tylko wierzchołek góry lodowej . To nie tylko problem z "telefonami", ale od tego są odpowiednie "firmy", więc my małe robaczki możemy temat tylko potraktować hydraulicznie. .... ... ... .... Że czasy komunikatu "Rozmowa kontrolowana, rozmowa kontrolowana..." minęły bezpowrotnie mogą uważać tylko bardzo młodzi (bo nie słyszeli komunikatu) lub bardzo naiwni np. z racji skromnego aparatu poznawczego.
    Wlasnie o to mi chodzilo od poczatku tej dyskusji.

  16. #4616
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.912

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nayri Zobacz post
    I znowu - gdzie napisałam, że “chcę mieć wszystko za darmo”? Nie masz argumentów, to kolejny raz próbujesz mi wmówić coś, czego nie twierdziłam?
    ...
    Komentarza do książki nie dałam - bo nie ma to sensu. Nie zrozumiałeś nawet kilkuzdaniowego opisu tej książki.
    Zresztą, wcale nie chodziło o mój komentarz - chciałeś dowodu, więc Ci podałam tytuł książki, która o tym traktuje. Wydawało się to dosyć oczywiste.

    ...
    Jakiej znowu mojej teorii?
    Nie ma chyba nawet oficjalnej definicji czegoś takiego jak “totalna inwigilacja”. Podałam Ci więc moją - to ją odrzuciłeś. Poprosiłam, żebyś w takim razie podał swoją definicję - nie zrobiłeś tego.
    Ale jednocześnie się upierasz, że to ja nie rozumiem co to jest totalna inwigilacja.
    Oczywiście sam tego pojęcia do tej pory w żaden sposób nie sprecyzowałeś - dlaczego?
    ...
    Link do książki jest wizją autora książki? Bo to właśnie napisałeś: - i owszem, taki akurat związek ciężko mi zrozumieć

    Jeżeli natomiast chodziło Ci o to, że książka nie jest żadnym dowodem (a raczej jej treść) - to na czym to bazujesz? Nie przeczytałeś jej, nie wiesz na jakiej podstawie jest napisana, na jakich materiałach i informacjach się opiera - ale oczywiście Ty WIESZ, że treść tej książki żadnych dowodów nie zawiera?
    Napisz swoją książkę na temat totalnej inwigilacji.

    Masz taką nową mantrę
    Ty nic nie rozumiesz

    Pisałaś o totalnej inwigilacji.
    Nie masz żadnego pojęcia o totalnej inwigilacji.
    Masz z tym problem.

    Podajesz przykład książki i co z tego ma wynikać.
    Książka nie jest dowodem na totalną inwigilację.
    Papier jest cierpliwy i wszystko można napisać.

    Miałaś problem z nadpisywaniem wolności a teraz ujawnił się problem z totalną inwigilacją.
    Kolejny temat który rozumiesz na swój specyficzny sposób.

    PS Szykują się kolejne dziesiątki postów na temat Totalnej Inwigilacji w temacie covid.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  17. #4617
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nayri

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Chmielnik pod Rzeszowem
    Kod pocztowy
    36-016
    Posty
    493

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Napisz swoją książkę na temat totalnej inwigilacji.

    Masz taką nową mantrę
    Ty nic nie rozumiesz

    Pisałaś o totalnej inwigilacji.
    Nie masz żadnego pojęcia o totalnej inwigilacji.
    Masz z tym problem.

    Podajesz przykład książki i co z tego ma wynikać.
    Książka nie jest dowodem na totalną inwigilację.
    Papier jest cierpliwy i wszystko można napisać.

    Miałaś problem z nadpisywaniem wolności a teraz ujawnił się problem z totalną inwigilacją.
    Kolejny temat który rozumiesz na swój specyficzny sposób.

    PS Szykują się kolejne dziesiątki postów na temat Totalnej Inwigilacji w temacie covid.
    Naprawde przechodzisz sam siebie...

  18. #4618
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    O zgrozo co to się porobiło że taka Rosja powoli staje się wolnym krajem a my stajemy się niewolnikami tzw naszej demokracji wywalczonej Amerykańskimi czołgami a bronionymi fejsbokami,googlami,tweterami,pegasusami itp itd dodać do tego niezależnych kontrolerów mediów i mamy sielankę jak ta lala że strach ryja otworzyć aby ktoś cię po sądach nie taszczył za homofobie,nienawiść rasową antysemityzm i co tam sobie jeszcze wydumano ,

  19. #4619
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał kemot_p Zobacz post
    Dla Ciebie to chyba bez różnicy, bo Ty i tak nigdzie nie wyjeżdżałeś na ferie bo twierdziłeś że to strata pieniędzy. Dziwny z Ciebie człowiek - cieszysz się że stałeś się zakładnikiem grup ryzyka i pod nich musisz dostosować swoje życie w kwestii szkół, zakupów itp.
    Wiele pozytywnych rzeczy wydarzyło się dzięki pandemii . Zwłaszcza poprawiła się organizacja w moim małym prepersowie.

    Poprawiła się sytuacja ekonomiczna

    Zamknięcie szkół daje mi spore prawdopodobieństwo nie zakażenia się.
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  20. #4620
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin225 Zobacz post
    kulibob się cieszy bo szkoły wciąż zamknięte a on zesrany że córka coś przywlecze..
    Masz rację eliminuje to główny czynnik ryzyka zakażenia się.

    Ale nie dokońca siedzę w domu prawie codziennie spacer jednak z daleka od bydła.
    Może za tydzień wyskoczę d biedronki koło 23. Więc też ryzykuje.
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

Strona 231 z 893

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony