Cytat Napisał Juan Zobacz post
Idealny opis, tylko obiekt nie ten, więc wymaga jednej małej modyfikacji i jednego uzupełnienia:

bezmózg siedzący cały dzień na Nowogrodzkiej, cały czas przejadający publiczne pieniądze podatników , wymyślający coraz to głupsze, uprzykrzające życie zwykłych obywateli pomysły. Dodatkowo cały czas wymyśla jak złupić więcej hajsu z obywateli. Dla niepoznaki szczuje swoich wyznawców na UE i jak widać trafia na podatny grunt.
Mam wrażenie że bronisz tych z EU tylko nie wiem co ty z tego będziesz miał ,pewnym że z torbami cię puszczą to masz jak w banku , jak tych szaleńców nie wywalimy to zostaniemy zmarzniętym zacofanym skansenem , Chiny niczego nie zabraniały a mają największy udział OZE , największe farmy fotovoltaiczne najwięcej el wiatrowych i nie muszą ludzi upadlać ETS 2 czy za niespełna dwa lata jak każą nam złomować auta poniżej normy Euro 6 złomowanie z powodów finansowych bo raczej nikt rocznie nie zapłaci 6-10 tys zł a to jest zapisane w tych idiotycznych kamilach milowych , za wszystko nam każą płacić i tylko nam ich to nie dotyczy i to dobrze wiesz a dalej mam wrażenie że to popierasz .