dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 81
  1. #41

    Domyślnie

    Z bukiem trzeba uważać, mocno zmienia swoje wymiary. Lepszy jest jesion

  2. #42
    Guest

    Domyślnie

    Podaję link-
    http://www.klepka.pl

    Są teraz promocje na parkiet dębowy.

  3. #43
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kamila.tr

    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Posty
    6

    Domyślnie

    Może ktoś mi doradzi - czy lepsza jest klepka czy mozajka? Wiadomo, klepka jest droższa, więc pewnie jest lepsza, ale jak wygląda to w praktyce? Czy warto zapłacić więcej za klepkę, czy równie dobra jest mozajka? Chcemy zrobić podłogi w czerwcu w nowowybudowanym bloku, który raczej nie będzie ogrzewany w tym sezonie. Czy ryzyko zniekształceń parkietu jest duże?

  4. #44

    Domyślnie

    Na temat mozaiki przeczytaj artykuł w 4 numerze muratora, smutne doswiadczenia uzytkownikow

  5. #45

    Domyślnie

    Sorry poprawny adres to balticfloor.com.pl, ciekawa też strona http://www.dlh.pl.
    Ja już kupiłem super Merbau - deska parkietowa selekcjonowana w równych odcinka (co jest rzadkością)15x90x1100. Cena super okazyjna tak więc kupiłem całe 100m. Jeżeli mieszkacie blisko Poznania i poszukujecie drewna egzotycznego znalazłem kontakt (nie jest to sklep)gdzie można kupić zancznie taniej egzotyki bardzo dobrej jakości (oczywiście z fakturą).

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Loniu to prosze o kontakt

  7. #47

    Domyślnie

    Buziaki za ciekawe strony

  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Loniu - ja też kcem adresik

  9. #49
    Guest

    Domyślnie

    ja tez poprosze o namiary na ta firme na adres:
    [email protected]
    pozdrawiam

    ania

  10. #50

    Domyślnie

    Ioniu!!! Ponieważ chcę położyć parkiet kepas lub badi to poproszę na priv namiar. Będę bardzo wdzięczna.

  11. #51

    Domyślnie

    I ja w kolejce do tej atrakcji

  12. #52

    Domyślnie

    A Ioniu chyba śpi

  13. #53
    Guest

    Domyślnie

    Od osmiu lat mamy parkiet z jesionu "poza wyborem" Tani, sloneczny, sloje i latki ładniejsze niz niejeden dywan.Znajomi szczerze zachwyceni

  14. #54

    Domyślnie

    Przepraszam za chwilowe opóźnienie ale próbowałem złapać gościa i dowiedzieć się co jest u niego dostępne. Sprawa ma się następująco:

    Merbau 110 cm deseczki w równych odcinkach - 100zł/m2
    Jatoba Exclusive (700cm)do wyboru:
    kl I - 165 zł/m
    lub II Exclusive 115 zł/m2
    Iroko do wyboru kl I lub II(450-1200) ceny 105-120zł/m2
    Doussie exclusive (900-1000cm) 165 zł/m2
    normal(700 cm) 120zł/m2


    Jeżeli ktoś będzie zainteresowny czymś z tych rzeczy w tych cenach to dajcie znać. Gość który to sprowadza robi to dodatkowo i nie jest hurtownikiem ale ja porównywałem moje drewno z tym co jest w dlh i wypada na jego korzyść (znaczy tańsze i lepsze gatunkowo).



    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: loniu dnia 2003-03-31 10:53 ]</font>

  15. #55

    Domyślnie

    Wracam do wątku. Wszyscy mi odradzają drewno kepas. Jeśli ktoś ma przykre bądź dobre doświadczenia w tym względzie to proszę o odzew. Czy ktoś ma położony parkiet z jatoby lub doussie???Pozdrawiam

  16. #56
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anonymous
    Kempas wygląda extra, ale baaaardzo rozszerza się pod wpływem wilgoci, więc trzeba robic dużą dylatację przy ścianach. Trudno go przykleić do posadzki, ale wszystko jest do zrobienia.

    A skąd te informacje??
    Skurcz całkowity mierzony w [%] jest lepszy niż w przypadku dębu !!!

  17. #57
    Guest

    Domyślnie

    Naszukałam się tego wątku. Chciałam go "przywrócić" ze względu na sporo informacji w nim zawartych.
    Poza tym pora wyboru podłóg niestety (lub stety) się zbliża. NIech wystąpią Ci co maja już doświadczenia z drewnem Merbau. Jaki jest koszt położenia poza samym parkietem czyli kleje, lakiery itd!!!
    Bardzo proszę o odzew. CIECHANKA

  18. #58

    Domyślnie

    To byłam ja tylko wylogowana. CIECHANKA

  19. #59

    Domyślnie

    A propos Kempasa. Procenty, procentami, ale rzeczywiście on strasznie chłonie wilgoś co powoduje łódkowanie desek. Widziałem na własne oczy. Swoją drogą to bardzo ładny kolor.

    Tomek

  20. #60

    Domyślnie

    Polecam GRAB, super twarde, jasne drewno, mam taki parkiet i jest bardzo OK.
    Bardzo oryginalny jest też WIĄZ, ma niesamowitą paletę kolorów, ale ten niestety tylko dostałem jako mozaikę, piękne jasne, zółto, białe, złote barwy, bardzo ładnie naprawdę wygląda.
    Też mogę polecić, twardość jest OK mam go w sypialani.
    Pozdrowienia

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony