dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 92 z 204
Pokaż wyniki od 1.821 do 1.840 z 4064
  1. #1821

    Domyślnie

    Agakz a widziałaś kolekcje z Paradyża? Mają bardzo dobre płytki i kilka kolekcji drewnopodobnych:

    http://www.paradyz.com.pl/?s=17&a=7&lang=pl&collID=92
    http://www.paradyz.com.pl/index.php?...=pl&collID=296
    http://www.paradyz.com.pl/index.php?...=pl&collID=207

    Co o nich sądzisz? Znalazłam sklepy sprzedające płytki od najróżniejszych zagranicznych producentów, ale na ich oferta jest przedstawiona jako odnośniki do oryginalnych, obcojęzycznych stron. Trudno sie na nich szuka, niestety

    A może inni "Groszkowi Przyjaciele" chcieliby się wypowiedzieć na temat płytek drewnopodobnych?

  2. #1822

    Domyślnie

    Robertnicki a może pokażecie jakieś nowe zdjęcia? Jesteśmy bardzo ciekawi postępów

  3. #1823
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agakz
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    2.471
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    463

    Domyślnie

    Basia i Sławek, te paradyżowe płytki nie zachwyciły mnie. Woodentic wygladał jeszcze najlepiej, ale jeśli dobrze kojarzę jest taki bardzo szorstki i chyba też nie najtańszy.
    Pilne pytanie do tych, którzy już mają dach
    Dziś szef dekarzy mnie zabił pytaniem czy robić tak dużo rur spustowych od rynien z obu stron kuchni Zostawialiście tak jak w projekcie? Chodzi o Groszka 2 i pochodne

  4. #1824

    Domyślnie

    Agakz nie zwróciłam uwagi na rury spustowe, ale teraz patrzę, że mamy tak jak w projekcie. Szkoda, ponieważ, jeśli byłoby to możliwe, lepiej zrobić mniej. Jeśli chodzi o płytki to sadzę podobnie, ale zachęca mnie cena katalogową 60-70 zł (oprócz woodentic - 120 zł). Nie widziałam ich na żywo, niestety. Nie uda mi sie pochodzić po sklepach prędzej niż w piątek

  5. #1825
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agakz
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    2.471
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    463

    Domyślnie

    Cytat Napisał Basia i Sławek
    Agakz nie zwróciłam uwagi na rury spustowe, ale teraz patrzę, że mamy tak jak w projekcie. Szkoda, ponieważ, jeśli byłoby to możliwe, lepiej zrobić mniej.
    No właśnie dekarz nam proponuje mniej, ale dziś musimy zdecydować

  6. #1826
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agakz
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    2.471
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    463

    Domyślnie

    Cytat Napisał Basia i Sławek
    [b]Jeśli chodzi o płytki to sadzę podobnie, ale zachęca mnie cena katalogową 60-70 zł (oprócz woodentic - 120 zł). Nie widziałam ich na żywo, niestety. Nie uda mi sie pochodzić po sklepach prędzej niż w piątek
    Cena niewątpliwie jest zachęcająca... w takich sytacjach żałuję, że nie mieszkam w Warszawie, wszystkie salony na miejscu, Opex i Bartycka itp. W innych sytacjach nie żałuję Dużo zależy od sposobu ułożenia płytek - czy prosto czy w jodełkę, jaki kolor fug i jakie szerokie. Od tego wszystkiego zależy efekt finalny

  7. #1827
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agakz
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    2.471
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    463

    Domyślnie

    Basia i Sławek, jak płytkowe zakupy?
    Prośba do zaawansowanych: pokażcie wykończenie swoich okien dachowych płytą G-K

  8. #1828

    Domyślnie

    Agakz, tak naprawdę to podobają nam się najbardziej płytki za 300 zł za metr kw., więc odpadają. Nigdzie nie mieli na wystawie Woodentic z Paradyża, a reszta z tej fabryki jest nieciekawa. Na drugim miejscu naszej klasyfikacji jest Cerim, ale na niego czeka się do końca września. Pozostanie, więc chyba Halcon. Jutro musimy podjąć decyzję.

    Pozdrawiamy wszystkich upalnie!

  9. #1829

    Domyślnie

    Agakz, tak naprawdę to podobają nam się najbardziej płytki po 300 zł za metr kw., więc odpadają. Nigdzie nie mieli na wystawie Woodentic z Paradyża, a reszta z tej fabryki jest nieciekawa. Na drugim miejscu naszej klasyfikacji jest Cerim, ale na niego czeka się do końca września. Pozostanie, więc chyba Halcon. Jutro musimy podjąć decyzję.

    Pozdrawiamy wszystkich upalnie![/quote]

  10. #1830
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agakz
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    2.471
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    463

    Domyślnie

    Cytat Napisał Basia i Sławek
    Agakz, tak naprawdę to podobają nam się najbardziej płytki za 300 zł za metr kw., więc odpadają. Nigdzie nie mieli na wystawie Woodentic z Paradyża, a reszta z tej fabryki jest nieciekawa. Na drugim miejscu naszej klasyfikacji jest Cerim, ale na niego czeka się do końca września. Pozostanie, więc chyba Halcon. Jutro musimy podjąć decyzję.
    u nas Woodentic jest w Leroy Merlin, w piątek byłam po coś innego i specjalnie się przeszłam przez dział płytkowy. Co to jest Halcon?

  11. #1831

    Domyślnie

    Agakz, Halcon to fabryka hiszpańska produkująca również płytki drewnopodobne. U nas kosztują ok. 100 zł za mert kw. Jakie wrażenie zrobił na Tobie Woodentic?

  12. #1832
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agakz
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    2.471
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    463

    Domyślnie

    Cytat Napisał Basia i Sławek
    Agakz, Halcon to fabryka hiszpańska produkująca również płytki drewnopodobne. U nas kosztują ok. 100 zł za mert kw. Jakie wrażenie zrobił na Tobie Woodentic?
    Ogólnie dobre, jedyna obawa to jest dość szorstki - nie wiem jak będzie z utrzymywaniem czystości

  13. #1833

    Domyślnie

    Robertnicki
    a czy ta zmiana (podwyższenie poddasza o 20 cm) było zrobione w trakcie adaptacji projektu przez architekta? bo przez to powiększa się powierzchnia poddasza, czy już w trakcie budowy?
    ala

  14. #1834

    Domyślnie

    Uwaga! Dobra rada dla wszystkich, którzy są jeszcze przed płytkami, nawet na etapie zbierania pozwoleń!
    W każdej wolnej chwili wybierajcie płytki, panele, parkiet itp. do nowego domu! Im szybciej wybierzecie tym będzie lepiej!
    Mam nieustanny ból żołądka, ponieważ nie możemy dostać płytek na cały dół. Jak już coś wybierzemy to, albo w naturze jest nie takie, albo czeka się długo (np. na Cerim 2 miesiące). Wszystkie inne już czekają w magazynie na nasz odbiór, ponieważ wybraliśmy je dużo wcześniej. Te drewnopodobne tez wybraliśmy dużo wcześniej na podstawie zdjęć z katalogu oraz widoku jednej płytki w sklepie. Niestety, po ujrzeniu kilku złożonych razem okazały się już nie takie piękne!

    Agakz widzieliśmy Woodentic w L.M. Też jest dużo brzydszy niż w katalogu... Czytałam o Polcoloricie, ale nie mogę go nigdzie znaleźć.

    Kończą nam już odwierty do pompy ciepła. Ciekawie to wygląda. Postaram się wieczorem zamieścić zdjęcia.

    Słoneczne pozdrowienia dla wszystkich!

  15. #1835
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    majkaBlue

    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    4

    Domyślnie koszt budowy

    Witam wszystkich zaawansowanych i początkujących groszkowych wielbicieli.Czy waszym zdaniem 32 tyś za postawienie stanu surowego zamkniętego groszka 4 podpiwniczonego to dobra cena?Roboty ziemne wykonujemy sami i materiały też sami kupujemy.

  16. #1836

    Domyślnie

    Chyba nie, a skąd jesteś?
    Ja (mazowsze) za groszka2 (czyli bez piwnicy) placę 35tyś
    i jeszcze sami musimy fundamenty zasypać.. Zaczynamy 1 września.
    ala

  17. #1837

    Domyślnie

    Mam pytanie do osób, które interesowały się lub mają już kominki.
    Ze względu na to że nasz salon jest wąski, zastanawiam się, czy można kominek zrobić pod kominem, a nie przed? Zawsze zajmie to mniej miejsca, ale nie bardzo wiem, czy jest to wykonalne?
    ala

  18. #1838
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    majkaBlue

    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    4

    Domyślnie

    Mieszkam na śląsku a ekipa którą zatrudniam nie jest z najtańszych,mam zamiar znegocjować cenę do 30 tyś, może się uda

  19. #1839
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Animar

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam. Mam pytanko do osób, które już postawiły GROSZKA2 a mianowicie jak zakończyliście piony kanalizacyjne. Czy wyprowadziliście ponad dach czy zastosowaliście zawory napowietrzające.? U mnie kanalizacja jest podpięta do sieci kanalizacyjnej. Pozdrawiam.

  20. #1840

    Domyślnie Tynki

    Pytanie do osób którzy mają juz tynki. Ile zapłaciliście za tynki a sćiślej za ile m2 .pozdrawiam

Strona 92 z 204

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony