dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Poszukuję zaczepu

    Witam.
    Zwracam się z prośbą o pomoc w poszukiwaniu zaczepu obwodowego do okna.
    Znalazłem jeden identyczny, ale koszt 30zł (aledrogo) trochę mnie przeraził, a nie jestem pewien czy inne zaczepy będą pasować.
    Wszystko co znalazłem na temat feralnego zaczepu:
    https://postimg.cc/Tp2sXDgQ
    https://postimg.cc/XGHCGm1r

    Długość zaczepu: 45 mm
    Szerokość zaczepu: 9 mm
    Wysokość zaczepu: 13 mm
    Numery na "nóżkach' zaczepu: 111 087

    Na oknach jest oznaczone marką ROMB, a konkretnie: ROMB M 3 6 07 oraz ROMB S 2 6 07

    Czy znajdzie się ktoś kto pomoże i poda jakiś produkt, który będzie pasował?

    Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.121

    Domyślnie

    Romb to dość popularna marka okuć (polskie, tanie i niestety nie miały zbyt dobrej opinii). Szukaj po tej nazwie .Może jakiś producent z segmentu CCC ma jeszcze zapas...
    Na internet bym nie liczył. Sklepy już dawno wyczaiły, że elementy nieprodukowane mogą mieć marżę + 1000%
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Romb to dość popularna marka okuć (polskie, tanie i niestety nie miały zbyt dobrej opinii). Szukaj po tej nazwie .Może jakiś producent z segmentu CCC ma jeszcze zapas...
    Na internet bym nie liczył. Sklepy już dawno wyczaiły, że elementy nieprodukowane mogą mieć marżę + 1000%
    "Rozwiązałem" problem w dość nietypowy sposób. Zamówiłem kilka zaczepów, które mogą pasować i sobie dopasuje któryś i zamówię potrzebną ilość.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony