dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 23
  1. #1

    Domyślnie Jysk czy Ikea - jeżeli chodzi o kołdry i pościel?

    Jak w temacie co polecacie ?

  2. #2

    Domyślnie

    Pościele i kołdry polecam zdecydowanie Jysk.
    Pościel jest w tzw. "normalnych" wymiarach, nie to, co w Ikei, a jakość materiałów b. dobra.
    Natomiast nie polecam z Jyska prześcieradeł frotte z gumką, ścierki się robią, po 3 miesiącach nadają się do wyrzucenia

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Koldry poduszki - JYSK (ale nie te najtansze) - maja chyba tez fajne promocje
    posciel - trudno powiedziec - mam Ikee - na razie ok ale slysze glosy ze po 1wszym praniu robia sie koszmrane
    w Jysku natomiast - sa moim zdaniem po prostu brzydkie :/ [ no ale gustibus ...itd.], nie kupilam bo mi sie nie podobaly wiec nic nie powiem o jakosci

  4. #4

    Domyślnie

    posciel z allegro - bardzo ladna i kolorowa, niezlej jakosci
    best regards

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ps. najdroższe " przescieradlo z Ikei (z satynowanej bawełny) po niecalym miesiacu uzytkowania ma na swojej powierzchni takie "zbite" kuleczki (od otarc materialu o cialo)

    Imho - to zenada zeby w takiej cenie sprzedawac szajs

    w poscie wyzej piszac o "poscieli" mialam na mysli poszewki na koldre i poduchy
    btw. w ikea dziwne poduszkowe wymiary 50/60 ja zdecydowanie lubie wiksze poduszki 60/80

  6. #6

    Domyślnie

    Polecam pościel i kołdry z ZPP''Świt''.Mają sklep internetowy ale sprzedają też
    na allegro.Użytkuję ich produkty od roku i jestem zadowolona.Kolor z poszewek nie zchodzi i dobrze się śpi.Cenowo jak najbardziej ok.

  7. #7

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez joliska ; 29-07-2014 o 10:49

  8. #8
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Panna Z.
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Gdańsk/Wrocław
    Posty
    460

    Domyślnie

    Kołdry tylko z Jyska, choćby ze względów na standardowy wymiary. Jakość kołder również przyzwoita, nie tylko tych najdroższych. Poduszki z Jyska natomiast (te najtańsze i te średnie) - moim zdaniem bardzo kiepska jakość.

  9. #9

    Domyślnie

    Ja mam kołdrę i poduszkę z Jyska i dobrze się sprawdza. Pościel mam jedną, taką z bawełny satynowej i mi się zniszczyła, ale bodajże po 2 lata intensywnego użytkowania, prana normalnie w pralce, nic nie odbarwia

  10. #10

    Domyślnie

    Ja również mam pościel z Jyska i chwale sobie jak najbardziej.

  11. #11
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Jolasia
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    587
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    Ja bardzo dlugo szukalam poduszki, ktora bylaby puszyta, miekka i zeby nie "sflaczala" po kilku dniach uzytkowania. W koncu kupilam w Jysku (jedna z drozszych ale byla akurat wyprzedaz, wiec znacznie taniej) i musze powiedziec - rewelacja.
    Uzytkuje ja juz jakies pol roku i nadal puszysta jak na poczatku.
    Generalnie bardzo rzadko zagladam do Jyska, jakos nie przemawia do mnie ten sklep ale jesli chodzi o posciel to wydaje mi sie, ze maja dobre produkty.
    To wykańczanie mnie wykończy!
    Mój dziennik
    Komentarze do dziennika

  12. #12

    Domyślnie

    Zdecydowanie Jysk. Osobiście nic już nie kupuję w Ikei, po tym jak miałem stamtąd kilka rzeczy.

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Od kilku lat używam kołder z Jyska i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam jedną, potem drugą, poczekałam na przecenę i wtedy kupiłam

  14. #14

    Domyślnie

    Ja z kolei mam poduszki z ikei a kołdrę nie pamiętam skąd. Pościel kupuję w Ikei, pasuje jak ulał. Poduszki są mniejsze niż standardowo, ale dla nas w sam raz. Podoba mi się również szalenie pościel w H&M Home, ale niestety nie w każdym mieście mają placówki w Jysku nie podobaja mi się pościele, a jedna z droższych poduszek b. szybko mi się "skluszczyła"

  15. #15
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ewka_so

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    57

    Domyślnie

    Jysk (ale nie najtańsze wersje) ma bardzo dobre jakościowo produkty do spania i ręczniki. Nic się z nimi nie dzieje u nas mimo prania kodry i poduszek do jakiś czas od roku

  16. #16

    Domyślnie

    Zdecydowanie Jysk. Kupiłam chłopakom kilka dobrych lat temu,antyalergiczne. Kołdry te piorę z dwa razy w roku w pralce w 90 stopniach i nic się nie dzieje. Cenowo były średnie. Kupując je z myślą o wyrzuceniu po 2 latach,bo syn alergik "kurzowy",ale do dziś są miękkie i po praniu wyglądają jak nowe.

  17. #17

    Domyślnie

    My mamy i z Ikei i z Jysku - różnicy nie widzę żadnej

  18. #18
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Marta34

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-001
    Posty
    44

    Domyślnie

    Pościel z IKEI nie ma sobie równych Kilka razy można prać w ciągu miesiąca nawet a i tak ciągle pozostaje tak samo ładna

  19. #19
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mariolan_za

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-080
    Posty
    38

    Domyślnie

    Jeśli planujecie zmianę komfortu spania w swojej sypialni na swięta to polecam wizyte w Agata Meble Mają teraz ekstra promocję wszystkie materace w wymiarach od 80 do 200 x 200 cm oraz kołdry Hollofil Allerban o wymiarach 220x200 cm. Promocja jest ważna do do 23 listopada 2014 roku. Jeśli chodzi o pościel to też widziałam ciekawe wzory, ale nie przyglądałam sie zbytnio, bo to akurat mam i to kilka kompletów

  20. #20

    Domyślnie

    Ja kupowałam materac w Agacie i muszę powiedzieć, że lepiej nie słuchać pracowników którzy doradzają w wyborze. Ja wtedy za poradą pracownika kupiłam materac wyłącznie dla siebie o twardości H3, a ważyłam 65 kg. Jest zdecydowanie za twardy. Ale jeżeli chodzi o samą transakcję i dostawę z wniesieniem do domu, to tutaj wszystko było idealnie.
    Jakiś czas później szukałam poduszki i trafiłam do innego sklepu, w którym nie dość że kupiłam idealną poduszkę, to jeszcze położyłam się na tym samym materacu który kupiłam i pracownik sklepu w sposób profesjonalny wytłumaczył mi, dlaczego źle mi się na nim śpi. Wtedy dopiero zraziłam się do pracowników w Agacie.

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony