dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Szerokość łóżka dla dwojga.

Głosujących
214. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • mniej ni

    17 7,94%
  • 82 38,32%
  • 58 27,10%
  • 42 19,63%
  • 15 7,01%
Strona 11 z 24
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 472
  1. #201

  2. #202
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar oleniek
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    921
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    A czy ktoś z Was ma Łóżko z oknem za wezgłowiem? - chodzi mi o Wasze sypialnie
    Nie chciałabym zakładać osobnego wątku

  3. #203

    Domyślnie



    ja tez mam pytanie: czy łóżka takie... wystające jak wyżej są wygodne? Bardzo podobaja się mojemu mężowi a ja juz widzę jak się obijam i swoje nogi w siniakach...

    ad oleniek: chyba takie ustawienie nie jest komfortowe

  4. #204

    Domyślnie

    Cytat Napisał ave!


    ja tez mam pytanie: czy łóżka takie... wystające jak wyżej są wygodne? Bardzo podobaja się mojemu mężowi a ja juz widzę jak się obijam i swoje nogi w siniakach...
    W poprzednim domu miałam takie "kanciaste" tylko w mniejszym stopniu...Tragedia ! Ciągle miałam poobijane nogi...Rzeczywiście fajnie wygląda, ale w codziennym życiu ... Nie polecam...
    ...jest się takim, jak miejsce, w którym się jest...

    Album zmagań http://foto.onet.pl/goxm8,w5k8c5tk8sgg
    http://images23.fotosik.pl/260/f4ebc9063e02f26cm.jpg

  5. #205

    Domyślnie

    Potwierdzam - też mam takie i nigdy więcej! W nocy też się trafia w tą dechę, a nogi posiniaczone to standard. Niewygodnie się też z niego wstaje.

  6. #206
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał el-ka
    A co ze skrzypieniem łóżka drewnianego? Poprzednio takie miałam i było to bardzo niefajne. Może dlatego, że było nie najwyższej klasy.
    Co sądzicie o łóżkach z IKEI. Na Klose niestety nas nie stać.
    Moje nie skrzypi (sosna)
    skrzypialo bo jak jest ta "trzecia" noga (srodkowa wzmacniajaca listwa) miala z kolei 2 nozki na srubki
    srubki sie wywalilo nozki przykleilo na mur klejem do drewna - przestalo poskrzypywac

    same lozko (to i jak poprzednie) cichusienkie

  7. #207

    Domyślnie

    Ja mam teraz łóżko robione na zamówienie. Wybrałam firmę i zamówiłam w niej szafki, komodę, wezgłowie i skrzynię o wyższej wysokości, niż mieli normalnie. Do tego zamówiłam materac na stelażu i mam coś w formie tapczanu. Czyli rama jest ciut mniejsza niż materac- nie obijamy się, łóżko jest wysokie, otwierane (bardzo dużo rzeczy się w nim mieści ) i oczywiście o niestandartowych wymiarach- bo 160x215cm. Jedyny ból, to wezgłowie jest dosć ozdobne i niezbyt wygodne dla pleców.

  8. #208

  9. #209

    Domyślnie

    [
    a nogi posiniaczone to standard. Niewygodnie się też z niego wstaje
    dzięki dziewczyny za argumenty

  10. #210
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2.100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    Na dzień dzisiejszy kupiłabym takie:

    solidne, masywne, z klimatem


  11. #211
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Paulka, znalazłam ten sklep: http://www.sosnowemeble.com.pl/index.php Ceny też mają przyzwoite, a sypialnia na ludowo bardzo mi się podoba. Dzięki za ten namiar

  12. #212
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2.100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    Widziałam na żywo te meble - nie wiem czy z tej firmy, ale wyglądały identyczne. wyglądały na bardzo solidne

  13. #213

    Domyślnie

    Witam serdecznie
    Tytułem wstępu - niedawno odkryłam tą stronę i jestem absolutnie zachwycona!! Ilość pomysłów, zdjęć, Waszej wiedzy jest niesamowita

    A propos' łóżek - podoba mi się ta, o której już wspominała Bogusia - modern z VOXa. Może nie tyle zachwyca mnie samo łóżko (też nie oglądałam go na żywo), co strasznie urzekło mnie stojące lustro! Przejrzałam oferty wielu różnych firm i nie znalazłam żadnej innej sypialni, która miałaby w zestawie duże stojące lustro.
    Może komuś coś się nasuwa?

    Pozdrawiam
    besta
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  14. #214

    Domyślnie

    A mnie na żywo to łóżko się bardzo podobało i będę takie chyba miała - brązowe. Do tego szafa, komoda i koniecznie to cudne lustro ! A jak nie starczy kasy to na razie materac na podłodze, wieszak na kółkach na ciuchy z Yska i to lustro!

  15. #215
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Ja nie chcę łóżka z tyłem. Nie ma jak przysiąść na końcu łóżka i w dodatku zawsze w nocy udeżam stopami jak sie zsunę. Szukam łóżka z materacem z 3 stron.
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  16. #216
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Mayland, a może coś takiego?










  17. #217

    Domyślnie

    Może ktoś udzielić opinii na temat tego łóżeczka )))

  18. #218

    Domyślnie

    El-ka właśnie o to lustro chodzi bo jednak wiszące na ścianie to już nie ten sam efekt. Chyba pójdę w Twoje ślady. No i toaletka - to tak spełniając swe życzenia o biżuterii, perfumach i innych duperelach, które wreszcie będą miały swoje miejsce. Chociaż ciekawszą toaletkę ma zestaw amarone... że też nie połaczyli tego bardziej sensownie
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

  19. #219

    Domyślnie

    Co myslicie o tym ostatnim?



    Uzytkuje obecnie to łózko, ale...
    Ladnie wyglada, ale ksiazki czy gazety w nim nie poczytasz, bo nie ma sie o co oprzec. Musisz miec solidna poduche, zeby nie uwieralo Cie w plecy. Poza tym OK bo mam superowy materac

  20. #220

    Domyślnie

    A to jest nasz typ sypialni i łóżka:



    i do drugiej sypialni:


Strona 11 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony