dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 773 z 893
Pokaż wyniki od 15.441 do 15.460 z 17846
  1. #15441
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gik

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    662

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Acha, czyli lepiej nie produkować testów, bo "niosą śmierć" ?

    * celowe przeinaczanie nicków bardzo źle świadczy o autorze i poziomie dyskusji, jaką proponuje. Ponieważ wcześniej zgłaszałem takie posty do moderacji, zgłaszam i Twój.
    Niczego więcej nie oczekiwałem po Tobie. Dobra robota. Przynajmniej zostaną usunięte wpisy trolowate.


    Tutaj sedno sprawy nie jest typu czy produkować lub nie.

    Chodzi o potrzeby rynkowe, jest zapotrzebowanie. Musi być na tyle pewne i trwałe, że warto im inwestować taką kwotę.
    Ale nie wiemy też wszystkiego, może ta "fabryka" będzie też mieć inne funkcje.
    Głupie takie wyrokowanie, że tylko do testów i że inwestorzy są pewni tego, że zapotrzebowanie na testy covidowe potrwa latami.
    Chociaż... kto ich tam wie... bo wirus nie zniknie już nigdy.
    Może być medialnie zapomniany co najwyżej.

  2. #15442

    Domyślnie

    https://nczas.com/2021/12/29/szczepi...w-heidelbergu/

    Duże wydatki na u kłutych na środki przeciw emocjonalnej awarii zwieracza w tym roku widzę. I to nie ja , a patolog z Niemiec stwierdził, fakt roboty sobie dodał. Ale w końcu roboty mu nie brakuje. A mógłby siedzieć nic nie robiąc, w końcu musi być patolog.

  3. #15443
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gik Zobacz post
    Niczego więcej nie oczekiwałem po Tobie
    Za to ja trochę więcej, ale się pomyliłem...

    Głupie takie wyrokowanie, że tylko do testów i że inwestorzy są pewni tego, że zapotrzebowanie na testy covidowe potrwa latami.
    To testy paskowe, więc drobna modyfikacje i nie tylko do covida się nadają
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  4. #15444
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gik

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    662

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    To testy paskowe, więc drobna modyfikacje i nie tylko do covida się nadają
    Co nie zmienia faktu, że covid jest globalny i zapotrzebowanie na inne testy paskowe raczej było by niszowe.
    Więc to jest ciekawa informacja dla oby grup zainteresowanych szczepionkami.

    Nie uwzględniając kuliboba, bo dla niego gra nie warta świeczki. On tam w piwnicy lepsze dochody ogarnie.

  5. #15445

    Domyślnie

    zero odzewu paraliż czy strach nie pozwala kliknąć w linka to służę cytatem:


    Szczepionka może być przyczyną 30-40 proc. zgonów ludzi po szczepieniu – uważa główny patolog Uniwersytetu w Heidelbergu

  6. #15446

    Domyślnie

    A im wiek poważniejszy, siwy włos na głowie to szanse się odwracają na 60-70% ryzyka zgonu. A paskudne usposobienie te ryzyko jeszcze zwiększa

  7. #15447
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.925

    Domyślnie

    Cytat Napisał gnago Zobacz post
    https://nczas.com/2021/12/29/szczepi...w-heidelbergu/

    Duże wydatki na u kłutych na środki przeciw emocjonalnej awarii zwieracza w tym roku widzę. I to nie ja , a patolog z Niemiec stwierdził, fakt roboty sobie dodał. Ale w końcu roboty mu nie brakuje. A mógłby siedzieć nic nie robiąc, w końcu musi być patolog.
    Tak, takie sekcje zwłok powinny być wykonywane zawsze.

    Warto przeczytać cały artykuł z 2 sierpnia 2021
    https://www.aerzteblatt.de/nachricht...-von-Geimpften

    Trochę późno się nczas.com obudziło...
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  8. #15448

    Domyślnie

    https://nczas.com/2022/01/02/wszyscy...zystko-na-nic/

    I cuda panie się dzieją cuda wbrew dogmatom Horbana jego sitwy i morderczego thebilla na stanowisku ministra

    Ale to nic .. https://www.youtube.com/watch?v=kSGlcrSfR38
    Ostatnio edytowane przez gnago ; 02-01-2022 o 15:25

  9. #15449
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.925

    Domyślnie

    Cytat Napisał gnago Zobacz post
    zero odzewu paraliż czy strach nie pozwala kliknąć w linka to służę cytatem:


    Szczepionka może być przyczyną 30-40 proc. zgonów ludzi po szczepieniu – uważa główny patolog Uniwersytetu w Heidelbergu
    Proszę
    Mehr als 40 Menschen habe man bereits obduziert, die binnen zwei Wochen nach einer Impfung gestorben sind.
    Schirmacher geht davon aus, dass 30 bis 40 Prozent davon an der Impfung gestorben sind.
    Die Häufigkeit tödlicher Impffolgen wird aus seiner Sicht unterschätzt – eine politisch brisante Aussage in Zeiten, in denen die Impfkampagne an Fahrt verliert, die Delta-Variante sich rasant ausbreitet und Einschränkungen von Nichtgeimpften diskutiert werden.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  10. #15450
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gik Zobacz post
    Zabawne nie?
    A można zrozumieć różnie.
    Test który wyszedł negatywny albo pozytywny chociaż rzeczywistość jest odwrotna. Może utrudnić czyjś dostęp do służby zdrowia.
    Co może wystarczyć aby nie doczekał się odpowiedniej pomocy.
    Wszystko przy odpowiednich założeniach może stać się prawdą.
    I każdy widzi to co chciał by widzieć.
    Ty i Chef Troll widzicie same głupoty i spiski do wyśmiewania.
    Ja widzę mało prawdopodobne scenariusze... co nie znaczy, że nie są one też głupie. Każdy tu ma swojego bzika.
    Pięknie to rozbudowałeś i przedstawiłeś (być może przez rostargnienie zapomniałeś dodać, że będzie to śmierć na masową skalę).
    Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, iż "każdy tu ma swojego bzika", o swej osobie trafnie napisałeś. Nie ulega to wątpliwości, czytając te Twoje "filozoficzne" wpisy
    Wypisywane w tym wątku spiskowe teorie, są jak najbardziej powodem do wyśmiewania.
    unde venis et quo tendis

  11. #15451

    Domyślnie

    Z ostatniej chwili: nawet według podrasowanych danych rządowych odsetek „zaszczepionych” wśród zakażonych osiągnął wartość 57% (czyli wyższą od odsetka zaszczepionych). Zaś w ciągu ostatnich 4 tygodni liczba zakażonych niezaszczepionych spadła o 20%, a wśród zaszczepionych wzrosła o 15%. Co można było przewidzieć na podstawie statystyk zakażeń w znacznie bardziej niż Polska „wyszczepionych” krajach. Prawie wszystkie pobiły swoje wcześniejsze rekordy, np. Australia 25-krotnie.

  12. #15452
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał gnago Zobacz post
    zero odzewu paraliż czy strach nie pozwala kliknąć w linka to służę cytatem:


    Szczepionka może być przyczyną 30-40 proc. zgonów ludzi po szczepieniu – uważa główny patolog Uniwersytetu w Heidelbergu
    Zapewne "grafen tnący tętnice" jest tego przyczyną
    unde venis et quo tendis

  13. #15453
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.388
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Zapewne "grafen tnący tętnice" jest tego przyczyną
    Może ludzie zaszczepieni przez szczepionkę umierają ze starości? Albo w wypadkach komunikacyjnych, których by nie dożyli umierając na covid. To taka logika, jak zabijaniem przez nadwagę czy cukrzycę gdy towarzyszy jej Covid.

  14. #15454
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gik

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    662

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Pięknie to rozbudowałeś i przedstawiłeś (być może przez rostargnienie zapomniałeś dodać, że będzie to śmierć na masową skalę).
    Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, iż "każdy tu ma swojego bzika", o swej osobie trafnie napisałeś. Nie ulega to wątpliwości, czytając te Twoje "filozoficzne" wpisy
    Wypisywane w tym wątku spiskowe teorie, są jak najbardziej powodem do wyśmiewania.
    Skąd takie wnioski, że na masową skale... .W sumie nadmiarowych zgonów też jakoś nie brakuje, różne są ich powodu. I takie przedstawione przeze mnie też bywają. Zaprzeczasz i wyśmiewasz?
    Ps. Nie udzielasz się merytorycznie w wątku. Wpadasz i wyśmiewasz samemu nic sensownego nie pisząc. To ten Twój bzik. Stąd moje przekręcenie nicku.

    Mam gdzieś czy mi wierzysz, ale założę się, że wiele osób się uśmiechnęło na trafność mojego "żarciku" .

  15. #15455
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.388
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał gnago Zobacz post
    Z ostatniej chwili: nawet według podrasowanych danych rządowych odsetek „zaszczepionych” wśród zakażonych osiągnął wartość 57% (czyli wyższą od odsetka zaszczepionych).
    Do lekarza poszli ci, co musieli - stąd tak mało zakażeń mamy (ostatnie dwa tygodnie 2021 niespełna 185K zakażeń, wcześniejsze dwa ponad 300K za to zgonów odpowiednio 6182 i 5746, czyli wzrost). Poczekajmy na najbliższe tygodnie i otwarcie szkół, z której dziecko z gorączką zazwyczaj zostaje odesłane do domu.

  16. #15456
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gik Zobacz post
    Co nie zmienia faktu, że covid jest globalny i zapotrzebowanie na inne testy paskowe raczej było by niszowe.
    Więc to jest ciekawa informacja dla oby grup zainteresowanych szczepionkami.
    .
    No dobrze - administracja Bidena była krytykowana za brak testów, podpisali kontrakt na budowę fabryki.
    Ale trudno chyba obronić tezę, że:
    "Zapewniamy" sobie w ten sposób dochody na długie lata nie ponosząc żadnej odpowiedzialności za śmierć jaką ten produkt przynosi.
    Czysty dochód bez konsekwencji prawnych.
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 02-01-2022 o 16:58
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  17. #15457
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gik Zobacz post
    Skąd takie wnioski, że na masową skale... .W sumie nadmiarowych zgonów też jakoś nie brakuje, różne są ich powodu. I takie przedstawione przeze mnie też bywają. Zaprzeczasz i wyśmiewasz?
    Ps. Nie udzielasz się merytorycznie w wątku. Wpadasz i wyśmiewasz samemu nic sensownego nie pisząc. To ten Twój bzik. Stąd moje przekręcenie nicku.

    Mam gdzieś czy mi wierzysz, ale założę się, że wiele osób się uśmiechnęło na trafność mojego "żarciku" .
    To nie wnioski, to przypuszczenia (Twoje teorie dają ku temu powody).
    Bzdurne teorie zwykłem wyśmiewać, gdyż dyskutowanie z nimi nie ma żadnego sensu (w mojej opinii).
    Usprawiedliwiać się nie musisz a co "masz gdzieś" mnie nie interesuje.
    Niewątpliwie Twój "żarcik" ucieszył wielu aktywnych tutaj "odkrywców zakrytego" (to Twój poziom).
    unde venis et quo tendis

  18. #15458
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gik

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    662

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    No dobrze - administracja Bidena była krytykowana za brak testów, podpisali kontrakt na budowę fabryki.
    Ale trudno chyba obronić tezę, że
    "Zapewniamy" sobie w ten sposób dochody na długie lata nie ponosząc żadnej odpowiedzialności za śmierć jaką ten produkt przynosi.
    Czysty dochód bez konsekwencji prawnych.
    :
    Ciężko nawet dyskutować o takich wnioskach... co dopiero ich bronić. Ale sam wiesz dobrze, że używając taaakich grubych argumentów mamy super clickbaita.
    Znajdując jednak pozytywy to powinniśmy się cieszyć, że nie znaleziono jeszcze spisu u producentów noży kuchennych, bo mogą mieć powiązania z terorystami i masowymi mordercami.
    Ale lepiej o tym się nie rozpisywać bo to też świetny temat na artykuł w portalu jakie tu często cytują.

    Wniosek.. wszystkie medialne informacje trzeba filtrować... najgorsze jest to, że te oficjalne i niby prawdziwe też. Bo oni również lubią nam bajki i clickbajty sprzedawać. A pandemia to temat na czasie.

  19. #15459
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gik Zobacz post
    Ciężko nawet dyskutować o takich wnioskach... co dopiero ich bronić. Ale sam wiesz dobrze, że używając taaakich grubych argumentów mamy super clickbaita.
    .
    Twoim zdaniem @stos tworzy clickbaity ?
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  20. #15460
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gik

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    662

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Twoim zdaniem @stos tworzy clickbaity ?
    Nie wiem, może kopiuje skądś takie rewelacje. Utnijmy na tym spekulacje.

Strona 773 z 893

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony