dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie gdzie udać się po projekt kuchni?

    pytanie tak jak w temacie

    pomóżcie - gdzie mam pójść żeby zaprojektowali mi fajną kuchnię (myślałam o brw i ikei, ale gdzie jeszcze)?????

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar robert skitek
    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Skąd
    Mikołów
    Posty
    4.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    152

    Domyślnie

    1 - za darmo (a raczej w cenie kuchni) w każdym salonie z meblami kuchennymi.

    2 - do architekta, architekta wnętrz
    architekt - tak dla jasności
    architekta dom z prześwitem: blog, dziennik+komentarze
    już nie kawalerka...

    http://rsplus.pl/pub/logofm.gif mój osobisty (niekomercyjny) blog o domach, architektach i ich klientach

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał robert skitek
    1 - za darmo (a raczej w cenie kuchni) w każdym salonie z meblami kuchennymi.

    2 - do architekta, architekta wnętrz
    Wariant nr 1 nie jest taki "za darmo" - salony się wyrobiły i kasują teraz po 100-200 pln
    za projekt i podobno odliczają to po zrealizowaniu kuchni.

    Pozdrawiam
    RYDZU
    "Jeśli się czegoś nie da zrobić to trzeba znaleźć kogoś kto o tym nie wie"
    dziennik
    komentarze

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... MISS FORUM 2007 Avatar joola
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    3-City
    Posty
    5.169

    Domyślnie

    Mysia, w prawie każdym studiu kuchennym zaprojektują Ci kuchnię. Przeważnie, jest tak, że jeśli zamówisz u nich meble, to projekt masz wliczony w cenę (to się nazywa gratis ) a jeśli nie, to zrobią Ci go odpłatnie. Jest też trzecia możliwość (moim zdaniem najtańsza): pochodzić po salonach kuchennych, popatrzeć i poprzymierzać się do mebli na wystawach a następnie uzbrojona w rzuty kuchni próbujesz robić wycenę mebli jakie sobie wymarzyłaś…każdy robiący wycenę zawsze zaproponuje Ci jakiś tam wariant kuchni wg. niego lepszy bo tańszy lub droższy (zależy ). Potem pozostaje już tylko poskładać sobie różne propozycje projektantów w całość i zrobić projekt samemu (ja właśnie tak zrobiłam), ale w takim wypadku trzeba przynajmniej odrobinę wiedzieć czego się chce i znać przynajmniej troszeczkę zasady projektowania kuchni…Jeśli nie masz zielonego pojęcia na ten temat, to lepiej zapłacić a zrobić projekt u fachowca
    Dzień dobry, zastałem Jolkę?
    Budowa domu jest trudniejsza niż przybicie galaretki do ściany

  5. #5

    Domyślnie

    Wejdź na stronę IKEA, tam jest do ściągnięcia darmowy program Ikea Home Planner - Kitchen, i spróbuj samodzielnie. Trochę ubogi mają katalog mebli, ale można dać radę. No i można bezkarnie( i bezpłatnie ) zmieniać decyzję miliony razy!
    Już w domku!!!

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar oli_oli
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    504
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Polecam też ten programik. Nie ma wielu mebli, ale można przestawiać, układać, obracać i wstępna wizja powstaje.

    Inna metoda, sprawdzona u nas na łazience.

    Wycinasz sobie mebelki z kartki ( w skali) i układasz na planie aż coś wyjdzie.
    To działa
    Wszytstko jest względne.
    gg 4593726

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony