dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 239 z 893
Pokaż wyniki od 4.761 do 4.780 z 17847
  1. #4761

    Domyślnie

    Widzę że dyskusja idzie w złym kierunku. Roszczeniowy który zarzuca innym że są roszczeniowi sam jest największym roszczeniowym userem na tym forum i dolewa tylko niepotrzebnie oliwy do ognia.
    Nie podoba mi się taki ton dyskusji.

  2. #4762
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.358

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Widzę że dyskusja idzie w złym kierunku. Roszczeniowy który zarzuca innym że są roszczeniowi sam jest największym roszczeniowym userem na tym forum i dolewa tylko niepotrzebnie oliwy do ognia.
    Nie podoba mi się taki ton dyskusji.
    Ja tu wpadam dla sportu i nie jestem roszczeniowy jestem za ligwidacją 500+.
    Odnośnie COVID mówię tak jak powinno być
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  3. #4763
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    367

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Ja tu wpadam dla sportu i nie jestem roszczeniowy jestem za ligwidacją 500+.
    Odnośnie COVID mówię tak jak powinno być
    Wiesz co z tym 500+ to nie wiem czy to dobry pomysł aby to zlikwidować. Jest dużo rodzin , które naklepały sobie dzieci i przed tym 500+ dzieci nie były nigdzie, niczego nie widziały nawet na pizzy nie były. Jak mają te 500+ to rodzice nazwijmy to nie zaradni życiowo (ale nie alkoholicy narkomani itp) pokazali choć trochę świata tym dzieciakom...świata w koło komina ale jednak coś. Co do Twoich myśli ,,covidowych" to myślę,że w rządzie byś się odnalazł bo byście razem nadawali na jednych falach

  4. #4764
    Banned NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    adam_mk

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.229

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    Wiesz co z tym 500+ to nie wiem czy to dobry pomysł aby to zlikwidować. Jest dużo rodzin , które naklepały sobie dzieci i przed tym 500+ dzieci nie były nigdzie, niczego nie widziały nawet na pizzy nie były. Jak mają te 500+ to rodzice nazwijmy to nie zaradni życiowo (ale nie alkoholicy narkomani itp) pokazali choć trochę świata tym dzieciakom...świata w koło komina ale jednak coś. Co do Twoich myśli ,,covidowych" to myślę,że w rządzie byś się odnalazł bo byście razem nadawali na jednych falach
    PRZERAŻASZ!!!
    W rządzie widzisz miejsce dla tych co powinni od dawna być w Tworkach lub... Izraelu?
    https://www.google.com/search?q=chan...w=1024&bih=654

    Przewodniczący Komisji Zdrowia w sejmie "zastanawia się" - jak zmienić nastawienie do szczepionek TYCH NAJŚWIATLEJSZYCH, NAJBARDZIEJ WYEDUKOWANYCH w naszym społeczeństwie - bo szczepią się tylko w 4-5%. (Tylu przygłupów znajdziesz w każdej elicie...)
    Za wzór postawy stawia im tych.... wyborców PISu... co łykają wszystko...

    Adam M.
    Ostatnio edytowane przez adam_mk ; 11-12-2020 o 22:49

  5. #4765
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.288

    Domyślnie

    Do u...j śmierci będę powtarzał: Primo - wyższa kwota wolna od podatku! Secundo: zero kasy dla nierobów! Na dzieciaki wysoka ULGA w PIT. Bo zarabiasz, dokładasz się do budżetu więc bonus się należy jak psu micha. Rzucanie cashem to jest .......... i ........... oraz ............ (ilość kropek przypadkowa).. To są NASZE PIENIĄDZE.
    Resztę objaśniała Margaret Teatcher.

  6. #4766
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.288

    Domyślnie

    ..

  7. #4767
    Banned NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    adam_mk

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.229

    Domyślnie

    Gimby nie znajo co jest Margaret...
    A co gadała - nie wiedzo bo po angielskiemu gadała...

    Adam M.

  8. #4768
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.530
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Do u...j śmierci będę powtarzał: Primo - wyższa kwota wolna od podatku!
    Myślałeś, co by się stało, jakby zlikwidowano całkiem PIT? Wiesz, że z PIT 40% trzeba przeznaczyć na jego obsługę po stronie fiskusa? A przecież jeszcze po stronie firm i zwykłych ludzi są koszty. Generalnie to podatek, co bardziej szkodzi, niż pomaga.
    Ja bym wolał całkowitej likwidacji większości podatków - i pozostawienie kilku podstawowych. Niech nawet ten VAT będzie o 1 czy 2 pp wyższy, żeby te śmieciowe podatki zastąpić.

  9. #4769
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.288

    Domyślnie

    Poprzedni obrazek nie chciał zaskoczyć

  10. #4770
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.288

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Myślałeś, co by się stało, jakby zlikwidowano całkiem PIT? Wiesz, że z PIT 40% trzeba przeznaczyć na jego obsługę po stronie fiskusa? A przecież jeszcze po stronie firm i zwykłych ludzi są koszty. Generalnie to podatek, co bardziej szkodzi, niż pomaga.
    Ja bym wolał całkowitej likwidacji większości podatków - i pozostawienie kilku podstawowych. Niech nawet ten VAT będzie o 1 czy 2 pp wyższy, żeby te śmieciowe podatki zastąpić.
    Przecież nie piszę aby zlikwidować PIT, lecz obecna kwota wolna jest od kilkunastu lat nie podniesiona i jest bardzo śmieszna. Wczesniej zresztą też była śmieszna. To są jaja jak berety. Czesi używaja rozumu i obniżyli PITa , o socjalu (ulga, urlopy itp) na matke i dziecko wolę nie pisac bo i tak nikt nie uwierzy. Urwał nać! Całe życie płaciłem ZUS i jeszcze na emeryturze mam zdrowotne płacić? Bo zamiast chlać i lać pod murem zachciewa mi się pracować dopóki wzrok i fizyka dopisuje. I tak na wszelakie kontrole, sraty taty prostaty ,chodze prywatnie bo umawiam się wizyta, płacę, apteka i gra . Zamiast bezsensownego siedzenia w przychodni jakbym dożywocie odsiadywał . Za co? Jak kiedyś pod koniec pracy w lesie zahaczyłem o konar i potrzebowałem szef na głowie założyć, to sam do szpitala przyjechałem a tam kazali mi pół dnia siedzieć na OIOMie, bo przecie wszystkie obszymurki przywiezione na sygnale z miasta mają pierwszeństwo. Przeca une z wypadku!
    Powinienem zardzewieć na ławeczce w parku? To może mam sobie jeszcze sam grób wykopać aby Króla Zusa nie fatygować? Eeeeh....

  11. #4771
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.530
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Przecież nie piszę aby zlikwidować PIT
    A dlaczego nie? Jak zwiększysz kwotę wolną od podatku, to nie zmienią się koszty obsługi tego podatku, ale drastycznie spadną przychody budżetowe z tego tytułu. I będziesz dopłacał w innych podatkach, żeby PIT w ogóle istniał.

  12. #4772
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.530
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Jakoś tak zebrane do qpy bardziej rusza. Tyle mi zostało z komentarza po wycięciu wulgaryzmów.


  13. #4773
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Szczepić wszystkich kto nie chce to moderowano tłumoków na Madagaskar wywalić
    A może by tak tych co dają się zaszczepić wysłać na ten Madagaskar bo nigdy nie wiadomo co za ................... z tego wyjdą

  14. #4774
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Przecież nie piszę aby zlikwidować PIT, lecz obecna kwota wolna jest od kilkunastu lat nie podniesiona i jest bardzo śmieszna. Wczesniej zresztą też była śmieszna. To są jaja jak berety. Czesi używaja rozumu i obniżyli PITa , o socjalu (ulga, urlopy itp) na matke i dziecko wolę nie pisac bo i tak nikt nie uwierzy. Urwał nać! Całe życie płaciłem ZUS i jeszcze na emeryturze mam zdrowotne płacić? Bo zamiast chlać i lać pod murem zachciewa mi się pracować dopóki wzrok i fizyka dopisuje. I tak na wszelakie kontrole, sraty taty prostaty ,chodze prywatnie bo umawiam się wizyta, płacę, apteka i gra . Zamiast bezsensownego siedzenia w przychodni jakbym dożywocie odsiadywał . Za co? Jak kiedyś pod koniec pracy w lesie zahaczyłem o konar i potrzebowałem szef na głowie założyć, to sam do szpitala przyjechałem a tam kazali mi pół dnia siedzieć na OIOMie, bo przecie wszystkie obszymurki przywiezione na sygnale z miasta mają pierwszeństwo. Przeca une z wypadku!
    Powinienem zardzewieć na ławeczce w parku? To może mam sobie jeszcze sam grób wykopać aby Króla Zusa nie fatygować? Eeeeh....
    Jak po wypadku ze złamanym kręgosłupie zawieziono mnie do szpitala to na noszach leżałem 2 godziny bo zapomniano o mnie a jak w końcu ryja rozdarłem to przeciwbólowego nie dostałem 3 dni .ale składki płacę do dziś tak jak ty mimo że już nie muszę pracować .

  15. #4775
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.358

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    Wiesz co z tym 500+ to nie wiem czy to dobry pomysł aby to zlikwidować. Jest dużo rodzin , które naklepały sobie dzieci i przed tym 500+ dzieci nie były nigdzie, niczego nie widziały nawet na pizzy nie były. Jak mają te 500+ to rodzice nazwijmy to nie zaradni życiowo (ale nie alkoholicy narkomani itp) pokazali choć trochę świata tym dzieciakom...świata w koło komina ale jednak coś. Co do Twoich myśli ,,covidowych" to myślę,że w rządzie byś się odnalazł bo byście razem nadawali na jednych falach
    Powiem w skrócie.
    Państwo ma zadnia:
    nauka, służba zdrowia, wojsko, policja czyli generalnie zarządzanie krajem i bezpieczeństwo.
    Wywalić większość urzędników.
    Niska emerytura socjalna np 1000zł po osiągnięciu 65lat dla każdego(miałeś całe życie aby odłożyć).
    Jak podatki będą niskie to ludzie będą umieli zarobić tylko kwestia czy będą umieli wydać no ale to już ich sprawa.
    Generalnie państwo ma się nie wpierdalać do czasu gdy dochodzi do sytuacji wojna, kattaklizm.......PANDEMIA i tu zaczyna się rola państwa.
    Jak każą nosić ci maseczkę ochronną to nosisz nie to wysoka kara, jak masz siedzieć na kwarantannie to siedzisz, jak masz sie zaszczepić to szczepisz jak masz wziąć karabin i walić w chinola toto robisz.

    A tu kur... tylko podatki , rozdawnictwo, biurokracja,durne przepisy a co do Pandemi niekonsekwencja w działaniu.
    A we wrześnio wystarczyło nie otwierać szkół kazać nosić namordniki i to ostro egzekwować.


    Dlaczego mam płacić za czyjeś dzieci??? Nie obchodzą mnie te dzeci ich pizza czy wakacje wolę odłożyć te pieniądze swoim
    Ostatnio edytowane przez kulibob ; 12-12-2020 o 06:21
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  16. #4776
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.358

    Domyślnie

    Cytat Napisał kryzys Zobacz post
    Jak po wypadku ze złamanym kręgosłupie zawieziono mnie do szpitala to na noszach leżałem 2 godziny bo zapomniano o mnie a jak w końcu ryja rozdarłem to przeciwbólowego nie dostałem 3 dni .ale składki płacę do dziś tak jak ty mimo że już nie muszę pracować .
    dlatego płacę KRUS wiec stosunek do jakości mam zajebiaszczy
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  17. #4777
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.358

    Domyślnie

    Cytat Napisał kryzys Zobacz post
    A może by tak tych co dają się zaszczepić wysłać na ten Madagaskar bo nigdy nie wiadomo co za ................... z tego wyjdą
    Tylko to wy jesteście zagrożeniem juz nawet nie mówię o COVID
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  18. #4778
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Wy my , ciekawe ciekawe

  19. #4779
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.283

    Domyślnie

    Cytat Napisał kryzys Zobacz post
    Wy my , ciekawe ciekawe
    w PRL-u mówiło się 'wy' to taki rusycyzm od powojny nam pozostał w pakiecie z pasożytem zza wschodniej granicy.

  20. #4780
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nayri Zobacz post
    Jaki stan? Jaki problemy finansowe?
    Jaki żal, jakie pretensje do całego świata?
    Już Ci kiedyś pisałam - jeżeli chcesz mi coś zarzucić, to uzasadnij to… Czyżbyś nie potrafił?
    Jestes kobietą to tyroche nie wypada jechać Ci po rajtuzach za te frustracje i epistoły które wylewasz wypisujesz .Roszczeniowa do bólu na kazdym kroku. Mam tłumaczyć kazdy wers Twojej wypowiedzi ? W uzasadnieniu nie rozumiem Twego podejścia do rzeczywistości bo jestes rozjechana w kazdym aspekcie.

    spam
    niepożądana informacja przesyłana za pośrednictwem poczty elektronicznej lub publikowana na grupach dyskusyjnych, forach itp.
    Popatrz jak i tu wpadasz w nieprawdę. Zapętla się ten Twój mega słowotok. Jeśli chcesz to wejdę na wyżyny i spróbuje wytłumaczyć Twą hipokryzje którą nas tu karmisz. Ale po co. Temat o choróbsku ,a Ty masz tyle rozbieżności w nim. Piszesz nie na temat i spamu jesz.

Strona 239 z 893

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony