dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 8
Pokaż wyniki od 141 do 153 z 153
  1. #141
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Pistolero
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Łódz/Warszawa/cała Polska
    Posty
    98

    Domyślnie

    skoro cokół jest wycięty pod zmywarką to nie da sie na niego nic nakleić (pcv), chyba, że jest składany z elementów i ten element pod zmywarką jest płytszy, to mógł go okleić. Cokół jest cofnięty względem frontu, więc raczej nic na niego bezpośrednio nie kapie, bo przecież nie polewasz wodą frontów aby woda po nich spływała, a z wnętrza zmywarki nie ma prawa nic wypływac.. Jak koniecznie chcesz zabezpieczyć, to estetycznie posmarowany silikon w kolorze zbliżonym do koloru cokołu (paleta mapei) skutecznie załatwi sprawę

  2. #142

    Domyślnie Zmywarka - panel zintegrowany

    Witam!
    w opisie zmywarki z panelem zintegrowanym (zakrytym) znajduje się info, że posiada ona wskaźnik czasu pozostałego do końca programu itp.
    Zastanawia mnie jak ten czas sprawdzić w praktyce, skoro otwieranie drzwiczek zmywarki podczas pracy raczej nie wchodzi w grę
    Co innego, gdy panel na wierzchu - to rozumiem

    Bardzo proszę o opinię użytkowników takiego wynalazku, bo ja jakaś nieoświecona jestem...

    A może polecilibyście jakiś sprawdzony model?
    Dziękuję i pozdrawiam

  3. #143
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar pablitoo
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    z południa ...
    Posty
    5.603

    Domyślnie

    Jeszcze nigdy podczas pracy zmywarki nie sprawdzałem czasu do końca zmywania - bo po co ??
    --
    Pozdrawiam

  4. #144

    Domyślnie

    wchodzi otwieranie w grę.
    zmywarka się zatrzymuje i można popatrzeć.
    tak właśnie mam - panel zintegrowany i po otwarciu widać czas.

    w zasadzie z tego nie korzystam (jak napisał pablitoo), ale widziałem, że jest bo czasem się otwiera z innych powodów - coś dorzucić, coś wyciągnąć wcześniej.

  5. #145

    Domyślnie

    wielkie dzięki za rozjaśnienie umysłu
    co prawda też nie widzę wielkiej potrzeby sprawdzania czasu pracy zmywarki, ale lepiej wiedzieć jak to ugryźć
    Pozdrawiam

  6. #146

    Domyślnie

    A może ten wskaźnik to czerwone światełko na podłogę? U mnie tak jest. Poza tym mogę zobaczyć pozostały czas bez otwierania drzwi zmywarki - po prostu widać przez szparkę między brzegiem drzwi a blatem.

  7. #147

    Domyślnie

    to spot light...raczej chyba o cyfrowa info chodzilo....w zmywarce z panelem zintegrowanym,chodzi o efekt dopasowania do mebli,niz uzytecznosc zmywarki,te zewnetrzna.....o calosc pracy zadbaja bajerki urzadzenia....z mojego doswiadczenia wiem,ze pewne bardzo rzadko sie uzywa...

  8. #148

    Domyślnie

    Witam

    Krótko i na temat - bo akurat od tygodnia mam taką na S (ze zintegrowanym panelem ).

    1. Pryz wybieraniu programu (przy otwartych drzwiach) pojawia się orientacyjny czas programu.
    2. Po otwarcu drzwiczek wyświetla się odpowiednio zmniejszony.
    3. Podczas pracy NIC się nie świeci (nie mam funkcji Info Light)
    4 Można ją zamanotowac tak aby było widać (zgóry pod skosem) i wyświetlacz i przyciski - ale nie ma po co (bo i tak się wygasza).

    5... - żona bardzo chciała miec ten czas - ale juz się przyzwyczaiła, że zmywarki sie "nie doglada"

    Pozdrawiam.

  9. #149

    Domyślnie

    Cytat Napisał civic9
    w zasadzie z tego nie korzystam (jak napisał pablitoo), ale widziałem, że jest bo czasem się otwiera z innych powodów - coś dorzucić, coś wyciągnąć wcześniej.
    otwierasz podczas pracy? a co z wodą w zmywarce? tak szybko odpływa?

  10. #150

    Domyślnie


    ale w zmywarce nie masz wody pod sufit..
    tak wiec spokojnie mozna otwierac
    tez mam do zabudowy z zintegrowanym panelem nie mam infospot, ale generalnie wlaczam i zapominam jezeli ja musze otworzyc to dopiero po otwarciu widac u mnie czas pozostaly do zakonczenia zmywania
    a tak to na koniec zapipka i wiadomo ze skonczyla

  11. #151

    Domyślnie

    Lubię mieć możliwość sprawdzenia, kiedy się kończy zmywanie! Muszę w tym celu uchylić drzwiczki. to niczym nie grozi.
    Jest to dla mnie ważne np. wtedy, gdy w czasie przyjęcia myję szkło i już-natychmiast potrzebuję zrobić "zmianę warty".
    Nie mam tego w pralce i krew mnie zalewa, bo nigdy nie wiem, czy nastawiłam pranie na godzinę czy dwie albo za ile wreszcie bede mogła wieszać.
    GRIZZLI

  12. #152
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.155
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    podnoszę

  13. #153
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    radosław1

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    5

    Domyślnie

    zabudowana wygląda lepiej , mam tak polecam

Strona 8 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony