dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 719 z 893
Pokaż wyniki od 14.361 do 14.380 z 17847
  1. #14361
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał firmer Zobacz post
    Matka tego chłopaka, to przyjaciółka mojej znajomej - wielka rodzinna tragedia...
    A kto jeszcze nie zna kogoś zmarłego na Covid? Ja mogę opowiedzieć wzruszającą historyjkę, jak to chrześniak mojego brata miesiąc temu stracił matkę na raka a dwa tygodnie temu pochował wujka na Covid. Nie wiem, czy gdyby 90% było zaszczepionych to matkę by uratowali mając o 23 000 więcej wolnych łóżek (i lekarzy, pielęgniarek, karetek itd.) - ale wujka na 100% by nie stracił.
    Podobnych historii jest po 500 dziennie. Czymże jest 33 zgony o niepotwierdzonym związku przyczynowo-skutkowym w rok?

    Cytat Napisał firmer Zobacz post
    Przy dyskusji o danych z Anglii takich zgonów, w koincydencji czasowej 21 dni, było prawie trzydzieści tysięcy, tu Kraska podaje "trzydzieści trzy" i u Ciebie, w przeciwieństwie do mojej 11-letniej córki, nie zapala to żadnej lampki alarmowej.
    Uzgodnicie wersję?

    Cytat Napisał Tom1000k Zobacz post

  2. #14362
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tom1000k Zobacz post
    Normalka, jak brakuje argumentów, to starają się zdyskredytować rozmówcę. To dowód bezradności.
    Tak.... Kali dobrze mówić.
    Cytat Napisał Tom1000k Zobacz post
    5. To gdzie Ci tak sprali mózg?
    Cytat Napisał Tom1000k Zobacz post
    Są dwie opcje, albo mają płacone za obronę pandemii, albo naprawdę wierzą w to co piszą. To pierwsze to jeszcze trochę bym zrozumiał ( nie zaakceptował ), a jak to drugie to... Powstrzymam się..
    Cytat Napisał Tom1000k Zobacz post
    Ty też już masz jakąś mgłę kowidową czy coś?
    Cytat Napisał woan Zobacz post
    Nie no gość jest spoko, tylko ,,telewizornia" Mu za mocno wjechała
    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    do telewizji cię pewnie nie wezmą więc po co durnia z siebie na siłę robisz ?

  3. #14363

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    A kto jeszcze nie zna kogoś zmarłego na Covid? Ja mogę opowiedzieć wzruszającą historyjkę, jak to chrześniak mojego brata miesiąc temu stracił matkę na raka a dwa tygodnie temu pochował wujka na Covid. Nie wiem, czy gdyby 90% było zaszczepionych to matkę by uratowali mając o 23 000 więcej wolnych łóżek (i lekarzy, pielęgniarek, karetek itd.) - ale wujka na 100% by nie stracił.
    Ja nie znałem nikogo zmarłego "na cowid", "z cowid" kilka osób. Ci "z kowid" to zresztą w większości ofiary leczenia przez telefon i zaniechania kuracji, wiadomo z jakiej przyczyny.
    Znam też kila osób, które bardzo ciężko przechorowały c19 - z perspektywy patrząc - przez przeoczenie właściwego momentu na rozpoczęcie leczenia, bo faktycznie ta choroba jakby działała "prawie" bezobjawowo, a jak się ujawnia, to już na poważnie, Większość uciekła spod kosy dzięki "bodnarowym alternatywnym metodom leczniczym".
    Uczciwie piszę również, że nie znam osobiście nikogo, kto zmarł po szczepionce... i dobrze, bo pierwszym byłby 20 letni chłopak z mojej rodziny, "czynny sportowo", który jak dobrze pójdzie, to na święta wróci do domu po 3 miesiącach NOP'a po AZ. NOP "oczywiście" niezaraportowany, bo lekarze nie widzą związku, a najbliższa rodzina ma inne zmarwienia na głowie i i tak cieszy się, że chłopak żyje...
    W "znajomych rodziny" i "znajomych znajomych" - kilka zgonów bezpośrednio po szczepieniu - młodzi - nagle, starsi - szczepionka "wykryła" im choroby, o których nie wiedzieli, że mają. Jak się dowiedzieli - niebawem zmarli. Wczoraj moja mama była na pogrzebie takiej osoby.


    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Uzgodnicie wersję?
    Żeby zrozumieć o czym piszemy, musiałbyś zrozumieć, co to NOP, co znaczy słowo "zaraportować", etc. Códów się nie spodziewam...

  4. #14364
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał firmer Zobacz post

    Żeby zrozumieć o czym piszemy, musiałbyś zrozumieć, co to NOP, co znaczy słowo "zaraportować", etc. Códów się nie spodziewam...
    Wchodzisz i raportujesz:
    https://vaers.hhs.gov/esub/index.jsp
    U nas możesz wypełnić kwit:
    http://www.urpl.gov.pl/pl/produkty-l...twa-lek%C3%B3w
    Ja kilka lat temu wypełniałem, jak dziecko po szczepionce na pneumokoki dostało zapalenia ucha.
    W czym problem?
    Ostatnio edytowane przez Kaizen ; 10-12-2021 o 03:26

  5. #14365

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Nikt wcześniej się tym tematem nie interesował... ??
    Tak, mało kto się tym interesował - bo na nagłówkach tego nie było. A teraz jest.
    Koincydencja oczywiście
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  6. #14366

  7. #14367

    Domyślnie

    @gawel - a jaki ogólny stan zdrowia? choroby współistniejące? nadwaga? wiek?
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  8. #14368
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.823

    Domyślnie

    Wczoraj moja żona otrzymała wyniki o 23 -ciej wynik pozytywny a dziś szaleje z wieszaniem firan w oknach masakra , chciała tylko od lekarza coś na katar a on ją z mety na kwarantannę wrzucił i kazał iść na wymaz ,

  9. #14369

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Wczoraj moja żona otrzymała wyniki o 23 -ciej wynik pozytywny a dziś szaleje z wieszaniem firan w oknach masakra , chciała tylko od lekarza coś na katar a on ją z mety na kwarantannę wrzucił i kazał iść na wymaz ,
    Wiadomo kasa się musi zgadzać u mnie też masę takich przypadków było

  10. #14370

    Domyślnie

    Cytat Napisał gawel Zobacz post
    Pełna zgoda ja choruje od 18 listopada . Pierwsze dni lekkie. Potem test pozytywny i leki w domku. 2 tydzień zmiana leków starydy antybiotyki antyzkrzeoiwe zastrzyki w brzuch. I finał sat 50 i od 4 grudnia do teraz szpital i potrwa to nie wiem ile jeszcze z tydzień.
    A po co Ci antybiotyki na virusa ?xD

  11. #14371
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał creative_21 Zobacz post
    A po co Ci antybiotyki na virusa ?xD
    Gdyż infekcja wirusowa osłabia organizm i dojść może do równoległej infekcji bakteryjnej (np bakteryjnego zapalenia płuc).
    A wtedy rokowania są marne.

    Ale ty widzę mądrzejszy od lekarzy, co ?

  12. #14372

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Gdyż infekcja wirusowa osłabia organizm i dojść może do równoległej infekcji bakteryjnej (np bakteryjnego zapalenia płuc).
    A wtedy rokowania są marne.

    Ale ty widzę mądrzejszy od lekarzy, co ?
    A wtedy antybiotyki jeszcze bardziej osłabiają organizm xD i o chłopie a wystarczyło wyłączyć TV xD

  13. #14373
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał creative_21 Zobacz post
    A wtedy antybiotyki jeszcze bardziej osłabiają organizm xD i o chłopie a wystarczyło wyłączyć TV xD
    Tego cię nauczyli w zawodówce, czy w liceum wieczorowym ?
    Dopisz jeszcze ze 2x xD, nada to większej głębi twoim przemyśleniom.

  14. #14374
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.932

    Domyślnie

    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
    Tak, mało kto się tym interesował - bo na nagłówkach tego nie było. A teraz jest.
    Koincydencja oczywiście
    Teraz tematem interesują się tacy jak Ty który poszukują sensacji tam gdzie jej nie ma.
    W zależności od antyszczepionkowych "potrzeb" to nikt nir umiera na covid tylko na inne choroby a covid dopisywany jest bo szpitalowi to się opłaca i dodatkowo sieje panikę aby zniewolić naród.
    Z drugiej strony teraz "każda" śmierć rodzi wasze (antyszczepionkowców) podejrzenie że jest to śmierć w wyniku poszczepiennego NOPa.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  15. #14375
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Nie ma COVID...kilkanaście godzin...
    "Informacja o śmierci Janusza Szostaka przyszła w kilkanaście godzin po tym, jak dziennikarz przekazał w mediach społecznościowych, że wykryto u niego zakażenie koronawirusem. "Covid nie odpuścił także mnie. Bardzo miła Ratowniczka z Błonia nie pozostawiła co do tego złudzeń" - napisał w czwartek na swoim profilu na Facebooku"

    https://wiadomosci.wp.pl/janusz-szos...3885407947456a

  16. #14376
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.359

    Domyślnie

    Ciekawe czy był zaszczepiony, bo tej informacji brakuje.

  17. #14377
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gik

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    660

    Domyślnie

    Cytat Napisał kemot_p Zobacz post
    Ciekawe czy był zaszczepiony, bo tej informacji brakuje.
    Gdyby nie był szczepiony, to było by już podane w informacjach. A tak to nie ma się czym chwalić.
    Nie wolno drażnić szczepionkowców.

  18. #14378
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.359

    Domyślnie

    Też tak podejrzewam, ale wolałbym to usłyszeć oficjalnie.
    Jeśli był i to trzema - jak niektórzy piszą na forach - to reklama szczepionek fatalna, druzgocąca, jeśli nie był, no cóż - o ile jestem sceptyczny do szczpienia wszystkich jak leci to w przypadku seniorów niedużą - ale jednak - skuteczność szczepionki widzę i nie wykluczam, że gdybym był w jego wieku to jest spory szansa, że sam bym się zaszczepił.

  19. #14379
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gik

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    660

    Domyślnie

    Cytat Napisał kemot_p Zobacz post
    Też tak podejrzewam, ale wolałbym to usłyszeć oficjalnie.
    Jeśli był i to trzema - jak niektórzy piszą na forach - to reklama szczepionek fatalna, druzgocąca, jeśli nie był, no cóż - o ile jestem sceptyczny do szczpienia wszystkich jak leci to w przypadku seniorów niedużą - ale jednak - skuteczność szczepionki widzę i nie wykluczam, że gdybym był w jego wieku to jest spory szansa, że sam bym się zaszczepił.
    ja może tak samo bym zrobił. Rodzicom nie zabraniałem. Ani oni mi tego, że się nie szczepiłem.

    Ale im więcej czytam o tych paszportach covidowych i tych wszystkich porażkach szczepionek. To niektóre teorie spiskowe nabierają jakiegoś sensu.
    Te paszporty covidowe są genialnym motywatorem, prekursorem rozwiązań które można oglądnąć w filmach i serialach np. Czarne Lustro. Jako fajne sci-fi.
    Chiny już dawno pokazały, że ten kierunek jest realny do zrealizowania.
    Już mamy 50% społeczeństwa która się zgadza na taką kontrolę. Przed covidem to był margines.

    Zwykle takie rozwiązania są tworzone w jakimś celu.. niby ochrony. A później... jak leci i okaże się, że zostaną na stałe.
    Ciekaw jestem czy osoby te oświecone antyfoliarskie wciąż są w 100% przekonane, że chiński komunizm na 100% nam nie grozi?
    Czy w obecnej sytuacji już nie są tacy pewni.

  20. #14380

    Domyślnie

    Cytat Napisał kemot_p Zobacz post
    Ciekawe czy był zaszczepiony, bo tej informacji brakuje.
    Na pewno był na 100% bo jakby nie był to by było od razu niezaszczepiony zmarł przeciwnik szczepień gryzie piach ect.

Strona 719 z 893

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony