dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie jakieś pomysły albo adresy o garderobach

    Chciałabym sama sobie zrobić garderobę a w zasadzie dwie. Jedna jest cała w skosach na poddaszu druga ma skosy do połowy. (jeśli wiecie o czym mówie to super - jak nie to się nie przejmujcie, cieżko mi to wyjaśnić ) Może jakieś fotki waszych garderób. Nie mam pojęcia jak się za to zabrać ale są chęci
    Mam nadzieje że one mi wystarczą. Z góry dzięki za wasze podpowiedzi

  2. #2

    Domyślnie garderoba

    podobny watek rozpoczęłam tutaj:
    http://www.murator.com.pl/forum/view...815&highlight=
    Nasza garderoba już stoi, mąż sam ją robił, jest to zabudowana wnęka o szerokości 2,60m wysokości 2,53m i głębokości 2 m. Posiada w sumie 28 półek, 2 kosze na bieliznę i po dwa drażki na rzeczy wiszące długie, i 4 drązki na rzeczy krótkie (po dwa jeden nad drugim). Całkowity koszt garderoby wyniósł 1350-zł (w Komandorze za samą zabudowę tylnej ściany (1 rząd półek w sumie 5szt, dwie szuflady i trzy drążki na rzeczy wyliczyli najtańszym materiałem 2tys.).
    Kupiliśmy w markecie budowalnym płytę którą przycięto nam na odpowiedniej długości półki i ścianki szafy.
    Musze poochwalić męża samouka - szafa niczym się nie różni od tej którą oglądaliśmy w Komandorze . Zachodziliśmy do różnych firm zajmujących się zabudową i tam podejrzeliśmy ciekawe rozwiązania.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony