dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 423 z 433
Pokaż wyniki od 8.441 do 8.460 z 8651
  1. #8441
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    no właśnie usiłowałam znaleźć jakieś info, może ktoś robi te wady w Polsce, ale.. oni dali za mało informacji. Bo na te, co są dostępne, to wygląda że i wyjazd do włoch jest... hmmm przykro mówić ale robieniem nadziei jedynie... Ja akurat w uczciwość włoskich szpitali mało ufam

  2. #8442
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    Żeluś, no ja rozumię prawie wszystko, ale żeby z czwartej strony dziennik Twój wyciągać - to już lekko przesadziłaś Zajrzyj tu od czasu do czasu, daj znak, że żyjesz.
    Jezdem ja, jezdem, jeno leniwa się zrobiłam by Internet włączać. Moja siostra ostatnio mnie ochrzaniła, że gdzie ja jestem - czasami na skype gadamy, a teraz dawno nie gadałam. Nie wyrabiam się.
    Kurka czy u Was też taki wiatr, ja dziś ścian w domu się trzymam. W takie dni jak dziś najbardziej sobie zdaję sprawy z tego, że człowiek jest częścią natury.

    Ewuś kurcze ja się nie znam, mogę jedynie kciuki potrzymać, nic więcej. W szpitalu we Włoszech byliśmy ze Stefciem jeden raz, na jedną tylko noc, więc też nie mam wyrobionej opinii. Jedynie co mnie zdziwiło, to, że u nich pacjent sam musi się o leki upominać, a jak się nie upomni, to nie dostanie. Taka tam Jevropa.
    Z resztą ze wszystkich szpitali to ja i tak wolę pizzerie.

  3. #8443
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żelka Zobacz post
    ... Zresztą ze wszystkich szpitali to ja i tak wolę pizzerie.
    A co oni tam leczą?


  4. #8444
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Ciało i duszę.. i do tego piwko albo winko.... mniaaammmm...

  5. #8445
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Taak leczą tam wszystkooooo! Lecę zanim mi wichura net wywali, weszłam tylko do Arniki, bo myślałam, że się dogadam z Nią. Jejciu czy upartość jest wrodzona czy się nabywa po drodze? No niiiiic zrobię po swojemu.

  6. #8446
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Nie rób nic po swojemu...
    W pon będziesz w domu? to lepiej być...

  7. #8447
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie


    Jak nas wiatr nie oddmucha, to będę w domku. Za oknem (a nawet nie wiem co to tak gwiżdże, to znaczy o co ten wiatr tak zahacza, że tak gwiżdzi) co chwilę gwiżdże jakby pociąg na przejeździe gwizdał, a podbitka na poddaszu tak telepie, że razem jak to do kupy wezmę to jak z horrorów.

  8. #8448
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tereska77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Kod pocztowy
    18-400
    Posty
    988

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żelka Zobacz post
    Z resztą ze wszystkich szpitali to ja i tak wolę pizzerie.
    Dobre

    Milej niedzieli zycze, mam nadzieje, ze juz spokojniej u Was

  9. #8449
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Teresko Kochana Ty nasza, a Ty gdzie jesteś, tu czy tam?
    A mnie dziś pięknie łepetina boli, moje zatoki mi przypominają, że żyję!

  10. #8450
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    na ból głowy to trzeba się walnąć młotkiem np. w palec,
    palec będzie bolał, ale o bólu głowy zapomnisz

  11. #8451
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Jamles niezawodny
    Ja tam nie waliłam się młotkiem ale wczoraj sobie parówkę zrobiłam. Żeby nie było nieporozumień- parówkę czyli pół godziny z gębą nad parą.
    I pomogło.
    No, język polski piękny jest, mówię wczoraj rodzinie - idę parówkę zrobić. Mąż mówi - zrób dwie... Popatrzyłam dziwnie ale wlałam więcej wody do pojemnika (bo mam taki elektryczny parowacz). Mąż jednak myślał o mięsnej...

  12. #8452
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Jamles, z moim mężem byś się dogadał bardzo szybko, bo te same metody macie co do kobiecego marudzenia.
    Ewka, ja te moje zatoki już po rodzinnemu zaczynam traktować. Jeden ma krzywy nos, drugi krzywy kręgosłup lub nogi, a ja mam zatoki. Laryngolog stwierdził, że ja na pewno mam jakaś alergie bo wciąż śluzówka zaczerwieniona i dał i jakiś Jovesto czy jak mu tam.., oczywiście, moim dobrym zwyczajem brałam tylko jak byłam chora, a jak się zrobiło lepiej to przestałam.
    Tak, że na zatoki jest lekarstwo, ale na głupi łeb chyba nie ma innego niż ten Jamlesowi młotek.
    A teraz też było bardzo zimno i wiatr duży u nas, więc jak ja tylko wyjdę, to mi wraca.., bo laryngolog stwierdził, że za duże dziury mam w nosie (za dużo dłubałam w dzieciństwie czy jaki diabeł?) i zimne powietrze nie zdąży się ograć, jeno wlatuje od razu i stąd też są problemy.... Trzeba pokochać.

  13. #8453
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Żelcia, uśmiałam się
    Kurcze, jak to natura, albo geny dziwnie człowieka obdarowują.
    Ty masz ładny mały nos, ale dziury wielkie,
    ja mam duży nos, za to dziury małe
    Sama nie wiem co gorsze
    Jak wychodzisz z domu, to na nos spinacz zakładaj,
    oddychaj ustami. Zatoki będą zdrowe...ale gardło hm...niekoniecznie.
    Nie wiem, może niech Jamles coś doradzi
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  14. #8454
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Żelka

  15. #8455
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tereska77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Kod pocztowy
    18-400
    Posty
    988

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żelka Zobacz post
    Teresko Kochana Ty nasza, a Ty gdzie jesteś, tu czy tam?
    A mnie dziś pięknie łepetina boli, moje zatoki mi przypominają, że żyję!

    Ja juz tu, czyli tam

    Polecialam do lusterka swoje dziurki ogladac


    Mi codziennie wszystkie gnaty przypominaja, ze zyje


  16. #8456
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał tola Zobacz post
    ....Zatoki będą zdrowe...ale gardło hm...niekoniecznie.
    Nie wiem, może niech Jamles coś doradzi
    płukanka z ..... rakiji albo innego rumu

  17. #8457
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Czyli jak nic trzeba przez usta/gardło oddychać , aby później móc go płukać gorzałką...

  18. #8458
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    No to Żelka wyleczona
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  19. #8459
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Pomysł ze spinaczem na dużych dziurach świetny. Żelko - jamles ma rację


  20. #8460
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Dla wyjaśnienia tylko dodam, że chodzi o dziury w środku, nie te widoczne w lustrze czyli na facjacie, lecz takie co to widać dopiero przy badaniu, czyli.., ja nie wiem, chyba te w czaszce (może Ewka wyjaśni o jakie dziury chodzi). Swoją drogą jak to dobrze, że człowiek to nie ser szwajcarski, bo dopiero by się w dziurach nie można było połapać.
    A tak w ogóle to czego ja się tutaj w Polsce nauczyłam w moim dorosłym życiu, to tooo, że wedle tutejszych mędrcuf, są dwa leki na wszystko. Jedno to wódka a drugie seks.
    Ja nie wiem, ale na obcokrajowców ani jedno ani drugie nie okazuje zbawiennego wpływu, a przynajmniej nie większego od czekolady i marcepanu.

Strona 423 z 433

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony