dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: stara beczka

  1. #1

    Domyślnie stara beczka

    dostałam starą beczkę/ taką jak do kiszenia kapusty- orginalną,dębową/.jak ją odnowić,by można było wystawić ją z kwiatami do ogrodu

  2. #2

    Domyślnie

    Oczyść porządnie papierem ściernym, potem polakieruj kilkakrotnie (może być np. lakierobejcą). A do środka włóż donicę i dopiero do niej wsyp ziemię. Obejmy stalowe pomaluj farbą olejną lub inną - do takich ovejm ja bym polecił o efekcie młotkowania.

  3. #3

    Domyślnie

    dzięki-ale:jest na niej jakaś farba-więc pomyślałam- najpierw jakiś preparat,a potem papier ścierny i lakierobejca/od środka też?/ Skąd wziąść taką dużą donicę? Myślę ,że lepiej worek foliowy-do niego ziemię i sadzić kwiatki. Tylko czy będą miały dobry klimat w tej folii.A co zasadzić żeby było ładnie i całorocznie.Co będzie ładnie wyglądało?

  4. #4

    Domyślnie

    Do usunięcia starych powłok polecam bemixol lub tygrys, ale ten jest trochę słabszy. Oczywiście potem potraktuj całość papierem sciernym. Oczywiście, że w środku zamiast donicy może być folia. Chodzi o to, zeby drewno nie miało cały czas kontaktu z wilgotna ziemią.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony