dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 23
  1. #1

    Domyślnie Odwodnienia, drenaże, oczyszczalnie tanio i solidnie

    Wykonuję Odwodnienia, drenaże, oczyszczalnie tanio i solidnie
    Oferty na priv

  2. #2

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    A w jakich okolicach działasz?

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    wlasnie

    moze szczecin
    wtedy to 400km od Łodzi chyba ma znaczenie

  6. #6

    Domyślnie

    Zależy co jest do zrobienia i w jakiej ilości, działamy na terenie całej Polski

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    Potzrbuję zrobić kanalizację deszczową bez kolektora deszczowego, co proponujeszi za ile

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    jestem umówiony na robotę a wrażenia opiszę na forum (oczyszczalnia i opaska)

  11. #11

    Domyślnie

    Jaka jest cena za wykonanie 1mb drenażu ????

  12. #12

    Domyślnie

    hk17, miałeś opisać wrażenia, jeszcze nie zrobione?

  13. #13

    Domyślnie

    Witam - interesuje mnie odprowadzenie wody deszczowej (studzienki drenażowe pod spustami, 6 sztuk, może coś jeszcze), pod Warszawą - poproszę o ofertę, jeśli to odpowiedni zakres robót

    Pozdrawiam,

    Maciek

  14. #14

    Domyślnie

    Ja też prosze o informację (jaka cena) opaska odwadniające wokół domu + 4 studzienki rewizyjne. Okolice Mińska Mazowieckiego. Dorota

    Inf: [email protected]

  15. #15

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał hk17
    jestem umówiony na robotę a wrażenia opiszę na forum (oczyszczalnia i opaska)

    No i jak wrazenia?
    lidka

  17. #17

    Domyślnie

    Witam
    Miałem opisać wrażenia, napiszę obiektywnie jak było.
    Założyłe tylko opaskę i odprowadzenie deszczówki bo na oczyszczalnię nie mam forsy na razie.
    Po przyjeździe firmy na miejsce stwierdzono, że grunt jest bardzo ciężki i prace potrwają trochę dłużej i drożej - wpadłem w szał. Ale spokojnie - jeste cholerykiem co odbija się na mojej żonie, dzieciach i psi ale również na szefie tej firmy nad czym bardzo ubolewam bo gość był bardzo toleracyjny, wyrozumiały i nadzwyczaj miły. Fundamenty przyłącza robiłem przy pomocy koparki więc nie wiedziałem jaki to grunt. Był to okres posuchy i myślałem że takie odwodnienie i opaska to małe piwo do wykonania i pójdzie płytko przy pomocy szpadla. W momencie gdy gość wbił szpadel (raczej to była próba wbicia) usłyszałem głuchy łomot stali uderzającej w beton - okazało się że to stwardniała skorupa którą kilof miał ciężko przebić, ręce mi opadły (mam na działce na razie dom pod dachem więc nie prowadziłem żadnych doświadczen ogrodniczych a na co dzień nie robię więc skąd mogłem wiedzieć)
    Ostatecznie po naradzie gość wynajął kopake, wykopali, zniwelowali poziomy i zaczęli układać. Przyjechał żwir płukany obsypali, położyli geowłókninę, obsypali i zrobili odwodnienie z rynien. Woda z opaski powędrował do studni chłonnej wykonanje z dryn betonowych (glina zelega na poziomie 80-90 cm, poniżej jest grunt przepuszczalny (robili jakiś test. Woda z rynien idzie do rowu poprzez studzienką wykonaną także z dryn.
    Mam założone studzienki, nawet ich za bardzo nie widać i wszystko chodzi bo ostatnio były deszcze i niebyło w końcu tego bagna wokół domu.
    Ostatecznie zakończyło się na poziomie 110 zł za mb z materiałem + 1000 zł za studnię chłonną i studnię do przepływu deszczówki.
    Jestem zadowolony i mógłbym polecić tego gościa bo wygląa na solidnego i przede wszystkim terminowego co bardzo cenię

  18. #18

    Domyślnie

    hk17, dzieki za relacje. Mam pytanie, skad Ty jestes i skad jest ta firma. Bo mnie tez interesuje zrobienie odwodnienia, a jestem z Krakowa. Budowe mam w okolicach Wieliczki. Nie wiem, czy mogliby do mnie dotrzec.
    lidka

  19. #19

    Domyślnie

    Ja jestem spod Łodzi a firma jest gdzieś w okolicach Konina (chyba Turek choć nie jestem pewien) to chyba robią również gdzieś dalej

  20. #20

    Domyślnie

    Ja jestem spod Łodzi a firma jest gdzieś w okolicach Konina (chyba Turek choć nie jestem pewien) to chyba robią również gdzieś dalej

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony