dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 72 z 72
  1. #61

  2. #62
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    mam pytanie czy sam/sama robiles/as te wizualizacje czy ktos robil? a jesli sam/sama to na jakim programie??

    pozdrawiam

    marta

  3. #63

    Domyślnie

    Sama programem kitchenDraw 5.0 wrzuć w google można pobrać z dużą ilością godz do wypróbowania ze strony producenta

  4. #64

    Domyślnie wanna pod oknem a chłód od okna

    W mojej łazience wanna będzie stała pod oknem, niestety nie ma innego wyjścia. Okno jest dość wysoko ale obawiam się że będzie od niego zawiewało podczas kąpieli.
    Nie zwracałam na to wcześniej uwagi, dopiero jak mi teściowa pokazała jak u nich wieje oknem, a ma ono może 6 lat. Tyle że łazienkę projektuje sie nie na czas w którym rozszczelni się szyba, tylko niemalże do końca życia (przynajmniej ułożenie).
    Może macie jakiś pomysł, ja pomyślałam i rolecie zewnętrznej, którą spuszczałoby się podczas kąpieli, nie mam tego jeszcze zamontowanego ale jest to jakiś pomysł. Problem w tym, że jeśli już to zdecyduję się w domu na zewnętrzne żaluzje, a nie rolety i nie przewidywałam dawać ich w łazienkach bo jest to droga inwestycja, może macie inne rozwiązania i co o tym sądzicie.

  5. #65
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    A pod tym oknem nie można dać grzejnika?
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  6. #66

    Domyślnie

    hmm...ja też będe miała pod oknem i dopiero po twoim poście uświadomiłam sobie,ze byc może będzie mi tam zimno
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  7. #67
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    My mamy wannę pod oknem, ale do głowy mi nie przyszło, że może wiać...
    W pokojach też stawia się łóżka przy oknach... Sama spałam kilka lat na łożku pod oknem i nie narzekałam...
    U nas między parapetem a oknem jest silikon więc wszytsko jest szczelne. Może jak zacznie się coś dziać z szybą i uszczelką, to pojawi się problem, ale póki co mnie to nie martwi. Podejrzewam, że w kilkumetrowej łaziece tak samo będzie wiało, jak wanna będzie stała na ścianie bez okna - w końcu przeciąg czuć nie zależnie od tego, czy wieje bezpośrednio za plecami (nad głową), czy gdzieś obok...


  8. #68

    Domyślnie

    Moja teściowa stwierdziła że to wina rozszczelnienia okna, bo jak było nowe to nie wiało, ale tak jak pisałam, przecież nie będę co 6 lat okna wymieniać. Trochę mnie to niepokoi.

  9. #69
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    wisia30, ale czy jak postawisz wannę na innej ścianie, to będzie inaczej? Jeśli okno się rozszczelni, to i tak będzie wiało po plecach... Przecież wystarczy, że gdzieś w pokoju obok uchylisz okno i w łazience tez ciągnie...
    Ja jeszcze z wanny nie korzystałam, ale jak skorzystam to napiszę, czy ciągnie

  10. #70

    Domyślnie Re: wanna pod oknem a chłód od okna

    Cytat Napisał wisia30
    W mojej łazience wanna będzie stała pod oknem, niestety nie ma innego wyjścia. Okno jest dość wysoko ale obawiam się że będzie od niego zawiewało podczas kąpieli.
    To wszystko zalezy od okna. W łazience na poddaszu faktycznie mi trochę wieje, ale zupełnie to nie przeszkadza w kąpieli (lubię bardzo gorącą wodę

  11. #71

    Domyślnie

    A ja kiedyś mieszkałam w starym budownictwie, stare okna i miałam wannę pod oknem i mi nie wiało, tylko trzeba co jakiś czas zmienić było uszczelkę w oknie.

    A tak wogle to wydaje mi się, że to nie kwestia wieku okien a jakości okna i wykonania. Ja w bloku mam okna z jednej strony zakładane przez jedną firmę, a z drugiej rok później przez inną (8 i 7 lat temu). Te z przodu są niestety gorsze niż za komuny, w kuchni mi przeciekają, a w pokoju wieją. I to na pewno nie kwestia wieku bo dzieje się to od kilku lat, a z tymi z drugiej strony wszystko jest ok (no może to że są zbyt szczelne)

  12. #72

    Domyślnie

    Gdy mieszkaliśmy w bloku z dużej płyty i mieliśmy stare, drewniane okna (chyba ze 30-letnie), to w łazience wiało nieźle ... Wanna stała pod oknem, ale myślę, że nie to było decydujące, lecz okna z których wiało dookoła i uszczelnianie tylko częściowo ograniczało tę uciążliwość.
    Obecnie mieszkamy w domu 10-letnim, gdzie są okna również drewniane, ale lepszej jakości niż poprzednie, wanna stoi pod oknem i w ogóle nie wieje od okna. Jedynie we wietrzne dni odczuwam czasami "powiew" w łazience (całej), ale jego źródło upatruję raczej w kratce wentylacyjnej niż w oknie....
    Myślę, że jak będziesz miała dobrze zainstalowane okna (bez zbędnych szpar np.pod parapetem), to położenie wanny pod oknem, nie będzie miało znaczenia. Tak jak poprzednicy sądzę, że jeśli będzie wiało, to odczujesz to również w innych miejscach łazienki, choć przy nieszczelnym oknie pewnie bardziej
    ach, ten dom ...

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony