dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 77
  1. #21

    Domyślnie

    Uwaga na tę firmę. Niesłowna, nieterminowa, niepoważna. W ostatniej chwili zostałem przez tych panów pozostawiony na "lodzie". W połowie października zostałem zmuszony do ponownego poszukiwania ekipy. Nadmieniam iż byliśmy umówieni na wykonanie tynków na początek października, po czym termin zaczął się przesuwać, a na końcu dostałem informację że pan rezygnuje z tej "roboty" bo ma problemy z pracownikami. Osobiscie twierdzę, że ta firma umawia się z wieloma inwestorami, a potem wchodzi tam gdzie jej najwygodniej. Uważam, że tak nieprofesjonalne podejście zasługuje na potępienie.
    pozdrawiam
    angelo44

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rafal9
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    2.030
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    Cytat Napisał angelo44
    Uwaga na tę firmę. Niesłowna, nieterminowa, niepoważna. W ostatniej chwili zostałem przez tych panów pozostawiony na "lodzie". W połowie października zostałem zmuszony do ponownego poszukiwania ekipy. Nadmieniam iż byliśmy umówieni na wykonanie tynków na początek października, po czym termin zaczął się przesuwać, a na końcu dostałem informację że pan rezygnuje z tej "roboty" bo ma problemy z pracownikami. Osobiscie twierdzę, że ta firma umawia się z wieloma inwestorami, a potem wchodzi tam gdzie jej najwygodniej. Uważam, że tak nieprofesjonalne podejście zasługuje na potępienie.
    pozdrawiam
    angelo44
    Należałoby teraz poczekać na wypowiedź przedstawiciela firmy, bo może oskarżenia są bezpodstawne.
    Ale jeżeli jest tak, jak pisze angelo to naprawdę trzeba uważać.
    Dużo jest teraz takich ekip, które właśnie "łapią" wiele robót, ściemniają i wybierają sobie zlecenia.
    Dobrze by było, gdyby to forum pozwoliło na taką weryfikację

  3. #23

    Domyślnie Wyjasnienie

    Cytat Napisał angelo44
    Uwaga na tę firmę. Niesłowna, nieterminowa, niepoważna. W ostatniej chwili zostałem przez tych panów pozostawiony na "lodzie". W połowie października zostałem zmuszony do ponownego poszukiwania ekipy. Nadmieniam iż byliśmy umówieni na wykonanie tynków na początek października, po czym termin zaczął się przesuwać, a na końcu dostałem informację że pan rezygnuje z tej "roboty" bo ma problemy z pracownikami. Osobiscie twierdzę, że ta firma umawia się z wieloma inwestorami, a potem wchodzi tam gdzie jej najwygodniej. Uważam, że tak nieprofesjonalne podejście zasługuje na potępienie.
    pozdrawiam
    angelo44
    Chcialbym wyjasnic wyzej wymieniona sytuacje.
    To prawda Angelo44 kontaktowal sie z nami w sprawie wykonania tynkow i przekazalismy informacje ze mozliwy bylby termin "poczatek pazdziernika"

    Niestety z powodu problemow z ekipa ( zdrowotne) oraz przedluzenia sie prac na poprzedniej budowie termin stal sie niemozliwy do zrealizowania.

    Mysle ze warto jednak wspominiec ze zaproponowalismy wejscie innej ekipy ( takze z naszej firmy) niestety Angelo nie byl zainteresowany takim rozwiazananiem i nalegal na ekipe ktora niestety musiala dokonczyc prace na poprzedniej inwestycji.
    Musielismy wiec zrezygnowac z podjecia prac.

    Zapewniam ze nasza firma profesjonalnie podchodzi do klienta - i twierdzenie Angelo44 ze umawiamy sie wieloma inwestorami a pozniej "wchodzimy" tam gdzie jest nam wygodnie jest bledne.

    Chcialbym wpomniec ze to wlasnie my obslugiwalismy i obslugujemy klientow ktorzy ze wzgledu na dosc duza odleglosc od Warszawy badz niewielka ilosc tzw. m2 - byli odrzucani przez inne firmy czy to jesli chodzi o wylewki mixokretem czy tez tynki gipsowe agregatem.
    Wiemy ze ludzkie podejscie do klienta zaowocuje dobrym postrzeganiem firmy a co za tym idzie zainteresowaniem nasza oferta.

    Szczegolnie wiec smutne jest dla Nas czytac opinnie Angello44 ktora uwazamy za bardzo Nas krzywdzaca.

    Zalezy nam na wizerunku firmy profejsonalnej ktora traktuje fair klientow
    i znani jestemy wysokiej jakosci wykonywanych uslug oraz dotrzymywania terminow.

    Mam nadzieje ze szanowni forumnowicze z ktorymi mielismy sposobnosc wspolpracowac szczerze to potwierdza ( o ile jeszcze zagladaja do watkow o takich tematach)

    Przykro nam ze Angelo44 ze poczul sie zostawiony na "lodzie" za co serdecznie przepraszamy

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kirkris
    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    1.234
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    96

    Domyślnie

    czy można dostać ceny wylewek i tynków?

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał kirkris
    czy można dostać ceny wylewek i tynków?
    Wyslalem na priva

  6. #26

    Domyślnie Listopad

    zapraszamy do skorzystania z naszych uslug.
    Pogoda pozwala jeszcze na prowadzenie prac.

  7. #27

    Domyślnie

    Chcialbym wszystkim polecic ta firme
    Wlasnie zrobili u mnie wylewki mixokretem... perfekto!

    Bardzo dobry kontakt, rzeczowa rozmowa i bardzo elastyczne terminy (przesuwalem je kilkakrotnie, oczywiscie informujac o tym z kilkudniowym wyprzedzeniem).
    Jestem bardzo zadowolony z efektu koncowego i z czystym sumieniem moge polecic tych wylewkarzy.

    Pozdrawiam i zyczylbym sobie wszystkich takich wykonawcow!

  8. #28

    Domyślnie Wylewki mixokretem, tynki gipsowe agreg.- Warszawa i okolice

    zapraszamy do skorzystania z naszych uslug.

  9. #29

    Domyślnie Wylewki mixokretem, tynki gipsowe - Warszawa i okolice

    zapraszamy do skorzystania z naszych uslug.

  10. #30

    Domyślnie

    Chciałbym dowiedzieć się o cenę wylewek i tynków
    Dom około 130 m2 z poddaszem użytkowym.
    Pozdrawiam

  11. #31

    Domyślnie

    Proszę o podanie ceny za mkw - moze być na priv
    Dom parterowy z poddaszem użytkowym - ok. 140 mkw

  12. #32

    Domyślnie koszty

    Cytat Napisał przemo288
    Proszę o podanie ceny za mkw - moze być na priv
    Dom parterowy z poddaszem użytkowym - ok. 140 mkw
    Wyslalem na priv'a
    pozdrawiam

  13. #33

    Domyślnie koszty

    Cytat Napisał jaqbek
    Chciałbym dowiedzieć się o cenę wylewek i tynków
    Dom około 130 m2 z poddaszem użytkowym.
    Pozdrawiam
    Wyslalem na priv'a

  14. #34

    Domyślnie oferta

    Witam,poproszę o ofertę na podłogę mixokretem 200m2, robocizna i materiał. okolice Warszawy , Borzęcin. pozdrawiam

  15. #35
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    rahal

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4

    Domyślnie wycena

    Prosze o cene m2 wylewek(robocizna+material).Ok.140 m2,okolice wolomina

  16. #36

    Domyślnie Re: oferta

    Cytat Napisał piter1000
    Witam,poproszę o ofertę na podłogę mixokretem 200m2, robocizna i materiał. okolice Warszawy , Borzęcin. pozdrawiam
    wyslalem na priv'a

  17. #37

    Domyślnie Re: wycena

    Cytat Napisał rahal
    Prosze o cene m2 wylewek(robocizna+material).Ok.140 m2,okolice wolomina
    wyslalem na priv'a
    pozdrawiam
    M

  18. #38

    Domyślnie Z okazji Swiat Bozego Narodzenia oraz nadejscia Nowego Roku

    Z okazji Swiat Bozego Narodzenia oraz nadejscia Nowego Roku
    Zycze Panstwu spokojnych rodzinnych swiat oraz powodzenia w nowym 2006 roku. Niech Panstwa inwestycje przebiegaja bezproblemowo i niech dostarcza Panstwu satysfakcji i zadowolenia.

  19. #39

    Domyślnie Re: Z okazji Swiat Bozego Narodzenia oraz nadejscia Nowego R

    poprosze o oferte na robocizne wylewek i tynków

    warszawa
    okolo 200m2
    pozdrowienia
    wlodek

  20. #40

    Domyślnie Wyslalem na priva

    Wyslalem na priva

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony