dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 27
  1. #1

    Domyślnie Folia Dachowa Marma

    Pytanie do użytkowników czy maja jakieś zastrzeżenia do tego produktu. Do tej pory wybór mielismy pomiedzy Dorkenem delta Vent a Corotopem (teraz juz nie pamietam jakim) . Nagle pojawiła sie kolejna propozycja dostawcy który jako alternatywe zaproponował właśnie trójwarstową folię Dachową firmy Marma - mam próbke wyglada ok, parametry też ok- ale jak sie sprawdza w praktyce?? Bardzo dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam - ale gorąc, co??

  2. #2

    Domyślnie

    Witam.
    Myślę że to świetny wyrób i nie trzeba go reklamować, wiem bo jestem przy produkcji tej membrany, polecam.

  3. #3

    Domyślnie

    Dobre
    Od 27 lutego 2005 na swoim !!!!
    Szukam ekipy (solidnej) do podbitki.
    ----------------
    Maciek (Płock)
    GG: 2260023

  4. #4

    Domyślnie

    Powiało optymizmem wytwórcy

  5. #5

    Domyślnie

    - wielkie dzięki- ale prosba jest do użytkowników - wam w sensie firmie- pewnie te informacje również przydadzą

  6. #6

    Domyślnie

    Jestem tylko pracownikiem to nie jest moja firma, ale myślę nad swoim domkiem małym drewnianym, także niedługo będe mógł się przekonać jako użytkownik.
    Pozdrawiam.

  7. #7

    Domyślnie

    Jako Stowarzyszenie Dom Drewniany polecamy dla budownictwa drewnianego folie <paroizolacja i wiatroizolacja> i membrany firmy Proctor.

    www.proctor.com.pl

  8. #8

    Domyślnie

    Kochani - bardzo proszę czytajcie tytuły i intencje zadających pytanie. Nie dotyczyło ono tego kto co poleca - tylko jakie doswiadczenia z membraną Marma mają ci ktorzy juz na nią sie zdecydowali. Nie zakładałam kolejnego wątku zeby powielać to co już zostało napisane kilka razy- szukałam konkretnej odpowiedzi której nie znalazłam zapoznając sie z wcześniejszymi wypowiedziami. Dlatego Użytkownicy Dachowej - bardzo proszę o głos - a pozostalym bardzo dziękuje ale są inne wątki

  9. #9

    Domyślnie

    MMARYSIA - Wysyłam info na priva

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.215

    Domyślnie

    Cytat Napisał Przemysław Dobraniecki
    MMARYSIA - Wysyłam info na priva
    Dlaczego na priv?
    Prosze o opinie na forum b tez jestem zainteresowany foliami dachowymi.
    Dźwigary deskowe /projekt/ do samodzielnego wykonania. Zainteresowany ? Pisz na priv.

  11. #11

  12. #12

    Domyślnie

    Zdecydowaliśmy sie na ta folię - przyjechała na budowę - pierwszy pas położony- ja cała zestresowana czy zda egzamin - pytam mojego majstra co oniej sądzi - bo to on cały czas mnie molestowal że folia musowo najlepsza i zeby nie oszczędzac bo potem to do niego są pretensje ze dach przecieka zamiast wziać poprawke na kiepski material ( a majster uwierzcie mi bardzo rzetelny człowie) itp. - ja oczywiscie chciałam dobrą ale niekoniecznie Tyveka za ponad 7 PLN- wracając to wątku- zdecydowaliśmy sie na tą Dachową - teraz już nie pamietam ceny ale coś kole 4,5 brutto - i pytam majstra co myśli o tej folii - a ten że SUPER - i że z taką dobrą dawno nie robił Twierdzi, ze gruba, wytrzymała i że wogóle gites. Wczoraj zaczął padać deszcz jak byłam na budowie - jeszcze nie ulewa - ale duze porządne krople - wszystko splywało z tej folii jak po kaczce - czas oczywiscie zweryfikuje ten wybór - ale początki są dobre.

  13. #13

    Domyślnie

    mmarysia, możesz podać namiary na hurtownię, w której Marmę kupowałaś - jestem na etapie wyboru membrany, mierzę w Tyvek-a Solid ale zobaczę jeszczę tę Twoją. Niestety nie każda hurtownia ma ją w ofercie

  14. #14

    Domyślnie

    To Vigma-Berg w Wysokiej - rozmawiaj z p. Wojtkiem Majchrem 0509 023 515 - on nam odradził Tyveka - nie ze zły- absolutnie- powierdził ze bardzo dobry - ale przekonywał nas że inne dobre trójwarstwowe spełnią znakomicie swoje zadanie a zapłacimy nieco mniej - stąd wybór. Daj znać na co ty ostatecznie si ezdecydowałęś - czy cie Wojtek prezekona czy jednak zdecydujesz sie na Tyvek- gydby nie to ze muszę sie liczyc z wydatkami- pewnie tez brałabym wsysztko z najwyzszej półki. Pozdrawiam

  15. #15

    Domyślnie

    Upsss- miało pójść na priva.

  16. #16

    Domyślnie

    Mam położoną Marmę z zeszłego roku z końca wakacji , teraz jest dachówka i nie mam żadnych uwag do niej. Pzry okazji jesli kupujecie jakoąkolwiek folie dachowa i ma ona takie plamki białawe -jasniejsze to sie tym nie przejmujcie to nie jest "przyszła" dziura a ułozenie włókien tej folii .Dostałem kiedyś taką fajna odp na ten temat ale musiałbym to głęboko poszukac.
    zawsze optymista

  17. #17

    Domyślnie

    jeśli chodzi o membrany firmy PROCTOR to poprawny adres strony to

    www.proctor.pl

  18. #18

    Domyślnie

    zaczynałam ten wątek nie wiedząc czy zdecydować sie na wymienioną w temacie folie - ostatecznie wzięłam ją - dzisiaj mijają 3 tygodnie od kiedy leży na dachu bez dachówki - no dachówkę kładą od kliku dni ale jeszcze dużo wolnej przestrzeni- z uporem maniaka dopytuje majstra jak folia - sama oglądam bo deszcze ostatnio intensywne - jak słońce to sahara ale jak deszcz to już prawie oberwanie chmury - a moja folia nie przepusciła ani kropelki- wytrzymała, gruba i suchutka- majster cały zachwycony bo cieszy sie ze nie bedzie mial reklamacji na cieknący dach- twierdzi ze dawno takiej dobrej nie widział - więc po prostu dla zagubionych - podpowiadam ze ta folia to bedzie dobry wybór.Pozdrawiam i dziękuje wszystkim za pomoc

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał mmarysia
    zaczynałam ten wątek nie wiedząc czy zdecydować sie na wymienioną w temacie folie - ostatecznie wzięłam ją - dzisiaj mijają 3 tygodnie od kiedy leży na dachu bez dachówki - no dachówkę kładą od kliku dni ale jeszcze dużo wolnej przestrzeni- z uporem maniaka dopytuje majstra jak folia - sama oglądam bo deszcze ostatnio intensywne - jak słońce to sahara ale jak deszcz to już prawie oberwanie chmury - a moja folia nie przepusciła ani kropelki- wytrzymała, gruba i suchutka- majster cały zachwycony bo cieszy sie ze nie bedzie mial reklamacji na cieknący dach- twierdzi ze dawno takiej dobrej nie widział - więc po prostu dla zagubionych - podpowiadam ze ta folia to bedzie dobry wybór.Pozdrawiam i dziękuje wszystkim za pomoc

    Ciekawy jestem jak folia się sprawdziła dalej w sumie to minęło juz 2 lata.

    Ja dzisiaj na Targach Budowlanych pierwszy raz widziałem folie Marma.

    Rozmawiałem z doradcą technicznym firmy i wiele bardzo pożytecznych rzeczy sie od od niego dowiedziałem.

    Wcale nie był przeciwnikiem deskowania dachu w wręcz przeciwnie powiedział mi jak należy zrobić wentylację w przypadku deskowania.

    Muszę powiedzieć że jestem pod wrażeniem profesjonalizmu tego Pana.

  20. #20

    Domyślnie

    podciągam wątek - jak się ta folia sprawuje?
    Pozdr
    M

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony