dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 6
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 113

Temat: Mój Jelonek2

  1. #41

    Domyślnie

    Dzięki monig za opinie. Górna łazienka będzie już nie beżowa, a morelowo-grafitowa(bardziej taki brudny brąz).

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ada,
    dzięki za zdjęcia płytek . Te przed kominkiem też są bardzo ładne i oryginalne.
    Kupowałas również w Max-Flizie?

    Jak to jest zrobione, że poziom płytek = poziomowi parkietu? Nadlewałaś wylewkę?

  3. #43

    Domyślnie

    Już na początku przygotowaliśmy różne poziomy wylewek. Płytki z Max-Flizu, ale w realu wyglądają 100 razy lepiej, bo te żłobienia są brązowe i błyszczące.

  4. #44

    Domyślnie

    Dorzuciłam jeszcze kilka zdjęć do albumu. Może kogoś zainteresuje. Napiszcie coś, bo tak samotnie mi tu

  5. #45

    Domyślnie

    Witaj

    Domek prześliczy . Ja mam pytanie dotyczące prakietu. Bardzo mi się Wasz podoba i też planuję parkiet. Tylko nie wiem ile będzie mnie on kosztował? Z jakiego drzewa jest Twój, ile płaciliście za m2 surowca i ile za układanie?

  6. #46

    Domyślnie

    Parkiet z nieśmiertelnego, mało modnego ostatnio dębu. Cena: parkiet 70 zł/m2, układanie, cyklinowanie, lakierowanie 60 zł/m2.

  7. #47
    Guest

    Domyślnie

    Witam
    Byłam w domu wybudowanym według tego projektu i już zamieszkałym - wyszedł bardzo fajnie i wygodnie.
    Wasz też bardzo mi się podoba. Powodzenia
    A propos ceny parkietu - 70 PLN płacicie za parkiet z chemią czy bez?

  8. #48

    Domyślnie

    Ada,

    Pięknie !!!! Gratulacje!!!


    Pozdrawiam
    KasiaR

  9. #49

    Domyślnie

    Dzięki za wszystkie opinie.
    To jest cena za samo drzewo, tak naprawdę to płaciliśmy 55 zł/m2, ale w tym były wymieszane różne klasy (ok. 70% I klasa)

  10. #50

    Domyślnie

    Pytanie mam do płytek podłogowych w kuchni. Sama mam podobne i się niestety brudzą. Jak jest u Ciebie i czym ewentualnie je czyścisz? Uzywałam HG coś od plam taki sobie rezultat. Mam jeszcze impregnat tej firmy - niedługo zrobię i tym, a podobno moje fugi zabezpieczyli glazurnicy! Moja fuga to Mapej srebrnoszara - w praktyce beżowa.
    monig

  11. #51

    Domyślnie

    Co do płytek w kuchni, to generalnie kicha. Użyłam HG przeciw plamom i HG odplamiacz, a io tak kilka małowidocznych plamek mam. Na codzień zmywam samą wodą i to wystarcza.

  12. #52

    Domyślnie

    W takim razie mam jeszcze jedno pytanie . Gdzie kupowaliście parkiet. Macie może adres stronki internetowej producenta? W sumie 130 zł na m2 to jeszcze znośnie.

  13. #53

  14. #54

    Domyślnie

    Serdecznie dziekuję .
    My etap układania parkietów, montowania drzwi wew. będziemy mieli w przyszłym roku . Już się nie mogę doczekać ....

  15. #55

    Domyślnie

    No, aż tak fajnie z tą wykończeniówką to nie jest. Tak właściwie to dopiero wtedy zaczynają się schody i milion zakrętów i decyzji, które nagle trzeba podjąć. Mnie kolejną część drzwi montują (po 3 miesiącach oczekiwań) w tą sobotę i bardzo się cieszę.

  16. #56

    Domyślnie

    Co mnie podkusiło, że dałam jasne płytki w kuchni (chyba architekt).
    monig

  17. #57

    Domyślnie

    Wiem co mnie podkusiło - te wszystkie katalogi z pięknymi doskonałymi, aczkolwiek nigdy nieużywanymi wnętrzami , no i głupota - bo jak się człowiek decyduje na takie płytki to musi je wcześniej sprawdzić i kupić takie, które są naprawdę dobrej jakości .
    A tak dla pocieszenia - po ponownym zaimpregnowaniu kłopot zniknął. Nie wiem tylko na jak długo

  18. #58

    Domyślnie

    Pojawiły się u nas drzwi wenętrzne - na razie tylko na parterze.

    drzwi do wietrołapu:


    drzwi do kuchni:


    i poprawione drzwi do łazienki:

  19. #59

    Domyślnie

    Ada fajne wnętrza.Daj więcej zdjęć Zainteresowała mnie szfa wnękowa w wiatrołapie.Czy mogłabys mi napisać coś więcej o niej-kolor,wymiar,cena?Będe wdzięczna. Pozdrawiam Ania
    Ania, bywa też mąż Wojtek
    A to nasz domek
    http://www.murator.com.pl/forum/view...=asc&highlight

  20. #60

    Domyślnie

    Szafa ma ok. 3,25 m długości, wysokość ok. 2,6 - dokładnie nie pamiętam. Kolor orzech ciemny. Cena mniej niż 2 tys. ale też mi już umknęła.

Strona 3 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony