Cytat Napisał d7d Zobacz post
@henrykow napisał że ma uzwojenie alu i to go dyskwalifikuje ,że AVR to ściema i że nie będzie dobrze zasilać TV i urządzeń elektronicznych.
Liczy się wiarygodność opinii bo po to jest Forum aby czerpać prawdziwe informacje a nie ściemę z własnych przewidywań.

Twoja wiedza jest poparta własnym doświadczeniem z konkretnym modelem tej firmy.
Wiedza @henrykow jest z sufitu.
Forumowemu trzepaczowi piany odpowiadam stanowczo, nie masz zielonego pojęcia, wiedzy nie czerpiesz z sufitu tylko nieudolnie z netu, czytać ze zrozumieniem nie masz za grosz a będziesz bezczelnie mnie obrażał i oskarżał. Szkoda że żaden a szczególności jeden moderator twojego postu ie wykasował za niestosowny język.
Wyjaśniam, kolega @Stermaj ma agregat o mocy 5 kW czyli prawdopodobnie KRUZER TH 6500 a autor tematu posiada model całkiem inny Kruzer TH3900 o mocy max. 3,2 kw czyli są to dwie różne maszyny.
Czyli jest to tak jakby porównywać wiertarkę Boscha z niższej półki do wiertarki tej samej firmy z wyższej półki.
Mało tego to że AVR jest oznaczeniem pewnego systemu nie oznacza że AVR w agregacie Kruzera będzie takie samo sprawne i stabilne jak w agregacie Hondy.
A pisanie w danych techniczny przez Kruzera ze posiada wykonana 100% prądnice z miedzi jest pewnym kamuflażem marketingowym bo każdy wie że uzwojenia mają racje bytu tylko i wyłącznie z miedzi, więc firma która by stosowna uzwojenie z miedzi nie pisała by rzeczy oczywistych w danych technicznych.
I po raz kolejny pisze bo najwyraźniej masz problem ze zrozumieniem tekstu pisanego polonisto-humanisto że nie twierdzę Krauzer TH 3900 bo nie zaglądałem że ma uzwojenie z alu i wszelakie twoje idiotyczne wywody polonistyczne co to oznacza czy co miałem na myśli pozostaw sobie i nie ściemniaj o czym o czym masz tylko i wyłącznie pojęcie z netu a nie z praktyki.
Twoja opinia która polega tylko na tym co wyczytasz w necie na niewiele tu się zda i zdała bo tylko potrafisz drugiego wyśmiać i oczernić a merytoryki zero.