dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Kogo najprawdopodobniej wybierzesz/wybrałbyś na Prezydenta RP??

Głosujących
319. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Donald Tusk (PO)

    141 44,20%
  • Jaros

    1 0,31%
  • 48 15,05%
  • 13 4,08%
  • 7 2,19%
  • 9 2,82%
  • 1 0,31%
  • 2 0,63%
  • 39 12,23%
  • 36 11,29%
  • 22 6,90%
Strona 51 z 64
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 1261
  1. #1001
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Opal, skąd tyle jadu?
    Piszę "Wy", czyli Ty i c2 - jest to normalna forma zwracania się w liczbie mnogiej do osób, które znam z forum od 3 lat /chyba, ze juz nie jesteście razem /
    - czy ja na ktoregoś z kandydatów pluję?
    - przykro mi, ale nie jestem jakoś specjalnie zaangazowana w wybory. Uwazam tylko, że nalezy wziąć w nich udział.
    Nie masz we mnie wroga, dlaczego atakujesz?

  2. #1002

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majka
    tvn u mnie nie odbiera, ja mam tylko 4 programy tv i starczy

    opal i c2 jestescie pewni swojego wyboru
    Majka, ja po jednym programie tv nie zmieniam preferencji wyborczych. Tym bardziej, jak go nie oglądałem . Dzisiejsze gazety piszą jednak, że to Tusk raczej atakował. Zresztą, żeby załagodzić, mnie pasuje jeden i drugi, choć Lech oczywiście zdecydowanie bardziej.

  3. #1003
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    już mi lepiej

    nie ogladalam debaty Tusk - Kaczyński w tvn. Wiec nie wiem, kto kogo atakował i za co. Skomentowałam tylko niejakiego Kurskiego, ktory juz pare razy sie wypowiadał /moze parenascie/ A z niego jest paskudny manipulant

  4. #1004
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majka
    Opal, skąd tyle jadu?
    Nie wiem,o czym mówisz.

    Piszę "Wy", czyli Ty i c2 - jest to normalna forma zwracania się w liczbie mnogiej do osób, które znam z forum od 3 lat /chyba, ze juz nie jesteście razem /
    Czytasz,co piszesz?

    - czy ja na ktoregoś z kandydatów pluję?
    - przykro mi, ale nie jestem jakoś specjalnie zaangazowana w wybory. Uwazam tylko, że nalezy wziąć w nich udział.
    Nie masz we mnie wroga, dlaczego atakujesz?





    Majka,
    pozdrawiam serdecznie.

  5. #1005

    Domyślnie

    Troszkę odbiegając od tematu: znalazłem fajną maksymę która mi pasuje do Lecha Kaczyńskiego:
    Henry David Thoreau ideolog obywatelskiego nieposłuszeństwa powiedział
    "Na tysiąc ludzi odrąbujących gałęzie zła tylko jeden karczuje korzenie" - i tym człowiekiem w tych wyborach jest według mnie Lech Kaczyński.
    Na ten cytat trafiłem poszukując życiorysów Donalda Tuska i Lecha Kaczyńskiego. Przy okazji znalazłem stronkę "obywatelskiego nieposłuszeństwa" i sobie różne ciekawostki z tej stronki przyswoiłem. Dla ciekawych link: http://obnie.w.interia.pl/index.htm
    A jutro do urn. Do zobaczenia jutro Szanowni Forumowicze i Forumowiczki

    [/b]
    Lepiej .......... nie mówić !

  6. #1006

    Domyślnie

    Połowa uprawnionych OLAŁA sobie wybory...

    Cieszę się, z zażenowaniem słucham bufonady Kaczyńskiego. Mam nadzieję, że jego słowa się .... itp. , a sam mądrala piiip piiip piiip

    Zaskakujące [dla mnie] jest pierwszeństwo Leppera przed Borowskim.


    Acha, Tusk i Lepper mają podobne notowania jakie uzyskali w w/w ankiecie
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  7. #1007
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    stander

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Hasło "państwo socjalne" zmienili prawie niezauważalnie na "państwo solidarne", no i podziałać podziałało, tylko co ono ma, do jasnej anielki, oznaczać? Czcza gadanina... Solidarnie to sobie może Nowak z Kowalskim na piwo iść. A już najbardziej mnie przekonuje opowiadanie o "silnych urzędnikach"... jeszcze sobie to do serca wezmą wszyscy urzędnicy i na pewno łatwiej ludziom będzie... warunki zabudowy dostać.
    SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO DOMU!

  8. #1008

    Domyślnie

    Uwaga !!!

    Zaczynamy !!

    Po lewej rzeka mleka, po prawej miodu. Smacznego !


    Podatki wzrosną, choć miały spaść
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  9. #1009
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    stander

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    A jak się ten miód z mlekiem wymiesza, to jeszcze nam się będzie odbijać... Tylko czym?
    SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO DOMU!

  10. #1010
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    ...a ja chce zwrócić uwagę na znamienny fakt i wg mnie jest to naprawdę obiektywna ocena jaką mieszkańcy Warszawy, którzy 3 lata są pod panowaniem L.K. wystawili mu wczoraj!

    ... i na bok swary i kłótnie..

    Lech Kaczyński nie sprawdził się jako prezydent Warszawy i czy można jeszcze wierzyć w to, że sprawdzi się jako Prezydent Polski ???

    Pozdro forewry1
    J

    ...a dla tych którzy nie znają szczegółów to podaje wstępne wyniki w Warszawie : Tusk ok. 50%, Kaczyński ok. 33%
    .........

    no i zostałem

    SAM !

  11. #1011
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar markus_gdynia
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    3.534

    Domyślnie

    Patrzcie i uczcie się

    W pomorskim (Tusk - 48,6 proc., Kaczyński - 29,5 proc.),

  12. #1012
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Ja tam się nie cieszę. Teraz dopiero się zacznie.
    lepperowcy, liga przekażą swoje glosy kaczorowi - wystarczy, że RM tak powie. Tusk ma szanse na glosy części elektoratu Borowskiego, cały Bochniarz. Może być kiepsko.

    Nie chcę Kaczyńskiego za prezydenta

  13. #1013

    Domyślnie

    A dla mnie wnioski są proste.Jesli chcesz w polityce wygrywać to :

    1.Nie pracuj , nie podejmuj decyzji,bo jak coś robisz to może ci sie nie udać i opozycja to wykorzysta.Całą swoją energię skup na zadbanie o otoczenie sie właściwymi ludzmi,szczególnie ludzmi mediów, obiecaj im coś, na przykład sprywatyzowanie TV.W sondażach zostaniesz uznany za najbardziej pracowitego kandydata(Tusk a nie np.Bochniarz)

    2. Wybij sobie raz na zawsze z głowy, że uczciwość w polityce popłaca.Kradnij ile wlezie, ustawiaj przetargi pod swoich oni ci odpłacą(patrz Piskorski).Zadbaj o to , żeby nachapać sie i wtedy starczy ci na zatrudnienie specjalistów od marketingu politycznego i socjotechniki.Ci potrafią sprzedać wszystko.Nieważne że w debatach nie będziesz rozumiał pytań skierownych do ciebie i będziesz odpowiadał nie na temat.Liczy sie pierwsz 6 sekund, tak więc ważniejsze od inteligencji jest kolor krawata, odpowiednia mina itp,itd
    Sukces murowany.

  14. #1014
    Lider FORUM (min. 2800)
    Xena z Xsary

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    3.307
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    a ja nie chcę ani Kaczki ani Donalda i co mam zrobić,,,
    nie cierpię oszustów

  15. #1015
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    Po pierwsze:
    ..idź i głosuj
    jeśli nie pasuje Ci ani jeden, ani drugi, to zawsze możesz przekreślić kartę, głos będzie uznany za nieważny, ale dzięki temu będzie wiadomo,
    jak wielu osobom finaliści nie "pasują".
    I to może będzie też oznaczało, że nasza klasa polityczna wreszcie przejrzy na oczy, że coś jest nie tak
    .... najgorsze, co można zrobić to biernie przyglądać się, a potem tylko narzekać !
    J
    .........

    no i zostałem

    SAM !

  16. #1016
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    zawsze mozna kogoś bardziej "nie chcieć"

  17. #1017
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar markus_gdynia
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    3.534

    Domyślnie

    Cytat Napisał Xena z Xsary
    a ja nie chcę ani Kaczki ani Donalda i co mam zrobić,,,
    Wybrać mniejsze zło

  18. #1018
    Lider FORUM (min. 2800)
    Xena z Xsary

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    3.307
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    o nie... tylko nie mniejsze zło....
    głos nieważny...hmmm...tego nie przerabiałam....
    nie cierpię oszustów

  19. #1019

    Domyślnie

    teraz Borowski i Lepper będą mieli swoje 5 min. realnego wpływu na przyszłość Polski. Od ich wskazówek w naprawdę dużej mierze zależy wynik wyborów.
    Myślę, że Lepper jako stary dywersant, który z pełnomocnictwa "niewiadomokogo" już niejeden pociąg wysypał, niejedną grogę zablokował, nieraz mównicę okupował, w niejednym solarium żarówki zużył, niejednego swojego wiernego sługę w swej nieprzeniknionej "mondrości" z pierwszego miejsca na liscie w otchłań strącił, i niejednego Filipka z Konopii bądź z teczki na owe 1 miejsca wysforował, otóż, ten tuz, asior, czarny koń politycznej naszej extraklasy, namiesza nam jeszcze przed drugą turą...
    I zobaczą jego fani nowe oblicze swego idola, który w swej naczelnikowskiej fantazji niczym Piłsudski endeków, jednym gestem PiS pogrąży...
    Konfuzja będzie niemała bo jak Lepper na Lecha wskaże to mu oczywiście niedźwiedzią przysługę zrobi - to będzie iście trędowaty dotyk poparcia i coś mnie w paznokciu strzyka, że taki wariant "niewiadomokto" już ustalił.
    Jeśli Jędrek jednak Donaldowi pocałunek śmierci ofiaruje, w co wątpię, ale wielcy stratedzy mają to do siebie, że są nieprzewidywalni, to też będzie wesoło.

    W każdym razie i Lepper i Borowski są w niezłej kropce, bo obaj mają do obu kaczorów (i do Donalda i do Lecha) tak blisko, jak świnie do gwiazd. Nie mogą jednak powtórzyć szczytu politycznej głupoty i arogancji Cimoszki nie dając poparcia w 2 turze, bo żaden niegodny... toż to nie po obywatelsku a oni męże stanu...
    Wlazł kotek na płotek ale spadł...

  20. #1020
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jerzysio
    ...a ja chce zwrócić uwagę na znamienny fakt i wg mnie jest to naprawdę obiektywna ocena jaką mieszkańcy Warszawy, którzy 3 lata są pod panowaniem L.K. wystawili mu wczoraj!
    Nie ma nic bardziej subiektywnego niż wybory-tajne i wolne.
    Chyba,że chciałeś powiedzieć,że większość wybrała.
    Ale to chyba co innego.

Strona 51 z 64

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony