dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 10
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 182
  1. #81
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Fajnie się tego słucha tylko średnio się to sprawdza. Jednak ta całą wojna jest nam na ręke.
    Kim jesteście?
    Mi nie jest na rękę, bo stanowi alibi ukrywające prawdziwą przyczynę wielu negatywnych zjawisk i powoduje nowe (np. wzrost wydatków na armię zamiast na służbę zdrowia).

  2. #82
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.932

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Znajdź sam to takie trudne ?
    Nie znalazłem.
    Znowu ktoś coś powiedział a Ty coś usłyszałeś i powielasz kolejne bzdury.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  3. #83
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.825

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Nie znalazłem.
    Znowu ktoś coś powiedział a Ty coś usłyszałeś i powielasz kolejne bzdury.
    Znaleźć nie potrafisz choć to nie trudne ale powiedzieć komuś że gada bzdury to jest ok ? tak sądzisz ? czy ja cię obrażam ża dyletanctwo lenistwo brak umiejętności ?

  4. #84
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.655
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Dodaj Miczurina lepiej wyjdziesz nie na przygłupa .
    W tej konkurencji nie da się przeskoczyć ciebie
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  5. #85
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.655
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Nie znalazłem.
    Znowu ktoś coś powiedział a Ty coś usłyszałeś i powielasz kolejne bzdury.
    Powtarza bezmyślnie to, co usłyszał. Zamiast Newsweeka mógłby być Washington Post, albo NYT - dla niego to wsio ryba, bo artykułu i tak nie czytał, po prostu powtarza, co usłyszał.
    Parę postów wcześniej pisałem o takich...
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 11-08-2023 o 21:01
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  6. #86
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.825

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Powtarza bezmyślnie to, co usłyszał. Zamiast Newsweeka mógłby być Washington Post, albo NYT - dla niego to wsio ryba, bo artykułu i tak nie czytał, po prostu powtarza, co usłyszał.
    Parę postów wcześniej pisałem o takich...
    Kolejny dyletant zero umiejący ale się wypowie, Miller ma określenie na takich jak ty. wysil się znajdź i przeproś ,ja poczekam jeszcze tydzień i podam linka ale wtedy będziesz kompletnym matołem ale puki co działaj.

  7. #87
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.932

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Kolejny dyletant zero umiejący ale się wypowie, Miller ma określenie na takich jak ty. wysil się znajdź i przeproś ,ja poczekam jeszcze tydzień i podam linka ale wtedy będziesz kompletnym matołem ale puki co działaj.
    Nie daj się prosić i daj linka teraz.

    Póki co jest niepoprawnym rusycyzmem – покá что
    [wym. poka czto].

    https://www.ortograf.pl/watpliwosci-...co-czy-poki-co
    Przypadek? Nie sądzę
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  8. #88
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.287

    Domyślnie

    Dlaczego jest tak drogo?
    Bo przez zaniechanie i elementarne braki w edukacji obywatelskiej w programie szkolnym,wynikłe z totalnego odjaniepawlenia umysłowego, pozwoliliśmy na okupację państwa przez ........... i ................. oraz .............. (ilość kropek przypadkowa). Garstka 42 tysięcy wojsk okupacyjnych plus wiodomca siła narodu z 30% oczadziałego ludu zgotowały nam totalny gnój.
    Przykład dziecinny:
    Może PO & DT niewłaściwie przygotowały ciemny lud na wydłużenie wieku przejscia na emeryturę, lecz pispartia obniżając wiek emerytalny nie zająknęła się, że krótsza praca to NIŻSZA emerytura. To oczywiste jak 2+2=4. Arytmetyka na poziomie szkoły podstawowej vel powszechnej.
    I tak dalej można bez końca.
    Ludzie! Obudźcie się!
    1. Demografia
    2. Zdrowie i gospodarka
    3. Polityka & stosunki z sąsiadami.

    Kolejność dowolna lecz zawsze trzy punkty stosowane ŁĄCZNIE !!!!
    Ostatnio edytowane przez Bertha ; 12-08-2023 o 17:21

  9. #89

    Domyślnie

    Nie ma obowiązku przechodzenia na świadczenie emerytalne, możesz być niewolnikiem aż do śmierci.

    Stosunki z sąsiadami ? To medialne sranie na wschód nazywasz stosunkami z sąsiadami ? Już spowszechniała Ci wojenka ? Dotarło, że to nie nasza sprawa a sranie na wschód podniesie koszty? Sami na siebie to narzuciliśmy. Nie narzekać tylko płacić , za rzekomy spokój.
    Amerykańska pomoc jeszcze nam bokiem wyjdzie.

  10. #90
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.825

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Nie daj się prosić i daj linka teraz.

    Póki co jest niepoprawnym rusycyzmem – покá что
    [wym. poka czto].

    https://www.ortograf.pl/watpliwosci-...co-czy-poki-co
    Przypadek? Nie sądzę
    No ty wiesz lepiej , hanysa o rusycyzm posądzać ,przegiąłeś zdrowo ale jak ci z tym lepiej to twoje.

  11. #91
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.825

    Domyślnie

    Cytat Napisał lolson29 Zobacz post
    Nie ma obowiązku przechodzenia na świadczenie emerytalne, możesz być niewolnikiem aż do śmierci.

    Stosunki z sąsiadami ? To medialne sranie na wschód nazywasz stosunkami z sąsiadami ? Już spowszechniała Ci wojenka ? Dotarło, że to nie nasza sprawa a sranie na wschód podniesie koszty? Sami na siebie to narzuciliśmy. Nie narzekać tylko płacić , za rzekomy spokój.
    Amerykańska pomoc jeszcze nam bokiem wyjdzie.
    Zgadza się .

  12. #92
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.932

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    No ty wiesz lepiej , hanysa o rusycyzm posądzać ,przegiąłeś zdrowo ale jak ci z tym lepiej to twoje.
    No widzisz, tak Tobą posterowali, że nawet nie wiesz, że posługujesz się rusycyzmem.
    Może to naleciałość od słuchania i oglądanie filmików na youtube russkiego pochodzenia ??
    Zmień źródła swojej wiedzy.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  13. #93
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.287

    Domyślnie

    @lolson29
    Młody jesteś, wojny nie widziałeś ... szkoda gadać. Pieprzenie o odpoczynku na emeryturze to w specjalność tvp. Wiesz ile kosztuje starość? J.K. też nie wie, bo nie żyje w realu. Leczenie a jeszcze jakieś operacje to kicha, zwykłemu pacjentowi kul do domu nie przywożą nie mówiąc o "darmowych lekach". Mniejsza o to. Mieszkanie włąsnościowe w bloku czesto nie wystarcza na hipotekę, aby utworzyć "fundusz emerytalny". Mieszkańcy lokali komunalnych nie mają "takiego dylematu". Przerażająca głupotę narodu obnaża łykanie "bonu zdrowotnego" w kwocie bodajże 4340PLN od Mentzena czy pozostałe z 5 punktow. Zresztą już start Tymińskiego i jego obietnice albo Bezpieczna Kasa Oszczędnościowa L. Grobelnego mogły wywoływać strach u ludzi umiejących liczyć w zakresie do 1 miliona. To jest na każdym kroku. Idą wybory - elektoratu nie wolno zniechęcać, więc nawet szaleńców drogowych karać nie wolno, niekiedy czysta fizyka ich ukarze jak np. ostatnia "seria żółtych autek". Jak należy karać bandziorów dokumentuje ten film https://www.youtube.com/shorts/1ju15hOLZ8o Nie wiem czy tego dożyję. Delikutaśnie przypominam, że sąd stosuje prawo. Zaś prawo stanowi władza ustawodawcza czyli sejm. Widzisz tę różnicę???????

  14. #94

    Domyślnie

    No młodszy jestem od Ciebie, ale Tobie z racji wieku i z racji tego co napisałeś zapomniało się chyba o czym piszemy .
    Uważaj , kapusie tylko czekają aby kliknąć w "trójkącik".

  15. #95
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.825

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    No widzisz, tak Tobą posterowali, że nawet nie wiesz, że posługujesz się rusycyzmem.
    Może to naleciałość od słuchania i oglądanie filmików na youtube russkiego pochodzenia ??
    Zmień źródła swojej wiedzy.
    Nie udwaj cwaniaka bo nawet artykółu znaleźć nie potrafisz ale łatkę komuś to jak najbardziej ,nie bądź prostak i postaraj się znalęźć ten artykuł bo czas tylka i okaże się że faktycznie zostaniesz matołem jak fotohobby który też nim zostanie ,nadal czekam .
    Ostatnio edytowane przez goguś ; 13-08-2023 o 13:15

  16. #96
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.932

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Nie udwaj cwaniaka bo nawet artykółu znaleźć nie potrafisz ale łatkę komuś to jak najbardziej ,nie bądź prostak i postaraj się znalęźć ten artykuł bo czas tylka i okaże się że faktycznie zostaniesz matołem jak fotohobby który też nim zostanie ,nadal czekam .
    Podaj angielski tytuł publikacji.
    Rzuciłeś hasło i nie masz pokrycie w rzeczywistej publikacji.
    Znowu dałeś sobą posterować.

    Osobiste uwagi "matoł" kieruj do tych którzy Tobą sterują.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  17. #97
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.825

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Podaj angielski tytuł publikacji.
    Rzuciłeś hasło i nie masz pokrycie w rzeczywistej publikacji.
    Znowu dałeś sobą posterować.

    Osobiste uwagi "matoł" kieruj do tych którzy Tobą sterują.
    No ale to twoja zasługa wmawiając komuś że pisze bzdury itp od ruskich komuś dopinać ,to fajne ?
    ułatwię ci zadanie artykuł ukazał się bodajże 7 maja tegoż roku .

  18. #98
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.932

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    No ale to twoja zasługa wmawiając komuś że pisze bzdury itp od ruskich komuś dopinać ,to fajne ?
    ułatwię ci zadanie artykuł ukazał się bodajże 7 maja tegoż roku .
    Newsweek Polska ma wydanie 8 maj 2023.
    Jest np. artykuł "Cypryjski łącznik"
    Czy to ma być amerykańskie wydanie?

    PS Odróżnisz "ruskich" od rusycyzmów w mowie ?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  19. #99
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.825

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Newsweek Polska ma wydanie 8 maj 2023.
    Jest np. artykuł "Cypryjski łącznik"
    Czy to ma być amerykańskie wydanie?

    PS Odróżnisz "ruskich" od rusycyzmów w mowie ?
    A hoj mnie obchodzi twój rusycyzm tyle mogę powiedzieć .
    wydanie nie Polskie , ty dalej tego nie znalazłeś ? bo foto dalej szuka i milczy pewnie odezwie się z kolejną bzdurą osobistą oczywiście .

  20. #100
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.932

    Domyślnie

    Szukałem na newsweek.com i nie znalazłem

    PS rusycyzm jest twój, Ty go stosujesz.
    Zmień kanały informacyjne to może pozbędziesz się tego nawyku.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

Strona 5 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony