Cytat Napisał LuuKee Zobacz post
Chcemy się porostu wyprowadzić, nie be mi przeszkadzało spanie tego pelletu i czyszczenie, już postanowione, chciałbym wiedzieć który z tych kotłów, wybrać.
Po pierwszym poście widzę ,że masz mgliste pojęcie na temat kotłów bo wybrałeś do tej listy 2 kotły z wymiennikiem poziomym i wnioskuję ,że nigdy nie miałeś kotła na paliwo stałe.Także na temat czyszczenia słabiutko.Na początku jesteś podpalony jak młody ale to mija z czasem ,że będzie kociołek coś se tam od czasu przeczyszczę i będzie cacy.Tak to tylko w reklamie wygląda tylko zapomnieli powiedzieć no bo czym się tu chwalić ,że jeszcze trzeba taki kociołek ustawić do prawidłowego spalenia pelletu a nie tylko temp. wody na kotle i cwu.Masz podlogówkę a robisz takie dywagacje i kombinacje ,że hey.Nie mam gazu wchodzę w PC a nie kombinuję z paliwem stałym jak koń pod górkę .Jak już kupisz ten wymarzony kociołek na pelet to napisz wrażenia po 2-3 sezonach a nie po pierwszym odpaleniu.Jak dla mnie strzał w stopę ,ale każdy robi jak uważa.Piszę to jako użytkownik peleciaka już od kilku sezonów i teraz od praktycznej strony patrzę inaczej jak przed zakupem i użytkowaniem.Napiszę tak jeśli wcześniej ktoś użytkował zwykłego śmieciucha to doceni peleciaka bo jeśli jest to jego pierwsza przygoda z kotłem na pelet no to już nie koniecznie.Spróbuj komuś kto wcześniej jeździł autem w automacie(gaz,PC,kable,sieć ciepłownicza) zaproponować manuala(ekogroszek,pelet,) Już widzę tłum przechodzących na paliwa stałe.