dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Drzwi przesuwne do szafy

    Czy ktoś kupował drzwi przesuwne do szafy wnękowej innej firmy niż te najbardziej znane: Senator, Sevrol? Czy w hipermarmarketach można dostać niemarkowe drzwi? jak z ich jakością i ceną?
    Janusz

  2. #2

    Domyślnie

    Najlepiej, jeżeli poszukasz w najbliższej okolicy. Firm jest wiele, a teraz przy końcu ulgi remontowej - rosną jak grzyby.
    Ja w punkcie, gdzie przycinają płyty meblowe zamówiłem płytę o ściśle określonych wymiarach, oklejoną z czterech stron. W markecie budowlanym kupiłem wózki wraz z szyną jezdną do mocowania w górnej części drzwi (przy zastosowaniu wózków na dole - musi być zastosowany do drzwi profil metalowy dla uzyskania lepszej sztywności). W dolnej części jest tylko szyna do prowadzenia. Działa bez zarzutów już dwa lata.
    Jak masz choć odrobinę smykałki do majsterkowania - to sobie poradzisz.
    Pozdrawiam
    mały

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki Mariusz za poradę. Piszesz "profil metalowy". Chodzi Ci o okucia (ja je tak nazywam) wokół drzwi, które mogą być stalowe lub aluminiowe?[/list]

  4. #4

    Domyślnie NOMI

    w markecie można kupić kompletne wyposażenie przesuwanych drzwi i z tego co widziałem 4 różne rodzaje, na miejscu też płytę przyciąć oraz dokupić profile aluminiowe. Mają też stronę WWW z ofertą asortymentową ale chyba nie widziałem by można było zamówić wysyłkowo te elementy.
    ..:: Wszystko co ktoś kiedyś poskładał musi się dać rozebrać, chodź nie koniecznie odwrotnie ::..

  5. #5

    Domyślnie

    Janusz

    Potwierdzam Twoje domysły i jednocześnie przepraszam za spóźnioną odpowiedź.
    mały

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony