dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 589 z 893
Pokaż wyniki od 11.761 do 11.780 z 17844
  1. #11761

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    To lek na COVID już wynaleziono ?
    Ziółka od znachora Brauna ?
    Nopy już świadomość wymazują , wizje się ukazują . ja pisałęm o amantadynie nawiasem, badanym na okoliczność Covida w Danii. I tak, nie na covida , a ogólnie na wirusy blokują ich namnażanie..

    A rozumiem w twoim umyśle covid to monstrualne zagrożenie nie mające nic wspólnego z wirusami?

  2. #11762
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.641
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał gnago Zobacz post
    To już nie trzeba 100% wyszczepialności? Starczy tylko te 71%? No popatrz jaka ta WHO i rządy w plandemii zakłamane
    A przytocz wypowiedź kogoś z WHO, kto mówił o 100%
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  3. #11763

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Dla mnie od początku szczepienie (nie tylko od covid) nie było gwarancją ochrony przed zgonem. Więc nie wiem, czemu ta narracja ma być dopiero pieśnią przyszłości skoro dotąd w historii ludzkości podobno tylko jeden człowiek nie umarł (jak ktoś uważa, że to nie człowiek do doprecyzuję, że kobieta). Oczywiście poza tymi, co urodzili się <130 lat temu - ale dla nich to tylko kwestia czasu i żadna szczepionka obecnie istniejąca tego nie zmieni (ale w przyszłości być może - Shin’ya Yamanaka i Jeff Bezos nad tym pracują).
    Nie wiem, co insynuujesz? najpierw, że szczepionki są homofobiczne, a teraz że seksistowkie?


    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    No, jak ktoś nie umie myśleć, to pisze bzdury. Na całym świecie mamy poziom zgonów = 100%
    Znowu doczytałeś do przecinka - te wg Ciebie "bzdury" pisze główny dyrygent pandemi, czyli Faucii i jego lokalny na PL, przyboczny Toadie Niedzielski. Musi być Ci trudno grać w covidowej orkiestrze plandemicznej z takim dyrygentem... smuteczek


    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Czytałem raporty z badań IV fazy. Błędu nie widzę. Tam badania zostały przeprowadzone tak, jak opisałem. To wyciąganie wniosków na podstawie specyficznej sytuacji jest wielkim błędem.
    zacznij od pierwszej fazy...

  4. #11764

    Domyślnie

    Świat Funkcjonuje Inaczej Niż Myślisz
    Uczą Cię w szkole bzdur.
    Fałszywa historia, fałszywe informacje o pochodzeniu człowieka, nieprawdziwe informacje o cywilizacjach, o rozwoju technologicznym, o istnieniu życia w kosmosie (tu akurat zaczynają świat przygotowywać na kosmiczne ujawnienie)
    Wierzysz w piękne słowa o demokracji i prawach człowieka.
    Nawet ulegasz czasem złudzeniu, że Ty decydujesz, Ty wybierasz.
    A potem przychodzi rok 2020 i wszystko w co wierzyłeś się rozpada.
    Świat w gruzach.
    Im bardziej wierzyłeś, tym mocniej wypierasz to co się dzieje.
    Ale to się dzieje.
    Nie mogłem się powstrzymać. Taka ogólna dygresja

  5. #11765
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ryni Zobacz post
    Nie mogłem się powstrzymać. Taka ogólna dygresja
    Szczęść boże...

  6. #11766
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    367

    Domyślnie

    Oj dalej się kopiecie w temacie. Dalej powtarzam wirus polityczny o zasięgu światowym. Polityk ekonomi lub ciul wie czego chce mnie wyleczyć (ciekawe z czego?) baaa nawet wy-szczepić uwaga : preparatem jedno dawkowym lub pfi lub moderna tak podawali u mnie w lokalnym radiu . Przykład z życia : znajomy poszedł do szpitala bo coś z wątrobą ma a wyszedł z pozytywnym testem i do domu leczyć covida..... normalna jaja

  7. #11767
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    Przykład z życia : znajomy poszedł do szpitala bo coś z wątrobą ma a wyszedł z pozytywnym testem i do domu leczyć covida..... normalna jaja
    To niech dziękuję bozi za to, że go wątroba do szpitala wygnała.
    Bo gdyby nie bozia to może by zszedł z chorobą towarzyszącą...

  8. #11768
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.900

    Domyślnie

    Cytat Napisał gnago Zobacz post
    Czemu negujesz prawa ludzi LGBT do uprawiania swoich upodobań seksualnych

    Jak i określeń uwypuklających ich pozycję
    Cytować nie potrafisz? Edytować też nie potrafisz?
    To @adam_mk napisał "JEBNIĘTY" więc jego się zapytaj co miał na myśli.

    Dwa ostatnie zdanie - głodnemu chleb na myśli czy braknie rozumu??
    Znasz te "pozycje" który przychodzą tobie na myśl?

    Jak nie masz nic do powiedzenia to kierujesz temat na LGBT ??
    CO to ma wspólnego z wpisem @adam_mk ??
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 25-09-2021 o 23:16
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  9. #11769
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    367

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    To niech dziękuję bozi za to, że go wątroba do szpitala wygnała.
    Bo gdyby nie bozia to może by zszedł z chorobą towarzyszącą...
    nie bardzo kumam. Poszedł bo miał coś do badania z wątrobą. Ogólnie zdrowy jak ryba, tylko wątroba nie ta. I za co ma dziękować? za to,że gdyby nie jakiś test to by nie wiedział,że jest w myśl jakiegoś testu niby chory na c19? A co powiedziałbyś jakbyś naprawdę potrzebował pomocy szpitalnej i wykryli by Tobie chorobę bez objawową ? też byś dziękował bozi ?? i zamiast leczyć to dostałbyś kwitek z kwarantanną i leczeniem online ale nie na co co Ci dolega ? Normalny jesteś człowieku ? On poszedł w konkretnym celu, dla niego 10 czy 20 dni w tą czy w tą to pikuś....a jak byś miał jakiś stan udarowy czy przed zawałowy to co ?? zdychasz w domu z słuchawką przy uchu .

  10. #11770
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.900

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ryni Zobacz post
    Nie mogłem się powstrzymać. Taka ogólna dygresja
    Jaka jest prawdziwa informacja o pochodzeniu człowieka?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  11. #11771
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    nie bardzo kumam. Poszedł bo miał coś do badania z wątrobą. Ogólnie zdrowy jak ryba, tylko wątroba nie ta. I za co ma dziękować? za to,że gdyby nie jakiś test to by nie wiedział,że jest w myśl jakiegoś testu niby chory na c19? A co powiedziałbyś jakbyś naprawdę potrzebował pomocy szpitalnej i wykryli by Tobie chorobę bez objawową ? też byś dziękował bozi ?? i zamiast leczyć to dostałbyś kwitek z kwarantanną i leczeniem online ale nie na co co Ci dolega ? Normalny jesteś człowieku ? On poszedł w konkretnym celu, dla niego 10 czy 20 dni w tą czy w tą to pikuś....a jak byś miał jakiś stan udarowy czy przed zawałowy to co ?? zdychasz w domu z słuchawką przy uchu .
    Zdrowy jak ryba tylko wątroba wysiada ?
    No cóż...
    Katarku nie miał zapewne...czyli bezobjawowy...

    Głupich nie sieją, sami się rodzą...

    Kumpel też nie miał katarku, zaczęło go cisnąć w mostku, zgłosił się na SOR,po 3 dniach już nie żył.
    Wirus zjadł mu płuca doszczętnie.
    52 lata...
    Ostatnio edytowane przez Arturo1972 ; 25-09-2021 o 23:25

  12. #11772
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    367

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Zdrowy jak ryba tylko wątroba wysiada ?
    No cóż...
    Katarku nie miał zapewne...czyli bezobjawowy...

    Głupich nie sieją, sami się rodzą...
    Tak abyś zrozumiał : gość na dzień chęci dostania się na umówione badania był zdrowy, to że ma coś z wątrobą to nie jest tak,że mu się to przytrafiło wczoraj. Po prostu jeden nie wie co to wątroba a drugi ma z nią problem. Dalej czegoś nie rozumiesz ?

  13. #11773
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.900

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    Oj dalej się kopiecie w temacie. Dalej powtarzam wirus polityczny o zasięgu światowym. Polityk ekonomi lub ciul wie czego chce mnie wyleczyć (ciekawe z czego?) baaa nawet wy-szczepić uwaga : preparatem jedno dawkowym lub pfi lub moderna tak podawali u mnie w lokalnym radiu . Przykład z życia : znajomy poszedł do szpitala bo coś z wątrobą ma a wyszedł z pozytywnym testem i do domu leczyć covida..... normalna jaja
    Nie chcesz to nie nie szczep. Możesz się też nie wy-szczepić.

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    nie bardzo kumam. Poszedł bo miał coś do badania z wątrobą. Ogólnie zdrowy jak ryba, tylko wątroba nie ta. I za co ma dziękować? za to,że gdyby nie jakiś test to by nie wiedział,że jest w myśl jakiegoś testu niby chory na c19? A co powiedziałbyś jakbyś naprawdę potrzebował pomocy szpitalnej i wykryli by Tobie chorobę bez objawową ? też byś dziękował bozi ?? i zamiast leczyć to dostałbyś kwitek z kwarantanną i leczeniem online ale nie na co co Ci dolega ? Normalny jesteś człowieku ? On poszedł w konkretnym celu, dla niego 10 czy 20 dni w tą czy w tą to pikuś....a jak byś miał jakiś stan udarowy czy przed zawałowy to co ?? zdychasz w domu z słuchawką przy uchu .
    Ogólnie zdrowy tylko ta wątroba.
    Może ta wątroba jest chora od jakiś chorób tego ogólnie zdrowego człowieka?
    Test dał wynik pozytywny czli był zakażony czy test dał fałszywie pozytywny wynik?
    Był chory czy niby chory?
    Pewnie był w dobry stanie więc mógł chorobę i kwarantanne odbyć w domu.
    Niepotrzebnie nie zajmował miejsca w szpitalu.

    A jak by miał stan przedzawałowy lub udarowy to co miał by zrobić pacjent a co szpital.
    Masz jakieś propozycje?

    Już @henrykow pisał o zdrowych chłopach którzy zeszli z tego świata pod drugiej szczepionce AstraZeneca...
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  14. #11774
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    Tak abyś zrozumiał : gość na dzień chęci dostania się na umówione badania był zdrowy, to że ma coś z wątrobą to nie jest tak,że mu się to przytrafiło wczoraj. Po prostu jeden nie wie co to wątroba a drugi ma z nią problem. Dalej czegoś nie rozumiesz ?
    Kumpel był zdrowy jak ryba, nie skarżył się nigdy na nic, śmigał na nartach, prowadził biznes itp.
    Znałem go od podstwowki, razem na zimowiska jeździliśmy i za granicę bo gorzalke i spir jeździliśmy...
    Ale coś go zabolało w pewny dzień.
    Nie miał katarku ani kaszelku czyli bez objawów.
    Ale wykryli u niego COVID.
    Zrobili mu badania,na drugi dzień podpięli pod respirator bo już nie mógł oddychać.
    Na następny dzień zszedł...płuca były wyżarte do cna.

    Bozia nawet nie pomogła, chociaż był ministrantem od zawsze i nawet szafarzem...

    I to młody człowiek, 3 lata starszy ode mnie.
    Ostatnio edytowane przez Arturo1972 ; 25-09-2021 o 23:51

  15. #11775
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.900

    Domyślnie

    Wielu to obecnych Forumowiczów wielokrotnie podkreślało, że covd-19 to taka lekka grypa a wirusa nie ma bo go nikt nie widział...
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  16. #11776

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Jaka jest prawdziwa informacja o pochodzeniu człowieka?
    Cóż mogę tylko przypuszczać, że autor tekstu miał zastrzeżenia do teorii ewolucji Darwina.

  17. #11777
    Banned NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Kaizen

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.340
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał gnago Zobacz post
    Świadomość twa neguje/ignoruje oficjalne dane o NOP-ach w populacji biorąc pod uwagę te śmiertelne podane kilkanaście postów wyżej .
    Oficjalne dane o NOPach? Nie widziałem. Może pisał ktoś z ignorowanych (ignorowanych nie bez powodu). Dasz linka do tych oficjalnych śmiertelnych przypadkach NOPów?

    Cytat Napisał firmer Zobacz post
    Nie wiem, co insynuujesz? najpierw, że szczepionki są homofobiczne, a teraz że seksistowkie?
    Nie wiem, co insynuujesz. Ale czytaniem ze zrozumieniem nie błysnąłeś.

    Cytat Napisał firmer Zobacz post
    Znowu doczytałeś do przecinka - te wg Ciebie "bzdury" pisze główny dyrygent pandemi, czyli Faucii i jego lokalny na PL, przyboczny Toadie Niedzielski.
    Tak, jeżeli ktoś twierdzi, że nie 100% ludzi umiera to pisze bzdury. Żadna szczepionka dotąd wynaleziona tego nie zmieni. A jeżeli nie umie wysławiać się precyzyjnie, to jego problem.

    Cytat Napisał firmer Zobacz post
    zacznij od pierwszej fazy...
    Faza I nie bada skuteczności szczepionki.

  18. #11778
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gik

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    657

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Zdrowy jak ryba tylko wątroba wysiada ?
    No cóż...
    Katarku nie miał zapewne...czyli bezobjawowy...

    Głupich nie sieją, sami się rodzą...

    Kumpel też nie miał katarku, zaczęło go cisnąć w mostku, zgłosił się na SOR,po 3 dniach już nie żył.
    Wirus zjadł mu płuca doszczętnie.
    52 lata...
    Tak mówią jak rozwalają płuca respiratorem.
    Ale nie znam przypadku, to wie tylko jego lekarz prowadzący. Potem w akcie napisane jest to co musi być i już.

    Też będziecie negować takie przypadki?

  19. #11779
    Banned
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.796

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    Oj dalej się kopiecie w temacie. Dalej powtarzam wirus polityczny o zasięgu światowym. Polityk ekonomi lub ciul wie czego chce mnie wyleczyć (ciekawe z czego?) baaa nawet wy-szczepić uwaga : preparatem jedno dawkowym lub pfi lub moderna tak podawali u mnie w lokalnym radiu . Przykład z życia : znajomy poszedł do szpitala bo coś z wątrobą ma a wyszedł z pozytywnym testem i do domu leczyć covida..... normalna jaja
    To dobrze że go aby wypuścili bo jak by go do tego specjalnego szpitala odwieźli to prawdopodobnie po nim .

  20. #11780
    Banned
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.796

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gik Zobacz post
    Tak mówią jak rozwalają płuca respiratorem.
    Ale nie znam przypadku, to wie tylko jego lekarz prowadzący. Potem w akcie napisane jest to co musi być i już.

    Też będziecie negować takie przypadki?
    Moją bratową tak załatwiono , brat nie zgodził się na szpital a bratowa zgodziła , on chodzi do dziś bratowa pochowana w styczniu została , niewiem a raczej wiem co myśleć ale niech to zostanie tak jak jest , w każdym razie w rodzinie powiedziałem jak by w razie czego zadzwonili po pogotowie w tej sprawie dla mnie to siekierą łby pouwalam ,to oczywiście żart ale wiedzą o co chodzi .

Strona 589 z 893

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony