dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 88
  1. #41

    Domyślnie

    ojjj do szczurów to i ja nie byłabym przekonana, owszem...kiedyś kiedyś w dzieciństwie jak wyjeżdżało się do babci na wieś a po kuchni grasowały szczury to uważałam za swój obowiązek je dokarmiać . Teraz już bym się tego nie podjęła. Co do królików..mamy z mężem uczulenie na ich sierść. Któregoś roku wzieliśmy od sąsiadów na parę dni królika-Psotkę( jej imię dokładnie odzwierciedla jej osobowość). Uciekła z klatki( do tej pory nie wiemy jak tego dokonała)..jadła za 5 a przy tym obgryzła listwy podłogowe . No i <ułożona> i <usłuchana> to ona nie była.
    Życie jest piękne, jeśli żyć się umie.

  2. #42

    Domyślnie

    Gafinka, pięknie to napisałaś, zgadzam się z tobą w 100%.

  3. #43

    Domyślnie

    Dwa psy po 50 kg kazdy W tym jeden podwórzowy, drugi bardziej domowy.
    Trzy koty Dwa brytyjczyki (wewnetrzne) i dachowic (czasem wychodzacy)
    i inne zwierzatka.

  4. #44

    Domyślnie

    jag_24
    to tak jako przykład z pierwszej tylko strony kociego forum bo takich historii znam z netu ale i osobiście wiele
    http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t...er=asc&start=0

    koty i psy - kochają nas, wierzą nam i ufają nam - niestety my ludzie bardzo czesto na to nie zasługujemy - a one kochają szczerze - i kiedy się na nas zawodzą niejednokrotnie nie chcą walczyć o swoje życie, chcą iść razem z nami z kochającym człowiekiem - nie własną drogą, ale wspólną drogą z kochanym człowiekiem jesli czlowiek im na to nie pozwala odchodzą już rzeczywiście własną ......., samotną drogą za tęczowy most

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gafinka
    jag_24
    to tak jako przykład z pierwszej tylko strony kociego forum bo takich historii znam z netu ale i osobiście wiele
    http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t...er=asc&start=0

    koty i psy - kochają nas, wierzą nam i ufają nam - niestety my ludzie bardzo czesto na to nie zasługujemy - a one kochają szczerze - i kiedy się na nas zawodzą niejednokrotnie nie chcą walczyć o swoje życie, chcą iść razem z nami z kochającym człowiekiem - nie własną drogą, ale wspólną drogą z kochanym człowiekiem jesli czlowiek im na to nie pozwala odchodzą już rzeczywiście własną ......., samotną drogą za tęczowy most
    to smutne, że wiele psów i kotów nie ma własnego domu, są <wyrzucane> na bruk przez swoich właścicieli.
    Uwielbiam psy ale do kotów jakoś nie mogę sie przekonać
    Życie jest piękne, jeśli żyć się umie.

  6. #46

    Domyślnie

    jag_24
    ja też twiedzilam , że jestem psiarz, moja mama także - przez wiele lat w naszej rodzinie zawsze były psy - nie chciałyśmy kota bo:
    taki niezalezny
    nie związuje sie z czlowiekiem tylko przywiązuje się do miejsca
    chodzi wlasnymi drogami
    nie ma się z nim kontaktu
    pogłaskać to go można tylko wtedy kiedy nie jest zajęty swoimi sprawami i jeszcze wiele bo....
    twierdziłam a nie twierdzę - obecnie u mnie w domu mieszkają dwie kocice i u mamy w mieszkaniu kot i kotka i wiesz o czym gadamy głównie - my psiary zdeklarowane - o ....... kotach , o tym co zrobiły , o tym jak są niezadowolone gdy rozmawiamy przez telefon i nie poświęcamy im uwagi, o tym jak wzajemnie się kochają i jak przybiegają natychmiast jak tylko drugi krzyczy, że krzywda mu sie dzieje ( krzywda to np. obcinanie pazurków) o tym jak zwracają na siebie uwagę, o tym jak przychodzą na kolana, o tym jak układają się obok człowieka i mruczą kołysankę do ucha - takie rozmowy prowadzimy my psiary - i mówiąc "psiarsko" z chęcią odszczekałybyśmy to co na temat kotów sądziłysmy tyle lat- sądziłysmy tak bo zwyczajnie nie znałyśmy kotów

  7. #47
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Mam psa, berneńczyka i dwa kocury. Oba koty są bardzo kochające i łagodne w zabawach z dziećmi. Mój młodszy syn może robić z kotami wszystko a jak wiadomo półtoraroczny, czy dwuletni maluch bywa mało delikatny. Teraz ma cztery lata i jest już o wiele delikatniejszy, ale nadal się zdarza, że pojawia się z kotem wiszącym mu na rękach głową do dołu, bo tak mu się "chwyciło". Kot czeka, aż go puści, albo ja go uwolnię, bez najmniejszych oznak agresji czy nawet zdenerwowania. Gdzie tu fałsz? Na dodatek jeden z kocurów jest szczególnie we mnie zakochany. Chodzi za mną krok w krok, kiedy się kładę, przytula się do mnie, czeka na mnie aż pójdę spać (śpi u mnie w nogach) a kiedy coś robię on patrzy na mnie przymrużonymi oczami i wystarczy, że na niego spojrzę a on od razu mówi do mnie "Miauu". Kiedy nachylam się do niego, terkocze jak maszynka i z zapałem liże mnie po nosie.... Nie wyobrażam go sobie w innym domu, z innymi ludźmi. Chyba serduszko by mu pękło
    Kiedy przychodzą goście, tak jak pisze Grafinka, nasze koty znikają i wychodzą dopiero jak obcy sobie pójdą a pies przytula się do wszystkich i dopomina pieszczot nawet od zupełnie obcych ludzi. Jag, jestem przekonana, że jeżeli kiedyś los sprawi, że w Twoim życiu pojawi się kot, to szybko zmienisz zdanie

  8. #48

    Domyślnie

    ja chće psa. Teraz jestem właścicielką kota i wcale nie jestem tym zachwycona, Faktycznie zbytnio nie przeszkadza nie kręci się i nie rzuca na wszytskich ale za to jest złośliwa i mało że tak powiem towarzyska. Nigdy chyba się nie zdecyduje na kota. Ale co tam każdy lubi co innego jedni futrzaka indywidualiste inny futrzaka który musi żyć z ludźmi

  9. #49
    Guest

    Domyślnie

    Będziemy mieli na pewno psa, chciałabym jeszcze kota, ale moj mężulek ma obiekcje, jesczce nie wiem jak to załatwie, ale tak czy inaczej kot będzie !
    [/url]

  10. #50

    Domyślnie koty dwa

    Mam dwa koty,ona i on,i i dużo kłaków ale i przyjemności z ich posiadania też,oba mam z odzysku w ramach ratowania życia...
    Pozdrawiam

  11. #51

    Domyślnie

    Mam psa i niebawem będzie jeszcze kilka małych pisaków.
    Pozdrawiam
    TCzarek

    "Internet ułatwia czynienie bliźniemu, co mu niemiłe."
    Stanisław Lem

  12. #52

    Domyślnie

    gratuluje! Więc rodzinka będzie licznejsza. To dobrze, trzeba skończyć z tym niżem demograficznym

  13. #53

    Domyślnie

    kotek + ......... chomik , ale staramy się żeby nie przebywaly w jednym pomieszczeniu , do tego dwa akwaria ( 1 - rybki zwykłe , kolorowe ;2- pyszczaki ) . Ma byc jeszcze pies

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jagna
    Gdzie tu fałsz?
    co ma tu fałsz do rzeczy?
    Jeden mały kot zmienia powrót do pustego mieszkania w powrót do domu - Pam Brown

  15. #55

    Domyślnie

    mam możliwość i posiadam 3 psy ale gdybym nie mogła poświęcać więcej czasu kupiłabym sobie kota

  16. #56

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi
    No dobra sam tego chciales
    - 2 koty
    - 1 pies
    - 3 zolwie stepowe + 1 jajo
    - 1 zolw grecki
    - 3 gekony toke + 3 jaja
    - 2 gekony tajskie
    - 3 gekony perelkowe
    - 4 szyszkowce
    - 1 waz zbozowy
    - 1 waz mahoniowy
    - setki owadow (hodowlanych)
    Przepraszam, co to są szyszkowce?
    Mam tylko psa i kota. A właściwie kotkę i sukę.

  17. #57
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał kofi
    Przepraszam, co to są szyszkowce?
    Szyszkowiec wyglada tak:
    http://www.terrarystyka.pl/forum/alb...hp?pic_id=2534
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  18. #58

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi
    Cytat Napisał kofi
    Przepraszam, co to są szyszkowce?
    Szyszkowiec wyglada tak:
    http://www.terrarystyka.pl/forum/alb...hp?pic_id=2534
    To rzeczywiście właściwa nazwa

  19. #59
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał kofi
    To rzeczywiście właściwa nazwa
    Teztak uwazam. Szkoda tylko, ze sa takie plochliwe. Wlasciwie to mozna je tylko dyskretnie przez szybe podgladac...
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  20. #60

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony