dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Szerokość łóżka dla dwojga.

Głosujących
214. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • mniej ni

    17 7,94%
  • 82 38,32%
  • 58 27,10%
  • 42 19,63%
  • 15 7,01%
Strona 22 z 24
Pokaż wyniki od 421 do 440 z 472
  1. #421

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zielony ogród Zobacz post
    też myślałam o mateo z brw, ale łózko jest dla nas za wąskie,i w końcu zrobilismy sami całe łóżko, łącznie z tapicerowanym zagłówkiem; materiały (płyty osb, deski, tkanina obicowa, guziki, klej, wkręty i gąbki) wyszły 600 zł; nie znamy sie na tapicerowaniu, ale to naprawdę nie jest trudne.



    Ooooo kurcze pięknie wyszło!!! I to wszystko kosztowało 600 zł,dobrze doczytałam ???I kolor piękny!Szafki boczne skąd,a jeszcze jaką masz szafę do tego ?
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  2. #422

    Domyślnie

    Zielony ogród przepięknie wyszło Możesz dać zbliżenie zagłówka??
    Umiesz liczyć - licz na siebie.

  3. #423

    Domyślnie

    Dobrze jeszcze doczytałam,że robiliście je SAMI ??
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  4. #424
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    tak, sami, ponieważ chcielismy koniecznie wykorzystać zakupione wiele lat temu w sklepie z uzywanymi meblami amortyzowane stelaże pod materace. Stelaże te sa niezwykle wygodne, a dostepne dla naszej kieszeni gotowe łóżka sa zbyt delikatne na tak masywne stelaże. Zreszta my też jesteśmy solidnej budowy i nie wyobrażam sobie delikatnego łózka na nózkach.
    tuta rama łózka jeszcze przed obiciem gąbka i tkaniną, w tle gąbka, z której robilismy zagłówek. Zagłówek chciałam taki, bo chyba najłatwiejszy do samodzielnego wykonania i wygodny do czytania w łóżku.



    Iza30, szafki to komody ikea birkeland, mam do tego jeszcze jedynie dużą komodę, szaf nie mam, bo jest garderoba; ale szafy z drzwiami birkeland też są. zaraz zrobię zbliżenie zagłówka.

    tutaj róg zagłówka - niezbyt fachowo wykończony, po prostu załozona tkanina, powinno być tu przeszycie, ale to już za dużo kłopotu



    i widok na płytę zagłówka od tyłu - widać sznurki, którymi są naciągnięte guziki (w płycie są perzewiercone otworki na wylot)



    i zagłówek z bliska




  5. #425

    Domyślnie

    normalnie jestem w szoku
    zachorowalam zebysmy sami takie lozko zrobili
    jestem pod ogromnym wrazeniem
    no piekne
    "Dom to tam, gdzie choćby pod gołym niebem ludzie są razem." Wiktor Woroszylski

  6. #426

    Domyślnie

    Cytat Napisał tosia125 Zobacz post
    normalnie jestem w szoku
    zachorowalam zebysmy sami takie lozko zrobili
    jestem pod ogromnym wrazeniem
    no piekne
    NO TO WITAJ W KLUBIE,BO JA TEŻ ZACHOROWAŁAM ;d
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  7. #427
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    cieszę sie, ze wam sie podoba
    jesli potrzebujecie więcej informacji nie ma problemu
    jezeli macie kogos, kto potrafi wkręcić kilka solidnych wkrętów do drewna to zrobicie łózko bez problemu. nawet ciąć nie trzeba, bo mi płytę osb docięli na wymiar w praktikerze. deski wzmacniające to deski podłogowe, tez gotowe w prakitkerze, tylko na długość musielismy przyciąć.

  8. #428

    Domyślnie

    ogladalam na zywo i naprawde ładne były łóżka od tego producenta http://globart-meble.pl/index.php?op...article&id=109

  9. #429

  10. #430

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zielony ogród Zobacz post
    tak, sami, ponieważ chcielismy koniecznie wykorzystać zakupione wiele lat temu w sklepie z uzywanymi meblami amortyzowane stelaże pod materace. Stelaże te sa niezwykle wygodne, a dostepne dla naszej kieszeni gotowe łóżka sa zbyt delikatne na tak masywne stelaże. Zreszta my też jesteśmy solidnej budowy i nie wyobrażam sobie delikatnego łózka na nózkach.
    tuta rama łózka jeszcze przed obiciem gąbka i tkaniną, w tle gąbka, z której robilismy zagłówek. Zagłówek chciałam taki, bo chyba najłatwiejszy do samodzielnego wykonania i wygodny do czytania w łóżku.



    Iza30, szafki to komody ikea birkeland, mam do tego jeszcze jedynie dużą komodę, szaf nie mam, bo jest garderoba; ale szafy z drzwiami birkeland też są. zaraz zrobię zbliżenie zagłówka.

    tutaj róg zagłówka - niezbyt fachowo wykończony, po prostu załozona tkanina, powinno być tu przeszycie, ale to już za dużo kłopotu



    i widok na płytę zagłówka od tyłu - widać sznurki, którymi są naciągnięte guziki (w płycie są perzewiercone otworki na wylot)



    i zagłówek z bliska




    A możesz podać co ile te guziki są rozstawione i jaki jest zakład od zewnątrz
    „Bądź wierny sobie i realizuj własny program na życie”

  11. #431

    Domyślnie

    Zielony ogród juz dokladnie nie pamietam, ale oscylowało w granicach 2500pln, wersja skóra. Czekam na "wolną" gotówke i zamowie w wersji pluszowej w kolorze czarnym (ze względu na koty )
    Widziałam to łózko w Bydgoszczy i naprawde jest niezłe. Moim marzeniem jest model Campanula.

  12. #432

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kociara Zobacz post
    ogladalam na zywo i naprawde ładne były łóżka od tego producenta http://globart-meble.pl/index.php?op...article&id=109
    Udusić Cię za to zdjęcie ? http://globart-meble.pl/index.php?op...article&id=122 Mój ideał...
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  13. #433
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaremy Zobacz post
    A możesz podać co ile te guziki są rozstawione i jaki jest zakład od zewnątrz


    sa 3 rzędy guzików "w kwadrat" co 18,5 cm, a potem pomiędzy nimi dwa rzędy (na skrzyzowaniu przekatnych każdego kwadracika)

    ale pewnie warto isc do sklepu i sobie pomierzyć jakeś ładne łózko, bo tutaj te proporcje są ważne. na allegro jest parę zagłówków gotowych, ale właśnie często jakieś takie nieproporcjonalne. a te ładne drogo kosztują

    fajne tamte łóżka, ale 2500..... za 3600 mam cała sypialnię, całą, meble łącznie z pierdółami, tekstyliami, oświetleniem i wykończeniem ścian. ale budżet miałam narzucony, niestety, przez siły wyższe, a by sie jeszcze zaszalało....

  14. #434

    Domyślnie

    Cytat Napisał IZA30 Zobacz post
    Udusić Cię za to zdjęcie ? http://globart-meble.pl/index.php?op...article&id=122 Mój ideał...

    i moj...
    ale chyba sie jednak wemiemy za recznie robione..
    lepiej sie bedzie spalo...
    "Dom to tam, gdzie choćby pod gołym niebem ludzie są razem." Wiktor Woroszylski

  15. #435
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kasss

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    1

    Domyślnie

    Jeśli jesteś zainteresowany mam do sprzedania łóżko vox pacific razem z materacem wygląda jak nowe z mężem mamy go niecałe 4 lata, jest super, pojemnik duży a co jest fajne masz ruchome zagłówki i światło efekt.... pięknie i romantycznie

  16. #436

    Domyślnie

    Nasz mandal z Ikea

    rama



    zagłówek

  17. #437
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Czarna_Inez
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    04-044
    Posty
    76

    Domyślnie

    Baaaaaaaaaaaardzo mi się podoba!!! Mam jeszcze takie pytanie, jakiej gąbki użyliście? Mam na myśli grubość, gęstość i twardość, bo nie z każdej taki łady efekt można uzyskać, ja obstawiam, że twardszej

  18. #438
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    nie wiem jak się fachowo taka gabka nazywa, zamawiałam to jako piankę tapicerską w sklepie internetowym z materiałami dla tapicerów. grubość 10 cm, cieńsza wygladałaby nieproporcjonalnie. jest to faktycznie bardziej pianka niż gąbka, dosyć twarda.

  19. #439
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Czarna_Inez
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    04-044
    Posty
    76

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za odpowiedź!

  20. #440

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zielony ogród Zobacz post
    nie wiem jak się fachowo taka gabka nazywa, zamawiałam to jako piankę tapicerską w sklepie internetowym z materiałami dla tapicerów. grubość 10 cm, cieńsza wygladałaby nieproporcjonalnie. jest to faktycznie bardziej pianka niż gąbka, dosyć twarda.
    A ile to wyszlo kosztowo??

    Pozdrawiam
    Wybudowalem: 120 m2, OZC:55 kWh/m2rok, GAZ, 100% podlogowka + klimatyzator z PC: LG P09RL.

    Sezon 12/13 (3 osoby), CO/CWU: 2200 zl/920 m3
    Sezon 13/14 (3 osoby), CO/CWU: 1620 zl/648 m3 +klimatyzator LG P09RL: ok 80 kWh = 45 zł
    Sezon 14/15 (3 osoby), CO/CWU: 1350 zl/413 m3, CWU: 157 m3, CO: 1860 kWh z gazu + 773 kWh z klimy
    Sezon 15/16 (4 osoby), CO/CWU: 1950 zl/731 m3, CWU: 220 m3, CO: 5550 kWh z gazu + 437 kWh z klimy

Strona 22 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony