dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
  1. #21

    Domyślnie

    Agnicha jedyne rozporządzenie jakie znalazłem w tej sprawie to nr 1453 z 09-10-2001 "W sprawie opłat za korzystanie ze środowiska" podpisane jeszcze przez J.Buzka, a obowiązujące od 01-01-2002r. Jest tam mowa o opłatach za odprowadzanie do systemów kanalizacyjnych wód opadowych i roztopowych, ale jedyny ustęp który pasuje do opisanych obaw to par5 pkt5:"0,03zł na rok za 1 m kw powierzchni o nawierzchniach szczelnych, innych niż wymienione w pkt1 i 2(porty,składowiska, parkingi - przyp.mój),
    znajdujących się w miastach lub - jeżeli miasto podzielone jest na dzielnice - w dzielnicach miast o gęstości zaludnienia powyżej 1300 osób/km kw." Czy to o to chodziło? Dodać należy, że w rozporządzeniu brak jest dolnej granicy pow. która zwalniałaby z opłat. Jeśli jest jeszcze jakiś inny równie genialny przepis proszę podajcie go na forum. Trzeba się chopy bronić. Ni?
    Pozdrawiam

  2. #22

    Domyślnie

    Tak Foxal - dokładnie o tym rozporządzeniu mówiłam. Ale wiem, że gdzieś jest zwolnienie dla domów jednorodzinnych - poszukam po sesji - jeszcze walczę. Dam znać jak obiecałam - po mojej sesji.
    pozdrowienia
    Agnicha

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony