dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Kogo najprawdopodobniej wybierzesz/wybrałbyś na Prezydenta RP??

Głosujących
319. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Donald Tusk (PO)

    141 44,20%
  • Jaros

    1 0,31%
  • 48 15,05%
  • 13 4,08%
  • 7 2,19%
  • 9 2,82%
  • 1 0,31%
  • 2 0,63%
  • 39 12,23%
  • 36 11,29%
  • 22 6,90%
Strona 13 z 64
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 1261
  1. #241

    Domyślnie

    Ckwadrat masz u mnie browca

  2. #242

    Domyślnie

    Cytat Napisał ckwadrat
    Zgodzę się z jednym - to są PROFESJONALIŚCI w złodziejstwie i rozwalaniu państwa, jakich drugich na pewno na obecnej scenie politycznej się nie znajdzie. W sumie mają juz w tym cos ok. 60 lat doświadczeń. Co ciekawe, z każdym rokiem, może z wyjątkiem 2 ostatnich, udawało im się to coraz lepiej.
    Dorzucę jeszcze do tego wywodu jeszcze jedną sprawę. Byc może juz o tym było w tym wątku ale mówiąc szczerze nie przeleciałem go calego dlatego z góry przepraszam jesli się powtarzam. Wydaje mi się że PROFESJONALIZM komuszków polega równiez na tym w jaki sposób przystapili do kampanii prezydenckiej ze swoim kandydatem Cimoszewiczem. To całe trzymanie w napieciu: bedzie kandydował, nie bedzie kandydował, wycofa się z polityki, nie wycofa się - to było od poczatku do końca zaplanowane wejscie do kampanii. Skupienie uwagi na jego osobie i że to taki qurde niby mąż opatrznosciowy ktory ze wzgledu na prośby płynące ze spoleczeństwa dla dobra ojczyzna zawiesza zwoje prywatne potrzeby na kołku i dla kraju, ojczyzny poniesie ten cieżar odpowiedzialności za Polske. Socjotechnika!! I wielu to łyknie jak mucha gówno

  3. #243

    Domyślnie

    Cytat Napisał ckwadrat
    .......... Gdyby nie wolne media żylibyśmy już w bananowej republice SLD albo w czymś co by przypominało "demokrację" typu putinowskiego. Zgodzę się z jednym - to są PROFESJONALIŚCI w złodziejstwie i rozwalaniu państwa, jakich drugich na pewno na obecnej scenie politycznej się nie znajdzie. W sumie mają juz w tym cos ok. 60 lat doświadczeń. Co ciekawe, z każdym rokiem, może z wyjątkiem 2 ostatnich, udawało im się to coraz lepiej.
    Zgadzam się z Tobą - ale aktualnie prowadzący w ankiecie A. Lepper ma w swojej drużynie co najmniej kilku godnych następców - jakoś niewielu głosujących pisze na kogo głosowało w ankiecie Ciekawe dlaczego ? Pozdrawiam.
    Lepiej .......... nie mówić !

  4. #244

    Domyślnie

    Nie tak dawno słyszałam "rys psychologiczny " kolegi sympatycznego Leppera.
    On tak generalnie to nie chce wygrać, dla niego poletko uprawne to takie, na którym można pocowboić , polatać z kłonicą, jobów mać przez płot nawsadzać . Na saloonach język tego pana ( Acana ) jest zbyt obcobrzmiący i zawsze lepiej ujadać za karawaną niźli być jako pies przewodnik. Bo można zarobić kopa po ogonku a i micha niebezpiecznie może być wypełniona.

    A grzybki halucynki jak widać w wielu przypadkach nadal są podawane do sałatek w Sejmowej jadłodajni..

    Ogólnie to z Kaczek wolę Donalda.

  5. #245

    Domyślnie

    Ziaba cudne
    zkwadrat, smartcat - niestety macie racje , tez obstawiam, ze zlapia sie na Cimoszewicza

  6. #246
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Ziaba jestes super

  7. #247
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    wyniki głosowania sa przerażające, czy wy naprawde zamierzacie głosować na Leppera ?
    Jeżeli on zostanie prezydentem to ja sprzedaje dom i wyjeżdżam stąd :/

  8. #248

    Domyślnie

    Jak wygra Lepper to kilka lat i będziemy mieć nowy hymn


    "Samoobrony zabrzmiał hymn, niechaj słów prawdy nikt nie chowa, bo gdy się słowa zmienią w czyn, naród podejmie hymnu słowa. Sprawiedliwości czas nadchodzi, zdrajców wydrzemy z lisich jam. Jeszcze zapłacze łotr i złodziej - Boże, dopomóż nam

  9. #249

    Domyślnie

    Cytat Napisał dobrzykowice
    wyniki głosowania sa przerażające, czy wy naprawde zamierzacie głosować na Leppera ?
    Jeżeli on zostanie prezydentem to ja sprzedaje dom i wyjeżdżam stąd :/
    to naród wybiera na szczesie a nie ty
    mysle ze poradzimy sobie bez ciebie
    pa

  10. #250

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majka
    nocne rozmowy polaków
    czy Wy /ponury, Rytunia, Tomek, Brzoza/ spać nie możecie?
    Majka, nie zazdrość, zamień się na 3 zmianę, będziesz mogła spokojnie buszować
    Tak BTW, outing nadchodzi ?


    Cytat Napisał olinek
    A żeby Cimoszewicz nie wygrał to trzeba by było kobietom odebrać czynne prawo wyborcze bo one zawsze głosują kierując się "przystojnością" kandydata i są tak psychicznie zbudowane że ulegają wszelkim krętactwom facetów. Oczywiście mowa tutaj nie o wszystkich kobietach - ale jakieś 60 % ten opis wg mnie obejmuje .
    Więc albo "zawsze", albo "nie wszystkie" zdecyduj się
    To poglądy pachnące mi Korwinem, ale wybory to nie brydż [na miejscu kobiet bym Cię zjadł ]


    Cytat Napisał agniesia
    jeszcze o Cimochu I Kwasniewskiej: jak facet mowi nie, to niech sie tego trzyma, jak on potem bedzie decyzje np w sprawie podpisania ustaw podejmowac, dzis nie jutro tak - nie gwarantuje to jego stalosci pogladow,
    Przecież to czysta socjotechnika - facet, który nie zadeklarował że wystartuje, prowadzi w sondażach [pal licho ich rzetelność ]
    Wyczekany, wytęskniony kandydat - to gra, normalna gra wyborcza
    kto wchodzi w odpowiednim momencie i z odpowiednim szumem, ten ma szansę na zgarnięcie puli


    Cytat Napisał agniesia
    Kwasniewska [...] po tej decyzji reprezentowania, prowadzenia kampanii Cimocha to juz nie wiem co sie w tym kraju dzieje,
    Jak to co ? Ci, którzy widzieli Pierwszą jako następczynię, i życzyli sobie ciągnięcia dynastii Kwaśniewskich, przecież nie wymarli ? Scedują swoje sympatie na kogoś, kogo popiera ich - niestartujący - kandydat.
    Ciekawe, jakie będą przetasowania pod koniec. Kto pamięta płaczącego Mazowieckiego "w trosce o dobro Polski proszę o oddanie głosów na Lecha Wałęsę" ?? Zapomnieliście Stana ?


    Cytat Napisał tadzel
    Wygra i to w pierwszej turze Cimoszewicz. Prawicowcom na pohybel.
    Co wy Polsce możecie zaoferować. Wasz styl to " jakość tam będzie".
    Ostatnio przez 4 lata pod rządami AWS. Pamiętamy
    Mój ulubieniec nie próżnuje, cały czas w formie


    Cytat Napisał tomek1950
    Maksiu Jak zawsze słusznie prawisz. Kodi na prezydenta!
    Tomku [i tak nie słyszysz], Maksiu !! Nie róbcie tego Kodiemu



    Acha, prasówka:
    • Lider SdPl, kandydat na prezydenta Marek Borowski uważa, że jeśli w sondażach tuż przed wyborami prezydenckimi lepszy będzie on, a nie Włodzimierz Cimoszewicz, to Cimoszewicz powinien wówczas zrezygnować z kandydowania.

      "Jeżeli sondaże będą wykazywały moją przewagę, to mam nadzieję, że Włodzimierz Cimoszewicz zrezygnuje przed wyborami" - powiedział Borowski na konferencji prasowej w Michałowie (podlaskie).

      Pytany o to, czy możliwe jest odwrotne rozwiązanie, to znaczy rezygnacja Borowskiego, gdyby przewagę w sondażach miał Cimoszewicz, powiedział, że "nie ma żadnego porozumienia w tej sprawie".

      "Ja wystartowałem pierwszy. Włodzimierz Cimoszewicz zadeklarował wycofanie się z polityki, podobno była to poważna deklaracja, a potem się okazało, że nie do końca. Jeżeli dzisiaj zdecydował się wejść jako drugi kandydat lewicy, to inicjatywa należy do niego. To on jakby rozważył wszystko i wziął odpowiedzialność za taką decyzję" - tłumaczył Borowski. Dodał jednak, że gdyby w drugiej turze wyborów znalazł się Cimoszewicz, to go poprze. Podkreślił, że Włodzimierz Cimoszewicz jest jego konkurentem, a nie przeciwnikiem. [źródełko]



    "Ja wystartowałem pierwszy" Pan tu nie stał !!!


    Tak Panie Marku, Pan sie nie boi,
    już chyba nikt za Panem nie stoi


    skreślony za:
    1. naiwność
    2. myślenie życzeniowe
    3. ogólnie kiepskie publicity
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  11. #251

    Domyślnie

    Nie bój, nie bój, nie ukradną, bo już nie ma czego...

  12. #252
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barbara_Andrzej
    Nie bój, nie bój, nie ukradną, bo już nie ma czego...
    jak to nie ma z czego??
    Polska to tak bogaty kraj
    utrzymuje tylu darmozjadow , ze drugi taki chyba ciezko bedzie znalezc

  13. #253
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    Cytat Napisał karin
    to naród wybiera na szczesie a nie ty

    a ja niby kto jestem ?

    mysle ze poradzimy sobie bez ciebie

    i vice versa

    pa

    ...również

  14. #254

    Domyślnie

    Cytat Napisał dobrzykowice
    a ja niby kto jestem ?
    separatysta
    Cytat Napisał dobrzykowice
    wyniki głosowania sa przerażające,
    wyniki głosowania są przerazajace ?
    głosuj na Cimoszewicza jeśli boisz się Leppera !
    albo szukaj kupca na dom !
    pa

  15. #255

    Domyślnie

    Najważniejsze żeby przyszły prezydent godnie reprezentował Polski Naród
    Pozdrówko

  16. #256
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał dobrzykowice
    wyniki głosowania sa przerażające, czy wy naprawde zamierzacie głosować na Leppera ?
    Jeżeli on zostanie prezydentem to ja sprzedaje dom i wyjeżdżam stąd :/

    jak Lepper zostanie prezydentem to możesz nie zdąrzyc sprzedać dom. On wyznaje janosikowanie


    olinek napisał:
    A żeby Cimoszewicz nie wygrał to trzeba by było kobietom odebrać czynne prawo wyborcze bo one zawsze głosują kierując się "przystojnością" kandydata i są tak psychicznie zbudowane że ulegają wszelkim krętactwom facetów. Oczywiście mowa tutaj nie o wszystkich kobietach - ale jakieś 60 % ten opis wg mnie obejmuje .
    Więc albo "zawsze", albo "nie wszystkie" zdecyduj się
    To poglądy pachnące mi Korwinem, ale wybory to nie brydż [na miejscu kobiet bym Cię zjadł ]
    no i został prawie zjedzony

  17. #257

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majka
    jak Lepper zostanie prezydentem to możesz nie zdąrzyc sprzedać dom.
    dobrzykowice może nie zdążyć Majeczko , oj moze

  18. #258
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał karin
    Cytat Napisał Majka
    jak Lepper zostanie prezydentem to możesz nie zdąrzyc sprzedać dom.
    dobrzykowice może nie zdążyć Majeczko , oj moze
    rany ide sie powiesić

  19. #259

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majka
    rany ide sie powiesić
    no co Ty Majeczko - Joshi ma problem z wisielcem
    weź sie przemóż i głosuj na najprzystojnejszego
    (a Włodek tak czy tak wygra )
    co Ci zależy ?

  20. #260
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał karin
    Cytat Napisał Majka
    rany ide sie powiesić
    no co Ty Majeczko - Joshi ma problem z wisielcem
    weź sie przemóż i głosuj na najprzystojnejszego
    (a Włodek tak czy tak wygra )
    co Ci zależy ?
    qrcze, to nie mój wzór urody męskiej, nie da rady

Strona 13 z 64

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony