dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Który projekt wybrać ?

Głosujących
18. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Agnieszka

    8 44,44%
  • D88 Reprezentacyjny

    10 55,56%
Strona 116 z 627
Pokaż wyniki od 2.301 do 2.320 z 12535
  1. #2301

  2. #2302

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pietrov
    Jeśli ktoś nadal będzie chciał projekt katalogowy, to polecam
    zastanowić się czy warto dopasowywać siebie i rodzine do domu,
    czy odwrotnie?
    Witam ... ja właściwie chciałem tylko krótko odnieśc się do Twojego motta.
    Widzę, że jesteś wrogiem gotowców, i chcąc je deprecjonowac porównujesz je do czegoś najtańszego (jedzenie, ubrania, buty) a przez to
    wg Ciebie najgorszego...
    Uważam, że to głupie, a już twoje porównania są zupełnie nie na miejscu... bo 99% z nas je, ubiera się i nosi na nogach utwory powtarzalne, produkowane masowo... tak jak projekty gotowe.
    I dokładnie pewniepodobny procent buduje z gotowców, a tylko ten 1% korzysta z usług architekta i tworzy coś "niepowtarzalnego"
    To znak czasów, i tak już zostanie... Twoje protesty są śmieszne.
    Czy protestujesz gdy zobaczysz kogoś na ulicy w dzinsach z Chin, dokładnie takich samych jak Twoje?????
    Pozdrawiam
    Raz na wozie, raz w nawozie!

  3. #2303

    Domyślnie MAŁY ALE FUNKCJONALNY, który wybrać?????


  4. #2304

    Domyślnie

    ZRĘCZNY !!! I wbrew pozorom nie jest taki mały.

    Pozdrawiam

  5. #2305

  6. #2306

    Domyślnie Archon

    Polecam strone ARCHON, a "domek w winogronach" szczegolnie

    http://www.archon.pl/index.php?act=1...abe5&counter=1

    Milego ogladania

  7. #2307

    Domyślnie

    Ja polecę www.archtim.pl. Nasz projekt jest od nich, są bardzo elastyczni jeśli chodzi o zmiany w projekcie.
    Michał

  8. #2308

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedzi ale szukam parterowego z garażem, a po drugie te wszystkie strony to chyba dawno nie były odswieżane bo te projekty wydają mi się jakies starodawne, pomóżcie coś znaleźć

  9. #2309

    Domyślnie

    O wypraszam sobie, "dom w winogronach" jest absolutna nowoscia....

  10. #2310
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    hejjpozn

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    114
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie projekt z płaskim dachem

    Witam wszystkich!
    Mam ogromny problem ze znalezieniem projektu domu z płaskim dachem na wąską działkę. Czy ktoś z Państwa buduje taki dom? Jeśli tak to bardzo proszę o adres biura projektowego. W przeciwnym razie obawiam się,że będę musiała mieć projekt indywidualny Czy wogle jakiekolwiek biuro projektowe ma w swoich ofertach projekty domów, takich jakie były budowane w latach 80-tych?
    Pozdrawiam
    Asia

  11. #2311
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar ms.
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    3.572
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    swego czasu bardzo zaintrygowały mnie projekty z krakowskiej pracowni Bauherr (www.dom-parterowy.pl). Logicznie zaplanowane wnętrza, zawsze pomieszczenie gospodarcze, przy kuchni spiżarka. Bryły budynków też wyróżniają się na plus, powściągliwą estetyką, gustownie "zasymulowane" otoczenie. Nawet jak nic nie wybierzesz, warto przejrzeć by zaczerpnąć świeżego powietrza i zobaczyć jak dom może wyglądać.
    Osobiście projekty Archonu bardzo mnie zniechęciły cukierkowatością, kolumienkami, portykami, kwiatkami na parapetach zewnętrznych i wstawionymi postaciami na terenie posesji - te projekty same się wyeliminowały.
    Przy projektach Muratora bardzo denerwuje mnie brak planu sytuacyjnego i zaznaczenia na rzucie kształtu dachu. Ale domy Muratora mają tę zaletę, że na Kamionkowskiej można sobie wszystko pooglądać dokładniej - byłam tam parę razy, zawsze z powodu szczegółów konstrukcji dachu.
    Anaor, powodzenia w szukaniu. To jest jedna z przyjemniejszych chwil w całym procesie budowania domu.

  12. #2312

    Domyślnie

    Wbrew pozorom troche takich projektow jest. Zajrzyj do dzialu projekty - byly wymieniane tam pracownie, skorzystaj z wyszukiwarki. Upewnij sie jednak wczesniej, czy na swojej dzialce mozesz taki dom zbudowac. Ja bylam zaskoczona, gdy dowiedzialam sie ze musze miec dach o kacie minimum 30 st.

  13. #2313

    Domyślnie

    Mówisz i masz... Nie ma projektów nie-znalezionych... Są tylko źle poszukane... Kliknięcie na obrazek otwiera opis:




    Pozdrawiam
    PR

  14. #2314

  15. #2315

    Domyślnie

    hejjpozn
    to tak, zabrzmiało, jakby projekt indywidualny był jakąś tragedią, a projekt katalogowy zbawieniem....
    oczywiście masz świadomość, że do ceny projektu katalogowego dojdzie cena adaptacji u architekta, podkładów i innych opłat, a jak domek z katalogu się nie zmieści, to nikt Ci pieniędzy nie zwróci
    Czy jesz najtańsze jedzenie z hipermarketu? Kupujesz najtańsze ubrania? Nie?
    Ale dom to chcesz wybudować jak najtaniej? Niestety. Cena=Jakość

  16. #2316

    Domyślnie :-)

    Szkoda ze tak malo glosow na temat tych projektow?
    Pozwole sobie podniesc ten temat a moze jednak kogos zainteresuje ....

    Pzdr

  17. #2317

  18. #2318
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Danio78

    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam. To mój pierwsz post w tym forum.
    Mam zamiar zakupić projekt Karmina. I tu mam prośbę do osób, które już wybydowało lub jest w trakcie budowy o przesłanie kilku fotek w realu.
    Proszę o wszelkie sugestie, przestrogi, rady, rzeczywiste koszty budowy itp.

    Z góry dziękuję
    [email protected]

  19. #2319
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sasanka76

    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    8

    Domyślnie Ratunku!!!! Odwieczny problem - który wybrac?!

    Witam!
    Należe do grona tych, co to wiedzą, że BĘDZIE ale nie wiedzą jeszcze JAKI . Przejrzałam tysiące projektów pięknych domkow i w drodze ostrej selekcji wybrałam 4, które są najlepsze, a przede wszystkim nie powalają ceną Ale teraz to juz mam niesamowity dylemat który ma być właśnie moim domkiem. Bardzo prosze o opinie tych którzy albo juz któryś z nich wystawili, albo sie przymierzają do tego. Co ew. można by w nich zmienic na lepsze? I jak wyglądają faktycznie koszty budowy? Bede wdzięczna za każdą sugestie
    PLis, plis, plis!

    Oto one :
    1. http://www.projekty.ign.com.pl/index...253&opcja=opis
    2. http://www.projekty.ign.com.pl/index...=detail&id=131
    3. http://www.studioatrium.pl/projekt-d...3,61,opis.html
    4. http://www.studioatrium.pl/projekt-d...0,61,opis.html

  20. #2320

    Domyślnie

    Zdecydowanie wybrałabym pierwszy,

Strona 116 z 627

Tagi dla tego tematu

Edytuj Tagi
"dobredomy", "dom, (proszę, -opinie, 2"?, 5pokoi, adaptacja, adresy www biur projektowych, alabama, alabaster, albo, antka, ar-1, architektura, aslan 2, atrium, azalia, bardzo, będzie, budowa, budowa domu, budowa domu do 400 tys., budowa za 400 tys., budowie, budowie?, budowlany, budowy, budynek gospodarczy, budynki gospodarcze projekty, budżet, byście, bławatek, c117d, c221, c77 zręczny, cene, charakterem, codzienny, dach płaski, delicja, denver, dla, dn006, doborze, docelowo dla 4 osób, dole, dom, dom 100 m2, dom m42 przemyślany z muratora, dom parterowy, dom piętrowy, dom w jonagoldach, dom w rododendronach 6, dom z gabinetem, domek, domena, domku, domów, domowe, dompasja, domu, domu..., domy, domy forumowiczów, dużych, dwupokoleniowy., dwuspadowy, dylemat, dylematy, dylematy i zmagania inwestorów, działka, działkę, e-121, energooszczędny, essen, fachowców, forum budowlane, gabinet, gabinetem, garaż w piwnicy, gienia, groszek, grota, gryf, hektora, help!, igor, indygo, inwestprojekt, iskierka, jak dopasować dom do potrzeb rodziny, jak dopasować projekt domu, jak spełnić wymagania, jak wybierałeś projekt, jak wybierałeś projekt?, jak wybrać, jak wybrać dom odpowiadający warunkom działki i stronom świata, jak wybrałeś projekt, jaki, jaki projekt, jaspis, jednorodzinny, jest, jonatanach, kajtek, klaudiusz, kobeach, kontra, koszt budowy, kosztorys, kosztorys budowy domu, koszty, kotłownia, kryteriów:, kto buduje dom, który, kuchnia+, kupowany, kwitnąca jabłoń, lepszy, lepszy?, lipińskich, lk&159, lmb05, loft, lokalizaja budynku, lux?, m-131, m36 spokojna przystań, m42c, madera, maja 2, mandarynkach., mania?, masę, mała działka, małe domy, małe domy projekty, małego, mały, mały dom, mini, mnie, może...., możliwe?, muratora-, myślicie?, najczęściej, najtanszy, następujących, nietypowa, ocenic, oceny, odpowiedź), odszukaniu, ogrzewania., onyks, opal, opinie, orion, osobowej, osobwej, palermo, parter, parter południa dworek, parterowego, parterowy, parteru, pegaz, pierwszy, piwnica, poddaszem, poddaszem?, podobne, podziel się doświdczeniami, pokoi, polecicie, poliklet 2, pomieszczeń-, pomoc, pomoc., pomocy !!!, pomozcie, pomożecie, poradę, porównanie, poszukuję, potrzebna, położenie działki, pracowania domów, pracowni, pracownia, pracownie, praktyczneprojekty, praktyczny dom, problem, projekt, projekt domu, projekt domu atos, projekt i realizacja, projekt indywidualny, projekt z91, projekt:, projekt?, projektem, projektów, projektu, projektu., projekty, projekty budynków gospodarczych, projekty do 300 tys., projekty domów, projekty domów i architektura, projekty domów jednorodzinnych, projekty domów na wąską działkę, projekty domów z wejściem od południa, projekty małych domów, projekty tanich domów, projekut, propozycje, propozycje projektów, prośba, prosi, prosty, prosze, proton, przebudowy i remonty, przemyślany, przemyślany?, przy, pytań, pytania, pytanie, płaski dach, racjonalny, radę, rady, ralf-g1, referendum ws. projektu, remont, remonty, rodziny, rozkład, rysunku..., salon, salvador??, siebie, skarpie., sposobie, średni, stodoła, straszny, studio, stylu, świeżak, sypialniami, system gospodarczy, szukam, słonecznej, takich, tani, tani dom, tani projekt, tani:), tanie domy, taniego, taniej, tańszy, telimena, tola, topaz, tuluza, tych, usługa, użytkowym, w-0501, według, wejście, wielka, wielopokoleniowego, wjazd od południa, wrocław, wybieram projekt, wybiorze, wybór, wyborem, wyboru, wyborze, wybrać, wybrać?, wybrali?, wybudowanie, wykończenia, z10, z10?, z12, z128, z151, z152?, z205, z500, zachodu, zaraz, zdjęcia poliklet, znacie, znalezeniem, zoja, zrób to sam, zuzia, zx105, zx40, zx57, zx60, [poszukuję], łatwy w budowie

Tagi

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony