dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 240 z 893
Pokaż wyniki od 4.781 do 4.800 z 17846
  1. #4781
    ELITA FORUM (min. 1000)
    jacentyy

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Cieszyn
    Kod pocztowy
    43-418
    Posty
    1.852

    Domyślnie

    Cytat Napisał gawel Zobacz post
    Bardzo mądry i trafny wpis. Generowane przez Nayri wpisy to SPAM w najgorszym rodzaju, trzeba to zgłosić do skasowania
    Sam sie skasuj, cenzury mu sie zachciewa,

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Szczepić wszystkich kto nie chce to moderowano tłumoków na Madagaskar wywalić
    Dla takich jak Ty to jest jedno słowo sp.....j

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Jestes kobietą to tyroche nie wypada jechać Ci po rajtuzach za te frustracje i epistoły które wylewasz wypisujesz .Roszczeniowa do bólu na kazdym kroku. Mam tłumaczyć kazdy wers Twojej wypowiedzi ? W uzasadnieniu nie rozumiem Twego podejścia do rzeczywistości bo jestes rozjechana w kazdym aspekcie.
    Popatrz jak i tu wpadasz w nieprawdę. Zapętla się ten Twój mega słowotok. Jeśli chcesz to wejdę na wyżyny i spróbuje wytłumaczyć Twą hipokryzje którą nas tu karmisz. Ale po co. Temat o choróbsku ,a Ty masz tyle rozbieżności w nim. Piszesz nie na temat i spamu jesz.
    Nie dośc, że cham jesteś to mijasz sie z prawda , dla mnie ta in formacja, która przekazuje Nayri jest pożądana, a więc nie jest spamem....wiesz jak się rozmawia z kobietą czy taki damski bokser z Ciebie ?
    Ostatnio edytowane przez jacentyy ; 12-12-2020 o 08:28

  2. #4782
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.276

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Jestes kobietą to tyroche nie wypada jechać Ci po rajtuzach za te frustracje i epistoły które wylewasz wypisujesz .Roszczeniowa do bólu na kazdym kroku. Mam tłumaczyć kazdy wers Twojej wypowiedzi ? W uzasadnieniu nie rozumiem Twego podejścia do rzeczywistości bo jestes rozjechana w kazdym aspekcie.



    Popatrz jak i tu wpadasz w nieprawdę. Zapętla się ten Twój mega słowotok. Jeśli chcesz to wejdę na wyżyny i spróbuje wytłumaczyć Twą hipokryzje którą nas tu karmisz. Ale po co. Temat o choróbsku ,a Ty masz tyle rozbieżności w nim. Piszesz nie na temat i spamu jesz.
    dokładnie nic dodać nic ująć

  3. #4783
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Przejechałem się do nadleśnictwa po choinkę bo zbliża się czas pełnej izolacji dla zainteresowanych stron przed wigilią .
    A tam dantejskie sceny kolejka do wejścia człowiek na człowieku podryjniki, bez maseczek i stae gacie taki jest obraz polskiej epidemi i do tego ukrywanie się przed testami żeby czasowi plebsowi 80% nie zapłacili.
    I wróciłem bez drzewka a moje za małe na wycinkę. szkoda że sztuczną kilka lat temu sprzedałem. Obetnę sąsiadowi parę gałązek i zrobię improwizowaną.
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  4. #4784
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Nayri

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Chmielnik pod Rzeszowem
    Kod pocztowy
    36-016
    Posty
    493

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Jestes kobietą to tyroche nie wypada jechać Ci po rajtuzach za te frustracje i epistoły które wylewasz wypisujesz .Roszczeniowa do bólu na kazdym kroku. Mam tłumaczyć kazdy wers Twojej wypowiedzi ? W uzasadnieniu nie rozumiem Twego podejścia do rzeczywistości bo jestes rozjechana w kazdym aspekcie.



    Popatrz jak i tu wpadasz w nieprawdę. Zapętla się ten Twój mega słowotok. Jeśli chcesz to wejdę na wyżyny i spróbuje wytłumaczyć Twą hipokryzje którą nas tu karmisz. Ale po co. Temat o choróbsku ,a Ty masz tyle rozbieżności w nim. Piszesz nie na temat i spamu jesz.
    Powtórzę jeszcze raz, bo albo nie przeczytałeś, albo nie zrozumiałeś (tak wiem, i to i to to trudna sztuka):

    Zawsze i wszędzie znajdą się osobnicy, dla których zadawanie pytań, logiczne myślenie, wyciąganie wniosków czy analizowanie faktów są czymś niechcianym, niepotrzebnym albo i szkodliwym…

    Oczywiście, Twoim prawem jest z dumą do tej jakże "chlubnej" grupy należeć.

    Powtórzę też kolejny już raz, nie tylko do Ciebie ale i kilku innych osób, które ciągle mi coś zarzucają:
    Uzasadnij to, co mi zarzucasz. A jeżeli nie potrafisz uzasadnić - to przestań próbować mnie oczerniać i przestań pisać kłamstwa na mój temat.

    Myślę, że na tyle proste i nieskomplikowane, że tym razem już nikt nie będzie miał problemów ze zrozumieniem?



    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    W uzasadnieniu nie rozumiem Twego podejścia do rzeczywistości bo jestes rozjechana w kazdym aspekcie.
    Nie rozumiesz, co piszę, nie rozumiesz, co czytasz (jak niestety się okazuje, dla wielu dorosłych osób czytanie ze zrozumieniem to jednak JEST trudna sztuka) - i to jest według Ciebie uzasadnienie tego, że jestem “roszczeniowa i naburmuszona”?


    Aha, gwoli wyjaśnienia - zadawanie pytań, analizowanie faktów, obserwowanie rzeczywistości - to nie jest roszczeniowość

  5. #4785
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.276

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nayri Zobacz post
    Powtórzę jeszcze raz, bo albo nie przeczytałeś, albo nie zrozumiałeś (tak wiem, i to i to to trudna sztuka):

    Zawsze i wszędzie znajdą się osobnicy, dla których zadawanie pytań, logiczne myślenie, wyciąganie wniosków czy analizowanie faktów są czymś niechcianym, niepotrzebnym albo i szkodliwym…

    Oczywiście, Twoim prawem jest z dumą do tej jakże "chlubnej" grupy należeć.

    Powtórzę też kolejny już raz, nie tylko do Ciebie ale i kilku innych osób, które ciągle mi coś zarzucają:
    Uzasadnij to, co mi zarzucasz. A jeżeli nie potrafisz uzasadnić - to przestań próbować mnie oczerniać i przestań pisać kłamstwa na mój temat.

    Myślę, że na tyle proste i nieskomplikowane, że tym razem już nikt nie będzie miał problemów ze zrozumieniem?





    Nie rozumiesz, co piszę, nie rozumiesz, co czytasz (jak niestety się okazuje, dla wielu dorosłych osób czytanie ze zrozumieniem to jednak JEST trudna sztuka) - i to jest według Ciebie uzasadnienie tego, że jestem “roszczeniowa i naburmuszona”?


    Aha, gwoli wyjaśnienia - zadawanie pytań, analizowanie faktów, obserwowanie rzeczywistości - to nie jest roszczeniowość
    To że twoje wpisy są odbierane negatywnie i tylko ty w nich widzisz jakieś wątpliwe wybitne osiągnięcia i treści to świadczy niestety o tobie i albo jest to bezkrytycyzm albo niezdolność do wyrażania myśli na piśmie. Są czytane zrozumiane, ocenione i ta ocena jest prawdziwa i szczera a to nigdy nie jest miłe niestety.

  6. #4786
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.224

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nayri Zobacz post
    Powtórzę jeszcze raz, bo albo nie przeczytałeś, albo nie zrozumiałeś (tak wiem, i to i to to trudna sztuka):

    Zawsze i wszędzie znajdą się osobnicy, dla których zadawanie pytań, logiczne myślenie, wyciąganie wniosków czy analizowanie faktów są czymś niechcianym, niepotrzebnym albo i szkodliwym…

    Oczywiście, Twoim prawem jest z dumą do tej jakże "chlubnej" grupy należeć.

    Powtórzę też kolejny już raz, nie tylko do Ciebie ale i kilku innych osób, które ciągle mi coś zarzucają:
    Uzasadnij to, co mi zarzucasz. A jeżeli nie potrafisz uzasadnić - to przestań próbować mnie oczerniać i przestań pisać kłamstwa na mój temat.

    Myślę, że na tyle proste i nieskomplikowane, że tym razem już nikt nie będzie miał problemów ze zrozumieniem?





    Nie rozumiesz, co piszę, nie rozumiesz, co czytasz (jak niestety się okazuje, dla wielu dorosłych osób czytanie ze zrozumieniem to jednak JEST trudna sztuka) - i to jest według Ciebie uzasadnienie tego, że jestem “roszczeniowa i naburmuszona”?


    Aha, gwoli wyjaśnienia - zadawanie pytań, analizowanie faktów, obserwowanie rzeczywistości - to nie jest roszczeniowość
    Za wiele oczekujesz.
    Te typy już tak mają...
    Wiele razy tłumaczyłem jak chłop krowie przy rowie - nie łapią.
    Jak napisałem drukowanymi, dla łatwiejszego zrozumienia, dali bana!

    Brak wiedzy, zrozumienia tego, co się dzieje rodzi strach.
    Strach rodzi agresję.
    A że znakomita większość społeczeństwa (i wszyscy wyborcy PISu) łazi posrana ze strachu to jest jak jest.
    Widać to po namordnikach, co pomagają jak siatka ogrodzeniowa na komary.
    Przymuszają do nich wszystkich - wraz z ozdrowieńcami.
    Wmówiono im, że tylko szczepionka nas uratuje, tak jakby leków nie było wcale.
    A szczepionki to kasa...
    Im większe stado bydła się wyszczepi - tym więcej się zarobi!
    A ze stadem będzie jak będzie...
    Sprawdzała jakaś krowa czy baran czym ją szczepią?

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  7. #4787

    Domyślnie

    Cytat Napisał gawel Zobacz post
    U masz kaca i zestaw odstawienny, ale to minie nie musisz wszystkich obrażać
    A na na jaką przypadłość chorujesz??
    Obrażasz co drugiego usera po czym wycofujesz się jak rak a na forum robi się nieprzyjemna atmosfera.
    Żebyś jeszcze merytorycznie prowadził te pyskówki ale twoja pisanina nie jest nic warta. Nie wiem czy twoja twórczość jest tu podyktowana bezczynnością czy bezsilnością wobec otaczającego świata, ale temu można spokojnie zaradzić.
    Więc daruj sobie takie puste posty zrobisz przysługę dla forum.
    Fajny temat, lubię go czytać ale po twoich roszczeniowych bliżej nie określonych postach temat zaczął sie psuć.

  8. #4788
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.224

    Domyślnie

    Cytat Napisał gawel Zobacz post
    To że twoje wpisy są odbierane negatywnie i tylko ty w nich widzisz jakieś wątpliwe wybitne osiągnięcia i treści to świadczy niestety o tobie i albo jest to bezkrytycyzm albo niezdolność do wyrażania myśli na piśmie. Są czytane zrozumiane, ocenione i ta ocena jest prawdziwa i szczera a to nigdy nie jest miłe niestety.
    Gaweł
    Spróbujesz mi wyjaśnić czemu coraz częściej negatywnie odbieram Twoje wpisy?
    Czytam je, rozumiem i oceniam. Prawdziwie i szczerze!
    Coś Ci się porobiło?
    Zwykle reagowałeś nieco inaczej...

    O niespecjalnie ciekawych wpisach niespecjalnego już nie wspomnę nawet.

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  9. #4789

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Ja tu wpadam dla sportu i nie jestem roszczeniowy jestem za ligwidacją 500+.
    Odnośnie COVID mówię tak jak powinno być
    Podobnie jak i ja. Wpadam tu poczytać i dowiedzieć się czegoś.
    Natomiast co do 500+ to powiem tak, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia nie można wszystkich wrzucać do jednego gara, w każdej grupie społecznej znajdzie sie kilka czarnych owiec co rzuca złe światło na daną grupę.

  10. #4790
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.276

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Gaweł
    Spróbujesz mi wyjaśnić czemu coraz częściej negatywnie odbieram Twoje wpisy?
    Czytam je, rozumiem i oceniam. Prawdziwie i szczerze!
    Coś Ci się porobiło?
    Zwykle reagowałeś nieco inaczej...

    O niespecjalnie ciekawych wpisach niespecjalnego już nie wspomnę nawet.

    Adam M.
    Adaś nie wiem dlaczego coraz negatywnie odbierasz moje wpisy może ja jestem coraz gorszy a ty zmierzasz w kierunku krainy wiecznej pozytywności i szczęśliwości dla wszystkich.

  11. #4791

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Gimby nie znajo co jest Margaret...
    A co gadała - nie wiedzo bo po angielskiemu gadała...

    Adam M.
    Adaś jak nie znają? Młodzież dobrze wie kto to jest Margaret
    I nie gadała tylko śpiewała po angielsku.
    https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...-mgww&usqp=CAU
    Ostatnio edytowane przez henrykow ; 12-12-2020 o 11:19

  12. #4792
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.224

    Domyślnie

    Mieliśmy tu się dowiedzieć czegoś o wirusie co nas gnębi.
    Wiadomości o nim są szczątkowe, dość fachowe i nie wszyscy są w stanie zrozumieć je u źródeł, jakże nielicznych i często manipulowanych.
    Tymczasem... dowiadujemy się - kto jest jaki w forumowej gromadce.
    Wszystkim wiadomo, że w każdej gromadce są i ci inteligentniejsi i ci normalni i normalne debile.
    Po co więc to mielić?

    Mnie ciekawi, na ten przykład, jak SKUTECZNIE dało się zbadać szczepionkę wytworzoną w popłochu na coś, czego nigdy nie wyizolowano w postaci CZYSTEJ.
    Nie spełniono postulatów Kocha a kasa płynie.
    No i...
    Te całe bandy altruistów pędzące ratować jak najwięcej istnień w czasie, gdy głoszona jest KONIECZNOŚĆ depopulacji... przez te same bandy... altruistów!
    Społeczeństwa wyszczepiane jak bydło na pastwisku...
    Eliminacja pieniądza na rzecz pieniądza wirtualnego.
    Bazy danych tych wyszczepionych i tych z wszelkimi ograniczeniami...
    Dzielenie społeczności, antagonizowanie ich.
    Pasanie owiec jest łatwiejsze jak hodowla bydła roboczego - ludzi.
    To fakt.

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  13. #4793
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.276

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Mieliśmy tu się dowiedzieć czegoś o wirusie co nas gnębi.
    Wiadomości o nim są szczątkowe, dość fachowe i nie wszyscy są w stanie zrozumieć je u źródeł, jakże nielicznych i często manipulowanych.
    Tymczasem... dowiadujemy się - kto jest jaki w forumowej gromadce.
    Wszystkim wiadomo, że w każdej gromadce są i ci inteligentniejsi i ci normalni i normalne debile.
    Po co więc to mielić?

    Mnie ciekawi, na ten przykład, jak SKUTECZNIE dało się zbadać szczepionkę wytworzoną w popłochu na coś, czego nigdy nie wyizolowano w postaci CZYSTEJ.
    Nie spełniono postulatów Kocha a kasa płynie.
    No i...
    Te całe bandy altruistów pędzące ratować jak najwięcej istnień w czasie, gdy głoszona jest KONIECZNOŚĆ depopulacji... przez te same bandy... altruistów!
    Społeczeństwa wyszczepiane jak bydło na pastwisku...
    Eliminacja pieniądza na rzecz pieniądza wirtualnego.
    Bazy danych tych wyszczepionych i tych z wszelkimi ograniczeniami...
    Dzielenie społeczności, antagonizowanie ich.
    Pasanie owiec jest łatwiejsze jak hodowla bydła roboczego - ludzi.
    To fakt.

    Adam M.
    Fajny wpis, ciężko ustrzec się teorii spiskowych patrząc na covid całościowo, ale dobrnęliśmy na Ziemi do pewnego punktu w którym środowisko miało już delikatnie dość i niejako naturalnie pojawiło się pytanie, czy jest coś w stanie zatrzymać ten galop konsumpcjonizmu kupowanie i wyrzucanie w coraz większym tempie i dewastację planety? No można powiedzieć że tak. Moja córka skwitowała wybuch epidemii takim zdaniem "bo na na Ziemi jest po prostu za dużo." No powiem ze chyba trochę tak cofid nie zmniejszy liczby ludności w jakiś konkretny sposób ale wpłynie na zmniejszenie konsumpcjonizmu i da oddech środowisku naturalnemu a to już coś.

    Pomijając rzetelność statystyk w Polsce to w śmiertelności przodują województwa o najgorszym zanieczyszczeniu powietrza, to też o czymś świadczy.

  14. #4794
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Cytat Napisał gawel Zobacz post
    Fajny wpis, ciężko ustrzec się teorii spiskowych patrząc na covid całościowo, ale dobrnęliśmy na Ziemi do pewnego punktu w którym środowisko miało już delikatnie dość i niejako naturalnie pojawiło się pytanie, czy jest coś w stanie zatrzymać ten galop konsumpcjonizmu kupowanie i wyrzucanie w coraz większym tempie i dewastację planety? No można powiedzieć że tak. Moja córka skwitowała wybuch epidemii takim zdaniem "bo na na Ziemi jest po prostu za dużo." No powiem ze chyba trochę tak cofid nie zmniejszy liczby ludności w jakiś konkretny sposób ale wpłynie na zmniejszenie konsumpcjonizmu i da oddech środowisku naturalnemu a to już coś.

    Pomijając rzetelność statystyk w Polsce to w śmiertelności przodują województwa o najgorszym zanieczyszczeniu powietrza, to też o czymś świadczy.
    To właśnie o to chodzi co Adam pisze i ty też ale powiedz to głośno a dowiesz się o płaskoziemcach chemtralis itp , ślepy to widzi że oni w doopie mają gospodarki i zadłużają się po jaja więc chyba wiedzą że za chwilę pójdzie to wszystko w zapomnienie tzw reset bankowy a że przy okazji nas wytrenują to ich a że zabiorą nam wszelkie złudzenia to ich , tylko dlaczego ryje nie powiedzą ofen że trzeba nas wykatrupić bo za dużo że wyjazdy na wczasy zagraniczne samolotem za 40 zł to zapomnij , zapomnieć każą nam o wszystkim co było wszak nasz primeminister już powiedział na samym początku że nie będzie powrotu do normalności jaką znamliśmy i tak to trzeba czytać , ten ich kovid po to służy po to sobie go wyhodowali .

  15. #4795
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.652
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    @kryzys, zapomniałeś opisać szczegółowo w czym obecne czasy są gorsze od komuny, jeśli chodzi o ograniczenie wolności.
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  16. #4796
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.276

    Domyślnie

    Cytat Napisał kryzys Zobacz post
    To właśnie o to chodzi co Adam pisze i ty też ale powiedz to głośno a dowiesz się o płaskoziemcach chemtralis itp , ślepy to widzi że oni w doopie mają gospodarki i zadłużają się po jaja więc chyba wiedzą że za chwilę pójdzie to wszystko w zapomnienie tzw reset bankowy a że przy okazji nas wytrenują to ich a że zabiorą nam wszelkie złudzenia to ich , tylko dlaczego ryje nie powiedzą ofen że trzeba nas wykatrupić bo za dużo że wyjazdy na wczasy zagraniczne samolotem za 40 zł to zapomnij , zapomnieć każą nam o wszystkim co było wszak nasz primeminister już powiedział na samym początku że nie będzie powrotu do normalności jaką znamliśmy i tak to trzeba czytać , ten ich kovid po to służy po to sobie go wyhodowali .
    Niestety masz rację, to porównanie z jajami bardzo epickie , nie jestem pewien czy ta normalność była dobra i czy dla wszystkich. Zastanawiam się że to nie pierwsza epidemia i co gorsza nie ostatnia.

    Nie ma chyba dziedziny życia która by nie miała szans się zmienić gdyby nie pandemia np;
    praca zdalna była bonusem teraz staje sie normalna, nauka na studiach zdalna bo po co wysiadywać pupo godziny i dodatkowo rujnować się za stancję czy akademik.

    Szkoła polska utkwiła w średniowieczu i ma szansę na reformę bo nauczyciele są doceniani i oceniani . Docenią ich rodzice nierozgarniętych dzieci bo sami muszą ze swoimi produktami się użerać ale i ocenią bo widzą jaki poziom jest na lekcjach choć to zmusza nauczycieli do lepszego poziomu. Może też w końcu program zostanie zreformowany i ktoś wywali Dziady czy inne .....narodowe rewelacje literackie.

    Padają branże nic nie warte i zaspokajające zachcianki a nie potrzeby, w Wilanowie restauracja "gorący pies" potroiła obroty i zatrudnienie serwując dania na wynos bo są dobre, jak ktoś sprzedawał g.... to niech nie liczy na sukces kowid go wyczyści.


    Następną durnota jest branża weselna to jest takie naiwniactwo na prawdę brak mi cenzuralnych słów, wywalanie potężnych pieniędzy po to żeby się pokazać nawet nieraz nie wiadomo przed kim.


    W USA jakiś czas temu duże centra handlowe zaczęły być wygaszane bo zmienił sie model i preferencje konsumenta i konsumpcji w Polsce gdzie tam rozbudowa i co przyszedł kovid i pokazał ze można kupić wszystko lokalnie, blisko i tanio lub zdalnie można? tak można

    itd...
    Ostatnio edytowane przez gawel ; 12-12-2020 o 13:20

  17. #4797
    ELITA FORUM (min. 1000)
    jacentyy

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Cieszyn
    Kod pocztowy
    43-418
    Posty
    1.852

    Domyślnie

    Do moderatorów: gdzie jest mój post z dzisiaj ? W cenzure sie bawicie?

  18. #4798
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.224

    Domyślnie

    Na razie osiągają to, co chciał osiągnąć Bismarck.
    Satelickie państwo przygłupów i siły roboczej na wschodzie Wielkich Niemiec.
    Podwykonujemy dla nich i konsumujemy ICH produkty. Nie bogacimy się. Trwamy, wegetujemy...
    Rozbrojeni, pozbawiani coraz bardziej decyzyjności.
    A że na pochyłe drzewo wszystkie kozy skaczą to...
    447 i płacić żydom!
    Oddać im co należne i nienależne, bo to ONI są narodem wybranym! Nie my...
    Najlepiej jest zrobić "co powinniśmy" naszymi własnymi rękami!
    I Niemcy i Żydzi dobrze wiedzą jak się to realizuje.

    Zdjęcia z obchodów chanukowych widzieliście?
    No, tych naszych! Warszawskich!!!
    Prezydent, premier, politycy... w jarmułkach i ze świeczką przy świeczniku...
    Menora czy chanukii...
    https://www.google.com/search?q=chan...w=1024&bih=654

    A głupie bydło i tak wybierze jak nie PIS to PO.

    A skoro i tak rządzą nami żydzi to wolę tych zasymilowanych.
    Choćby Morechaja Jajko.


    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  19. #4799
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.276

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacentyy Zobacz post
    Do moderatorów: gdzie jest mój post z dzisiaj ? W cenzure sie bawicie?
    tak a masz jakąś fobie na punkcie cenzury?

  20. #4800
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.276

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Na razie osiągają to, co chciał osiągnąć Bismarck.
    Satelickie państwo przygłupów i siły roboczej na wschodzie Wielkich Niemiec.
    Podwykonujemy dla nich i konsumujemy ICH produkty. Nie bogacimy się. Trwamy, wegetujemy...
    Rozbrojeni, pozbawiani coraz bardziej decyzyjności.
    A że na pochyłe drzewo wszystkie kozy skaczą to...
    447 i płacić żydom!
    Oddać im co należne i nienależne, bo to ONI są narodem wybranym! Nie my...
    Najlepiej jest zrobić "co powinniśmy" naszymi własnymi rękami!
    I Niemcy i Żydzi dobrze wiedzą jak się to realizuje.

    Zdjęcia z obchodów chanukowych widzieliście?
    No, tych naszych! Warszawskich!!!
    Prezydent, premier, politycy... w jarmułkach i ze świeczką przy świeczniku...
    Menora czy chanukii...
    https://www.google.com/search?q=chan...w=1024&bih=654

    A głupie bydło i tak wybierze jak nie PIS to PO.

    A skoro i tak rządzą nami żydzi to wolę tych zasymilowanych.
    Choćby Morechaja Jajko.


    Adam M.
    Adam Ok, ale nie wiem co rozumieć przez Niemcy w kontekście tego bogactwa bo ostatnio się doczytałem że tam 68 % Niemców nie dość że ma oszczędności do około jednomiesięcznych wydatków to mieszka na podnajmie cale życie w końcówce wynajmując pokój w domu starców i generalnie jedzie na kartach i kredytach.

Strona 240 z 893

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony