dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie Naiwne pytania?Czy wielki problem?

    Jak sądzicie! Skąd biorą się niektóre naiwnie proste pytania zadawane przez forumowiczów ze sporym doświadczeniem na tym forum? Zadający je mają na swym koncie już wiele postów(300,500 a nawet 1000), wydawałoby się,że tak proste pytania niepowinny stwarzać im kłopotów, a mimo wszystko je zadają!

  2. #2
    M@riusz_Radom
    Guest
    M@riusz_Radom

    Domyślnie

    Żeby się upewnić ?

  3. #3

    Domyślnie Re: Naiwne pytania?Czy wielki problem?

    Cytat Napisał wicher
    Jak sądzicie! Skąd biorą się niektóre naiwnie proste pytania zadawane przez forumowiczów ze sporym doświadczeniem na tym forum? Zadający te pytania mają na swym koncie już wiele postów(300,500 a nawet 1000), wydawałoby się,że tak proste problemy niepowinny stwarzać im problemów, a mimo wszystko je zadają!
    No tak, zauważyłem i ja coś takiego i nie tylko na forum ale i w życiu on-line. Ludzie wiedzą jak "coś" zrobić ale potrzebują potwierdzenia swoich zamiarów w oczach innych. Przygotowując się przez wiele miesięcy do wypełnienia jakiegoś zadania zadobywamy wiedzę, którą prawie wiemy jak wykorzystać (w teorii). Przychodzi moment praktyki i szukamy potwierdzenia prawidłowości podjętych decyzji w oczach innych, bardziej doświadczonych. To forum poniekąd moim zdaniem spełnia taką rolę. Jest to taki "zespół do prac nad..."

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    Ilość postów nie świadczy o doświadczeniu budowlanym tylko o ilosci czasu spędzonym na tym forum
    Też masz poważne problemy

  5. #5

    Domyślnie

    zgadza sie, ze ilosc postow nie swiadczy o doswiadczeniu budowlanym.
    ale o tym mowa w innych watkach.
    "...z ludźmi trzeba żyć..."

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał baba_budowniczy
    Też masz poważne problemy
    No cóż, co niektórym widać wystarcza prosta (acka) odpowiedź. Typowo polskie i smutne.
    ===DARPIOT===
    [email protected]

  7. #7
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darpiot
    Cytat Napisał baba_budowniczy
    Też masz poważne problemy
    No cóż, co niektórym widać wystarcza prosta (acka) odpowiedź. Typowo polskie i smutne.
    Jestem za to pod wielkim wrażeniem głębi twojej wypowiedzi, zwłaszcza aspektów narodowosciowych z dodatkową dogłębną analizą mojego stanu emocjonalnego. Dziękuję za poświęcony na to bezcenny czas
    Wybacz, ale nie pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał baba_budowniczy
    Cytat Napisał Darpiot
    Cytat Napisał baba_budowniczy
    Też masz poważne problemy
    No cóż, co niektórym widać wystarcza prosta (acka) odpowiedź. Typowo polskie i smutne.
    Jestem za to pod wielkim wrażeniem głębi twojej wypowiedzi, zwłaszcza aspektów narodowosciowych z dodatkową dogłębną analizą mojego stanu emocjonalnego. Dziękuję za poświęcony na to bezcenny czas
    Wybacz, ale nie pozdrawiam
    Słuchaj Babobudowniczy. We "wspaniały" sposób zajmujesz się analizą wypowiedzi Darpiota. Zauważ jednak, że twoja odpowiedź dotycząca mojego postu nie jest szczytem wyuzdania słownego.Wprost przeciwnie. Świadczy o braku jakiejkolwiek chęci do przeprowadzenia konstruktywnej dyskusji. Domniemywam, iż w życiu prywatnym również preferujesz podobne zachowania, co nie przysparza Ci zbyt wielkiej akceptacji wśród twego otoczenia. Natomiast ja Cię pozdrawiam !

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    Wiesz, co, zwykle nie wdaję się w bezsensowne kłótnie, takze i w tym przypadku nie będę się więcej odzywała. W moim odczuciu wątek jest niezbyt mądry i potrzebny i takie jest moje zdanie. Wyrażam je i znikam. Po co mam nabijać sobie licznik postów i narazic się kolejnemu analitykowi, jeśli zadam kolejne nie-eksperckie pytanie przy stosunkowo dużej postów liczbie.
    Skoro pozdrawiasz, to ja też.
    P.s. Mój pierwszy post nie był przejawem napaści, a w założeniu miał być leciutko żartobliwy. Za to Darpiot zjechał mnie z grubej rury czego jak się domyślasz bardzo nie lubię.
    Także zgodnie z obietnicą - koniec nieprzyjemnej dyskusji

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał baba_budowniczy
    Wiesz, co, zwykle nie wdaję się w bezsensowne kłótnie, takze i w tym przypadku nie będę się więcej odzywała. W moim odczuciu wątek jest niezbyt mądry i potrzebny i takie jest moje zdanie. Wyrażam je i znikam. Po co mam nabijać sobie licznik postów i narazic się kolejnemu analitykowi, jeśli zadam kolejne nie-eksperckie pytanie przy stosunkowo dużej postów liczbie.
    Skoro pozdrawiasz, to ja też.
    Zachowujesz się jak typowa kobieta . Kto tu mówi o kłótni. To jest tylko dyskusja. Dziękuję za pozdrowienia

  11. #11
    Guest

    Domyślnie

    Bo jakby to powiedzieć, jestem kobietą
    Czy typową, to już odrębna kwestia. Chyba zresztą nie istnieje zjawisko pt. "typowa kobieta".
    Ale to już temat dla psychologa - i tak obiecałam, że TU już nic nie powiem

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony