dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Darth_Maul

    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    240
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Dzień dobry.
    Nie wiem czy w dobrym miejscu zadaje to pytanie. Chce kupić działke budowlana w okolicach Błonia pod Warszawą lub w okolicach trasy katowickiej. Zastanawiam sie jednak czy w przyszłosci nie okaze sie czy moja dziaka nie bedzie lezała akurat w bezposrednim sąsiedztwie autostrady. ( o raju koszmar) Czy moze ktoś z Was ma jakiś "cynk" lub wie gdzie szukać informacji w miare dokładnych gdzie ta A2 bedzie przebiegać.
    Nie chce by za kilka lat okazało sie, ze 20 metrów od mojej bramy bedzie stado dzikich tirów... Pomocy

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jezier
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Korzeniówka
    Posty
    6.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Na planach zagospodarowania terenu w gminie powinien być naniesiony przyszły przebieg autostrady. W Gminie Tarczyn na dużej mapie jest narysowana jakaś autostrada przerywaną linią.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000)
    am

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.008
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    Dla "poprawienia nastroju" proponuję przeczytać wątek "Autostrada - przez mój nowo budowany dom" w prawo i pieniądze. Jak widać na przykładzie nie zawsze dobre rozeznanie ochroni nas przed kłopotami.
    Ale sprawdzać TRZEBA.

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: am dnia 2002-10-30 13:09 ]</font>

  4. #4

    Domyślnie

    Z mojego rozeznania A2 będzie biegła kilka km na południe od trasy poznańskiej do węzła w Konotopie. Przy zakupie działki też sprawdzałem planowaną lokalizację A2 w dostępnych źrodłach (prasa) i stwierdziłem, że kilkanaście km na północ od poznańskiej jest bezpiecznie a z drugiej strony względnie blisko do autostrady, która może się przydać na dojazdy.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony