dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Question Szczelina pod parapetem wewnętrznym #fuszerka

    Witam,

    padłem ofiarą swojej niewiedzy oraz elementu, za który odpowiedzialne były dwie, niezależne ekipy - przez co odpowiedzialności za efekt końcowy nie wziął nikt, a ja zostałem z fuszerką.

    Ekipa, która robiła wykończeniówkę w całym domu zakończyła już swoje prace i pozostał tylko montaż kuchni. Jako, że mam poziome okno nad blatem w kuchnii to chciałem, aby blat kuchenny został przedłużony i służył również jako parapet.

    Niestety monter mebli kuchennych tylko osadził blat tak, aby był właściwy poziom, jednak nie udało mi się go przekonać / zmusić do estetycznego wykończenia całej operacji z parapetem (to już nie ich temat), a poprzedniej ekipy już nie było w tym województwie.

    Pytanie:
    Co z tym zrobić?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	parapet.jpg
Wyświetleń:	108
Rozmiar:	81,1 KB
ID:	443944

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.121

    Domyślnie

    To nie fuszerka, a nie skończone prace wykończeniowe.

    Obciąć pianę, zaszpachlować, pomalować.

    Punkt drugi można znacznie bardziej rozwinąć (kłania się doświadczenie, czyli wiedza i technika).
    Domyślnie montaż parapetu a jego obróbki to dwie różne czynności, także można mówić o zawodzie, a nie o oszukaniu.

    Moja rada co do ekip: dobrze jest mieć je z okolicy a nie szukać po kraju. Potem, w razie byle awarii czy wypadku łatwiej o poprawki.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony