dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    Jedna łazienkę mamy w kolorze jasnej zieleni /matowe płytki/ i myślałam że ta łazienka bedzie ładniejsza. Ale wszyscy, którzy przychodzą w odwiedziny zachwycają sie drugą łazienką z beżowymi duzymi lśniącymi kaflami w mazaje. Coś w tych beżach musi być... Niebieski kolor do łazienki tez jest dobry, fuga najlepiej w kolorze pośrednim - ani zbyt ciemna ani biała. Na ciemnym też widać - jasny brud

  2. #22

    Domyślnie Niebieskie i zielone są Ok

    Mam 2 łazienki - jedna niebieskawa ( tzn. jaśniejsze niebieskie płytki na ścianach a terakota niebieska ciemniejsza na podłodze ) i podobnie z zielonkawą - płytki i terakoty matowe ( tylko to łagodne odcienie ,żadne ostre seledyny czy błękity z wysp koralowych , takie zielone i niebieskie pastele - jeżeli tak to mozna określić- żadnych zacieków nie widać - a fugi od nowosci dałem szare - jaśniejsza szarość na scianach a na podłodze trochę ciemniejsza). Wiem z własnego doświadczenia ,że białe fugi robią sie szybko szare . Miałem także kiedyś czarna podłogę w łazience z czarnymi fugami - KOSZMAR POTWORNY - ale nie wiem jak to działa ale te czarne fugi po dłuzszym uzytkowaniu także zaczeły szarzeć - czary jakieś czy co ?
    Właściciel domu z poddaszem , kominkiem , ogrzewaczem przepływowym , dwoma kotami i jednym psem.

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wiollka

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    2

    Domyślnie

    Ja mam dwie łazienki: przy czym jedna jest w kolorze hm.. zielonkawo-morskim, podłoga ciemniejsza rzecz jasna. Natomiast ściany od podłogi do tak mniej więcej połowy średni kolor morski. Potem "szlaczek" czyli mniejszy pasek płytek oddzielający i płytki jasne aż do sufitu (sufit z płyt + halogeny) (co jakiś czas rzucona jest inna płyta z takim wzorkiem- tak w drugiej łazience)
    Druga łazienka to róż i bordo. Podłoga ciemny róż, połowa ściany bordo, następnie szlaczek i do sufitu płytki w kolorze różu. Sufit płyty + halogeny.

    Myślę, że odnośnie czystości to sprawdza się tylko w naprawdę jasnych kolorach i białym. Wtedy może widać bardziej 'brud'. W innych przypadkach zależy to od nas.
    Pozdawiam!

  4. #24

    Domyślnie

    ja osobiście uwielbiam kolor niebieski, ale taki pastelowy błękit.
    Sama mam mniejsza łazienke w błekitno-kremowe kafle matowe, od dołu niebieskie(pastelowe), wyżej ecrie. Fuge mam i na ścianach i na podłodze jasna Mapei nr 130-jaśmin -wyglada to ślicznie.
    Duża łazienka jest w pastelowych odcieniach beżu.

    Z pewnościa brud jest bardziej widoczny w tej błekitnej niż beżowej łazience-ale bez przesady , ale i tak moja ulubioną łazienka jest właśnie ta niebieska i z przyjemnościa w niej sprzatam.
    Nie wyobrażałam sobie innego kokloru ,,małej,, łazienki niż połączenie błekitu z wanilia i wiem że bardzo bym żałowała gdybym położyła inny kolor kafli. Czasami warto kierowac sie względami wizualnymi niż praktycznymi.
    pozdrawiam

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony