dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 77 z 77
  1. #61

  2. #62

    Domyślnie

    Witam ,
    Interesuje mnie cena wylewek i tynków - domek d38a (ew.termin lipiec)
    Pozdrawiam

  3. #63

    Domyślnie

    Witam.
    Interesuje mnie cena wykonania chudego betonu podłogi na gruncie gr. 10cm projekt Agawa z Archetonu
    Pozdrawiam

  4. #64

    Domyślnie

    Witam,
    Właśnie w tym tygodniu kończę kryć dach i zaczynam wchodzić z instalacjami , dlatego ponawiam pytanie odnośnie cen bo lubię mieć wszystko dograne o jeden krok do przodu.

  5. #65

    Domyślnie

    polecam ekipę MKazim do wylewek - wczoraj u mnie zrobili: szybko i fachowo!
    Pozdrawiam,
    Marcin

  6. #66

    Domyślnie

    [size=18][color=red]Szanowni Państwo

    Sezon w pełni nie pozwala nam na odwiedzanie tego forum.

  7. #67

    Domyślnie Przepraszamy

    [size=18][color=red]Szanowni Państwo

    Sezon w pełni nie pozwala nam na odwiedzanie tego forum.

  8. #68

    Domyślnie

    [size=18]Sezon w pełni - prosimy o wcześniejszą rezerwację terminów

  9. #69

    Domyślnie

    [size=18][color=green]Szanowni Państwo

    Sezon w pełni nie pozwala nam na odwiedzanie tego forum.

  10. #70

  11. #71

  12. #72

  13. #73

    Domyślnie

    Chciałbym podzielić się spostrzeżeniami związanymi z tą firmą.
    Co do wylewek to faktycznie robią sprawnie i w miarę fachowo - chociaż śladów po upadku cegły ze schodów już nie uzupełnili.
    Większy problem jest z tynkarzami :
    1. nie przychodzą w umówionym terminie
    2. jakość ich robót pozostawia wiele do życzenia: odsłonięte przewody elektryczne, brak kątów(mimo kątów na ścianach bez tynków), fatalne obrobienie nadproży, obrobienie skrzynki elektrycznej w garażu to istny skandal
    3. czystość nigdy nie była domeną tynkarzy ale to co pozostawili po sobie woła o pomstę do nieba : zniszczone puszki elektryczne zabryzgane wiąski przewodów tel,alarmowych itp , bajzel wokół domu , zniszczona cegła klinkierowa , która leżała w domu w ilości 55szt , zniszczona instalacja na poddaszu

    Dlatego chciałbym wszystkich ostrzec przed tynkarzami z tej firmy natomiast wylewki owszem polecam.

  14. #74

    Domyślnie

    no cóż ja również nie polecam ale wylewkarzy
    1. właściciel nie ma czasu na kontrolę tego co robia pracownicy, ponieważ cyt. " prowadzi sześć budów jednocześnie ". może o pięć za dużo
    2. co do wykonania samych wylewek mogło być lepiej i dokładniej. Przy drzwiach balkonowych nierówności, niewygładzone powierzchnie ale to drobiazg.
    3. schody... dwa stopnie do garażu. Jeden został powiększony o około 6 cm. i z wystającą rurą co ( podobno nie można jej schować pod wylewką gdyz ciężar betonu ją wypychał). Boki schodów nierówne i pod kątem ostrym.Zrobienie szalunku było zbyt praco i czasochłonne.
    4. Postawa właścicieli firmy usłyszeliśmy, że mogą ale nie muszą poprawić winni są hydraulicy a my nerwowi i obrażamy ich zarzucając niesolidność.
    5. Ekipa miała być dzisiaj o godz. 7 rano po kilku nieudanych próbach kontaktu przed 9 dowiedzieliśmy się że przyjadą "po fajrancie" Stawiam, że się już nie pojawią.

  15. #75

    Domyślnie

    Ostrzegam wszystkich ,którzy chcieliby zatrudnić tą firmę.
    Myślałem ,że te "uchybienia" które opisałem w poprzednim postcie to wszystko co można mieć do zarzucenia tej firmie.
    Niestety im dalej w las tym........ Ekipa od wykończeniówki klnie w żywy kamień i próbuje coś z tymi ścianami zrobić a ja "płaczę i płacę".
    Ściany nie trzymają kątów,pionów,płaszczyzn, na ścianach przy suficie i posadzce są garby. Struktura tynku jest taka jakby ekipa uczyła się na moim domu robić tynki ...strukturalne. Poprostu jeden wielki dramat a włąsciciel zachwalał fachowość swojej ekipy.
    I ON I EKIPA nadają się do białkowania budynków gospodarczych a nie do tynkowania domów jednorodzinnych. Poprostu idealny WYŁUDZACZ pieniędzy.
    Nawet nie jestem w stanie zlożyć mu reklamacji bo telefonu ode mnie nie odbiera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    SKANDAL

  16. #76

    Domyślnie

    zadzwoń z telefonu którego numeru nie zna. Sprawdziłam działa.
    Poprawek o których wcześniej pisałam nie usunął. Zadzwonić też nie raczył.

  17. #77

    Domyślnie

    Firma Mix Bud z Pruszkowa tel 505 944 409 ogłasza się teraz na alegratka, allegro itd. Ucielki z forum muratora jak szczury z tonącego statku. Co ciekawe data rejestracji na alegro to 4 XII 2006 dziwnym zbiegiem okoliczności pokrywa się z moim postem. W lutym wykasowali wszystkie swoje dane. Ciekawe dlaczego?

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony