dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 45
  1. #21
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    20-27,06,2005

    We wtorek mial byc koniec murarza. Zaplacilismy wszystko (zostawiajac troche na rzeczy ktore musi zrobic na dole jak sie wprowadzimy na poddasze, dokladnie spisujac w umowie co brakuje) no i nauczylismy sie zeby nie wierzyc. Nie zdazyl zrobic pare rzeczy, wiec przyjechali w sobote. W sobote tez wszystkiego nie zdazyli, wiec przyjada w nastepna. Maja ostatnia szanse, cale szczescie ze mi sie nie spieszy. Z drugiej strony mam jego narzedzia, wiec lepiej niech sie postara.
    Scianki dzialowe juz stoja, niestety w sypialni przyda sie jeszcze jedno okno polaciowe.
    Teraz szukamy wykonawcy: hydraulik i elektryk. Na razie zbieramy oferty. W zasadzie zdecydowalismy sie na piec Vaillant wersja Turbo Max VU Plus 282 z zasobnikiem 120 litrow. Brotje nam poleca inny wykonawca, ale... malo znany wiec chyba odpadnie.
    W sobote wywozilem gruz i smieci. Przyjechala duza Tatra (18 ton) i CAT. Gruz ledwo sie zmiescil na jeden samochod - wywoz 250 PLN, smiec weszly tez z ledwoscia na drugi - wywoz 500 PLN. Cena ladowacza juz wliczona.
    Uff, teraz jest chwila odpoczynku i spokoju. Na razie najwiekszym zmartwieniem jest lazienka - zupelnie nie mamy pomyslu jak ja urzadzic.
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  2. #22
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    18-07-2005

    Czas nam minal na szukaniu specow od instalacji.
    Instalatror wod -kan ktorego wybralismy okazauje sie nierzetelny. Jak tylko potwierdze ta informacje to napisze szczegoly.
    Do instalacji elektrycznej, telewizyjnej, alarmowej, komputerowej, domofonowej i telefonicznej wybralem fachowca z Poznania. Mial atrakcyjna cene i wydawal sie obeznany w temacie. podpisalismy szczegolowa umowe. Ma firme od 2 lat, na wlasny rachunek domkow nie robil ale mowil ze jak byl pracownikiem to robil duzo w tym temacie. Zaufalismy, zobaczymy. Rozliczamy sie ryczaltowo czyli okreslona kwota bez podzialu na ilosc gniazdek obwodow itp. Dodatkowo w cenie pomiar i naniesienie na projekt.
    Jutro spotkanie z kierownikiem budowy i wykonawca stanu surowego. Spieprzyl kilka rzeczy a my mu uwierzylismy ze je szybko poprawi. Minal miesiac i nic, nauczka na przyszlosc - nikomu nie wierzyc i placic na koncu.
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  3. #23
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    26-07-2005

    Elektryk konczy juz wszystkie instalacje na poddaszu. Na razie wyglada to ladnie i fachowo. Zobaczymy jak bedzie dalej. Hydraulik tez juz nowy wybrany - znajomy.
    Najwiekszy dylemat teraz to wybor podlogi. Przed wylewkami musimy juz wiedziec po czym bedziemy chodzic - deska sosnowa miekka, debowa droga, deska barlinecka droga, panele nam nie pasuja. Ech kolejny dylemat przed nami..
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  4. #24
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    08-08-2005

    Hydraulik skonczyl prace. Nie powiem, zle nie jest nawet ladnie. Zostalo mu do zrobienia:
    - odciecie starej instalacji
    - podejscie pod grzejnik w lazience (jest inne niz on zrobil)

    Elektryk pracuje bez zarzutu, co chwile mi sie cos przypomina, cenie go za cierpliwosc i cenne uwagi.
    Podloge zdecydfowalismy sie miec z deski barlineckiej. Klamka zapadla prawdopodobnie buk.
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  5. #25
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    15-08-2005

    Dzis przyjechal hydraulik zrobic pozostale rzeczy. Grymasil troche przy odcieciu starej instalacji ale powiedzielismy, ze musi byc odcieta.
    Na koniec niemila niespodzianka - 50 zl za dojazd. Podobno to ustalalismy, choc wd mnie nic takiego serio nie mowilismy. Wniosek - nie nalezy zartowac (podobnie jak w slynnej komedii przeprowadzka). Coz skoro tak postepuje....
    Spisalismy w umowie co jeszcze i kiedy ma do zrobienia i za ile. Policzyl nam doprowadzenie grzejnika ktorego jeszcze w ogole nie ma . Spisalismy w umowie ze to bedzie zrobione nieodplatnie.
    Pozostalo mu:
    - zrobienie instalacji do dwoch grzejnikow w starej czesci domu
    - powieszenie wszystkich grzejnikow
    - protokol szczelnosci
    cdn.
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  6. #26
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    17-08-2005 cz1.

    Dzien pelen wrazen. Pierwszy temat:
    Wezwalismy kierownika aby DOKLADNIE obejrzal instalacje robiona przez hydraulika i wylapal KAZDA nawet mala rzecz ktora powinna byc poprawiona. I tak wlasnie hydraulik musi przyjechac (na wlasny koszt) i poprawic to co zawalil. Dodatkowo musi kupic pianke (ja mu za nia nie zaplace) i wypiankowac to czego nie wypiankowal dokladnie, a usunac pianke tam gdzie dal ja zamiast izolacji na rurach. Coz, u mnie to dziala w dwie strony: jak ktos ciagnie ze mnie kase na wszelkie sposoby, to ja rowniez jestem BARDZO wymagajacy i czepiam sie najmniejszych szczegolow.
    Po raz kolejny okazalo sie ze najgorzej to ze znajomymi. Na szczescie skonczylismy juz brac takie ekipy. Najlepsze sa normalne firmy z ogloszenia - patrz nasz elektryk ale to w osobnej wiadomosci.
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  7. #27
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    17-08-2005 cz. 2

    Murarze...

    Okazalo sie, ze moj wykonawca nie ma czasu na tynki (cementowo -wapienne)i przyslal swojego brata od ktorego sie "uczyl". Brat przyjechal z dwoma hm.... pomocnikami o wygladzie raczej marnym. Podpisalismy umowe na brata ale okazuje sie ze on jest na emeryturze. W sobote musimy ja zmienic, zreszta rachunek nam wystawi wykonawca wiec nie moze tak byc ze robi jeden placimy innemu. Kierownik budowy znajac sprawe bedzie pilnie nadzorowal tynkowanie. Nauczeni doswiadczeniem bedziemy skrupulatnie sprawdzac nim zaplacimy. A najlepsze jest to ze sasiadowi ktos opierd... sliwki z mojej posesji. Hm... ciekawe kto?
    Hurtownia "lubkam" ktora mialem za rzetelna nawalila. Mieli przywiezc towar do 11 a przywiezli po 13. Dodatkowo umowilem sie ze 30 zl im dowioze bo mi kasy nie starczylo a oni kase wysepili od murarzy mowiac ze maja zaplacic. No coz, tej hurtowni mowie juz papa.
    Na razie zamowilem tone cementu i 300 kg wapna. Do tego musze jeszcze zalatwic samochod zwiru 0,2.
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  8. #28
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    17-08-2005 cz. 3

    ELEKTRYK


    Znow okazalo sie, ze najlepiej wspolpracuje sie z "obcymi" firmami omijajac szerokim lukiem wszelakiej masci znajomych. Nasz elektryk zostal wybrany z internetu. Wpisalem do wyszukiwarki "instalacje elektryczne Poznan" i pojawila sie Bardzo ladna stronka. Co prawda troche sie balem czy domek jednorodzinny to praca warta uwagi firmy ktora zajmuje sie instalacjami przemyslowymi ale zaryzykowalismy.
    Jestesmy bardzo zadowoleni z wykonanych instalacji, przez Pana Pawła Richtera a co najwazniejsze dzieki jego pomyslowosci i wiedzy uniknelismy wielu bledow jak rowniez nie zapomnielismy o wszystkich (mam nadzieje ) potrzebnych rzeczach. Elektryk byl bardzo slowny, przy rozliczeniu rowniez nie doliczyl nam ani zlotowki (umowilismy sie na ryczalt), choc mowilismy mu ze jesli musial zrobic cos dodatkowego lub uwaza ze trzeba za cos zaplacic o czym nie bylo mowy na poczatku naszej rozmowy to niech nam powie. W koncu tez jestesmy ludzmi i rozumiemy wiele rzeczy.
    Sam kupowal towar i staral sie naprawde by bylo najtaniej - nie szedl na latwizne z cyklu "praktiker mam po dordze to tam kupie". Po same skrzynki do rozdzielni jezdzil az do Witkowa, jak to powiedzial "Robil to tak jakby robił dla siebie".
    Spisalismy aneks do umowy (w koncu sami zaczelismy tak oficjalnie wiec trzeba sie tego trzymac) w ktorym spisalismy co jeszcze ma do zrobienia i kiedy. Na montaz gniazdek i inne prace spiszemy osobna umowe, bo nie chcemy juz nikogo innego.
    Zaluje ze nie robi innych rzeczy, bo spokojnie powierzylibysmy mu reszte prac w domku. Zeby wszyscy fachowcy byli tacy...
    Ach zapomnialbym o minusach. Minusem chyba bylem ja sam, bo jak zaczalem mowic czego chcemy na jakich warunkach i ze nie dam sie wycykac, chce miec kontrole nad wydatkami to czekalem kiedy gosc stwierdzi ze stosuje mobbing i terror i czmychnie Na szczescie wytrzymal, choc i ja pozniej zaczalem miec do niego zaufanie i staralem sie byc mily
    Aha najgorsze jest to ze przy przelaczaniu pradu walnela nam mikrofalowka. Dziwny objaw - na wyswietlaczu nic a talerz i mikrofale chodzily nawet na otwartych drzwiczkach!!. Elektryk wzial ja do naprawy (jak to powiedzial "Stalo sie to na jego zmianie") i czekamy mam nadzieje ze nowej nie trzeba bedzie kupowac.
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  9. #29
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    18-08-2005

    Wczoraj byl rowniez specjalista od alarmu - glowny kandydat do wykonania. Pochwalil fachowosc wykonania instalacji przez p. Pawła. Czekam teraz na wycene.
    Aktualnie rozgladamy sie za kominkiem. Musimy wybrac juz projekt na dniach, w koncu trzeba wiedziec jaka ma byc szlichta (czy jakos tak to sie nazywa) pod kominkiem. Zalatwilismy zwir plukany 0,2 16 ton za 350 zl.
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  10. #30
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    31-08-2005

    Robia sie tynki i posadzki. Na poczatku ekipa traktowala wszystko rozrywkowo az do czasu kiedy poprosili o zaliczke. Zaliczki nie dostali, im szybciej skoncza tym szybciej beda pieniadze. No i zaczeli sie spieszyc do jutra maja czas. Byla tez ekipa ktora budowala dom i teraz robi wszystkie poprawki. Schody musieli powiekszyc bo stopien byl za waski (27cm). Okazalo sie ze nie musimy miec jednego slupka i podciagu do schodow. Zrobimy schody bez tego. Sciane wykulismy do salonu, niestety pizdzi jak diabli wiec mala z mama spia u moich rodzicow. Do piatku ma byc wszystko zrobione: tynk cementowo - wapienny (raz szpachlowany), posadzki (papa, folia, styropian, folia, beton, mata budowlana metalowa, beton), wygluszenie scian dzialowych (aku-pluta Isovera), zamkniecie scian, i inne pierdolki. Sciany kolankowe i wypelnienia szczytow bedzie robil wykonawca tynkow i wykonczenia (dogadali sie miedzy soba).
    Przywiezli okna z roletami i moskitierami... W kazdym oknie jest inny szpros, kanciaty, polokragly sciaty.... ma przyjechac serwis fabryczny i wymienic. Okna mam biale a moskitiery dostalem czarne!! W umowie wyraznie pisalo BIALE!! Coz tez do wymiany.

    A TAK W OGOLE MAM JUZ WSZYSTKIEGO DOSYC. NIECH TO SIE JUZ WRESZCIE SKONCZY!!!
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  11. #31
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    01-09-2005

    Rano byli panowie z fabryki okien. Uznali reklamacje jak nic. Przyjada wymienic szprosy na nowe i od razu zmienia silikon. Nie zapeszam zobaczymy co bedzie dalej.
    Murarze zapieprzaja jak diabli. Dzieki temu maja duzo niedorobek. Okazalo sie ze posadzka na Loggi to nie taka prosta sprawa. Musze miec dekarza podobno do opierzen... mi sie zdaje ze murarz sobie leci w ch. No coz zobaczymy co powie kierownik.
    Wreszcie uzupelnilem zdjecia. Sa najaktualniejsze.
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  12. #32
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    02-09-2005

    Dzis powiem krotko: miarka sie przebrala. Na budowie burdel, niepodokanczane rzeczy, jednym slowem olewactwo. Dlatego byla ostra rozmowa z wykonawca przy poparciu kierownika budowy. Bylo ostro nawet bardzo. Miejmy nadzieje ze sie poprawi. Duzo im nie zostalo wiec niech sie sprezaja i spadaja z budowy.
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  13. #33
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    23-09-2005

    Przerwa spowodowana byla urlopem, ktory i tak polegal na mysleniu co dalej na budowie. Po powrocie duzo sie dzialo, ale po kolei.
    Po burzliwej rozmowie poprzedni wykonawca szybko uporal sie z niedorobkami. Pozostalo mu jeszcze izolacja fundamentow i wlozenie jednego podciagu. Niestety, nowy wykonawca ktory przyszedl wykanczac poddasze i reszte robot, powiedzial ze sciany dzialowe sa wykonane skandalicznie i on sie nie podejmuje cokolwiek przy nich robic. Znow byl kierownik, poprzedni wykonawca i byal burzliwa rozmowa. W koncu stanelo na tym ze za pieniadze z tynkow i posadzek (ktorych jeszcze nie zaplacilem) beda wykonane poprawki a w zasadzie demontaz i montaz nowych.
    Nowa ekipa zrobila juz strych, teraz ociepla poddasze i poprawia scianki.
    Zalozony mam tez alarm. Na razie tyle co bylo mozna, ale dziala i to skutecznie. Dzieki temu tez wiem kiedy robotnicy przychodza na budowe i kiedy z niej wychodza )))
    Wybralismy juz brame garazowa. Bedzie to Normtsahl.
    Jutro czekam na dokonczenie monatzu rolet i moskitier. Okazuje sie ze zamowilismy szara moskitiere a szara to wg nich jest grafitowa. Na bialych oknach wyglada jak czarna. Szprosy maja nam wymieniac ale jakos nie moga sie dogadac z terminem. Znowu nerwy.
    Jutro przychodza fachowcy od kominkow. Zobaczymy co i na ile wycenia.
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  14. #34
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    14-10-2005

    Uff sil juz brak. Na szczescie prace posuwaja sie szybko.
    Poddasze ocieplone, wygipsowane, niedlugo jak wyschnie bedzie malowane. Farby Dulux kolory swiata u malej bedzie sliczna tapeta z motylkami.
    Kafelkarz z ogloszenia wchodzi w srode. Jak mu wyjdzie ladnie lazienka, Bedzie dalej robic reszte. Kafelki ladne cersanit w odcieniach blekitu.
    Dom rowniez ociepla sie na zewnatrz, koncza klasc styropian i siatke z klejem. Powstaje tez scianka z luksferow.
    Najwiekszy problem jest z wykonawca murow, okazuje sie ze spieprzyl mnostwo rzeczy. Ciezko go naklonic do poprawek, w sobote ma ostatnia szanse.
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  15. #35
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    14-11-2005

    Troche sie opuscilem w pisaniu dziennika. No coz, klopoty zdrowotne.
    A na budowie:
    1. Murarz spieprzyl wiele rzeczy - niestety nie poprawil tego wiec zgodnie z umowa poprawi to ktos inny. On zaplaci za to i za wiele innych rzeczy.
    2. Plytkarz za 20 zl m2 spieprzyl lazienke i prawie salon. Na szczescie jego chciwosc zostala ukarana. Za dwyanik chcial dodatkowe 50 zl za mb. Wywalilem z hukiem za lazienke zaplacilem polowe. Teraz mam kafelkarza za 30zl m2 i musze powiedziec ze sie bardzo stara ladnie mu to wyszlo. WNIOSEK: tani rzadko bywa dobry
    3. Jest juz tynk zewnetrzny: akrylowo-silikonowy. ROZOWY jebitnie rozowy
    4. Poddasze wykonczone. Zostal bialy montaz w lazience i elektryk musi pomontowac dodatkowe gniazdka.
    5. Drzwi zewnetrzne juz sa. Ladnie nawet wygladaja
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  16. #36
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    23-11-2005

    Ostatnio pobylismy rekord, w domku krecilo sie w przez jeden dzien:
    - ekipa wykanczajaca - 5 osoby
    - ekipa montujaca kominek - 2 osoby
    - ekipa montujaca schody - 2 osoby
    - ekipa kladaca kafelki - 3 osoby
    - elektryk - 2 osoby
    - instalator - 1 sosoba
    - alarm - 1 osoba
    Liczna dodatkowa 1 w postaci mojej zony

    ad1. Ekipa wykanczajaca ma tydzien przerwy (maluje jakis dom co im zostal) ale od poniedzialku wraca do nas i konczy caly dol (gora jest zrobiona)
    ad2. Kominek zamontowany, dowiezli jeszcze szafke aby byl komplet. Na razie szukam suchego drewna zeby w tym palic. Cug w kominie jest.
    ad3. Schody dzis maja zostac skonczone. Nie powiem wygladaja slicznie no i sa porzadnie zrobione. Panowie sie bardzo staraja.
    ad4. Kafelki juz wszedzie polozone. Taras i jadalnia oraz garaz. Sa drobne nierownosci ale w granicach dopuszczalnych. Kafelkarz jest ok. Niestety w tym roku juz nie zdazymy zrobic kafelek na zewnatrz. Musi to zostac na przyszly rok.
    ad5. Elektryk podlaczyl nam juz rolety i gniazdka u gory i czesciowo na dole. Zalozyl tez halogeny w lazience.
    ad6. Mamy juz u gory kibelek (geberit) oraz pozakladane wszystkie grzejniki. Grzeje sie juz w calym domku.
    ad7. Alarm zostal dozbrojony w kolejne czujki w oknach i drzwiach oraz pomieszczeniach.

    Nie mozemy sie juz doczekac kiedy wreszcie bedziemy mogli zamieszkac
    Aktualnie szukamy boazerii drewnianej na podbitke. Jest ladna swierkowa ale droga
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  17. #37
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    13-12-2005

    Na poddaszu w zasadzie wszystko skonczone. Beda jeszcze montowane roletki zaciemniajace na okna polaciowe (poniedzialek), szafa wnekowa (czwartek), wylaz na dach kolo komina (sobota). No i montaz gniazdek komp. na ktore czekam miesiac.
    Na dole wlasnie gipsuja i szlifuja sciany. Farba juz jest kupiona (Dulux kolory swiata - Pastelowa brzoskwinia).
    Kupilem tez boazerie sosnowa na podbitke. Zaimpregnuje ja Sadolin base x2 i Sadolin Extra Heban x2. Bedzie robiona po swietach albo po nowym roku ( w zaleznosci jak szybko pojdzie z garazem).
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  18. #38
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    20-12-2005

    Powiem krotko: Wprowadzamy sie!!! Mam 3 dni na sprzatanie i inne pierdoly aby zdazyc przed swietami!!
    Zmykam do domciu...
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  19. #39
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    28-12-2005

    Dzis odebralem decyzje i dziennik budowy ze starostwa. Formalnie budowa zakonczona.
    W domu mnostwo sprzatania. Kurzy sie jak diabli Podlogi byly myte z 8 razy... ale coz takie zycie. Na razie powoli sie urzadzamy.
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

  20. #40
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Maciek-MZM
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    03-01-2006

    Na zewnatrz trwaja prace przy podbitce. Wyglada naprawde super!! Wewnatrz sprzatanie, ukladanie itp. Oczywiscie nie moze zabraknac odkurzania.
    Pod koniec tygodnia bedzie konczony garaz.
    Formalnie budowe zakonczylismy, teraz pozostaly sprawy formalne, kancelarie prawne itp. Jeden z wykonawcow bedzie mial przesrane...
    Zdjecia z budowy
    Dziennik budowy
    Komentarze
    Nasz dom w Murator11/2006

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony