dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 18
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 344
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    maksiu-spoko, ja nie z tych co tak szybko sie obrazaja itepe. W wiekszosci wypadkow potrafie zachowac dystans zarowno do siebie jak i do innych ale.....sadze (czego przyklady byly na forum nie raz) iz sa osoby przewrazliwone na swoim punkcie, bardziej swiete od Papieza ktorych jedna uwaga nie powinna wplywac na "nadpobudliwa" reakcje moderatora. Sa tez osoby ktorych wypowiedzi maja na celu sklocenie nas ze soba poprzez manipulacje i niewybredne ataki nie na poglady przez kogos gloszone lecz na sama osobe. A sadzac po reakcji wiekszosci z nas Ci ktorzy zglosili Ci iz post Toli jest nie teges sa "inne" w rozumieniu i zrozumieniu (bo to jednak nie to samo) wolnosci mysli i wypowiedzi.
    Nie wnikajac w szczegoly i nie posilkujac sie przykladami wszystkim chyba znanych nickow sadze ze dopiero chamstwo, wulgarnosc, totalny brak kulktury powinien byc powodem ingerencji a nie gloszone poglady zwlaszcza iz znajac Tole z wielu jej wypowiedzi watpie by realnie kogokolwiek mogla obrazic w swoim poscie.
    Swoje powiedzialem i wracac juz do tego tematu nie bede.
    Cenzura jest beeeee...... i kazdy kto mial z nia doczynienia powinien o tym wiedziec.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  2. #22

    Domyślnie

    Dobrze to Zeljka napisalas .
    Powinna obowiazywac zasada : zostaly uczucia me obrazone na forum - na forum rowniez domagam sie sprawiedliwosci .
    A teraz mamy dosc niejasna sytuacje . Zlosliwcy mogliby pomyslec , ze Maksiu nie lubi Toli wiec podsrywa jej niejako przy okazji .

    Zaznaczam , ze wierze Maksiowi , ze rzeczywiscie ktos sie mogl skarzyc .

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że osoba, której mój post wydał się obraźliwy (doprawdy nie rozumiem dlaczego), powinna swoje argumenty przedstawić mnie, autorce postu i innym, którzy tym postem byli zainteresowani.
    Mamy prawo znać argumenty, w imię których wyrzuca się nasze słowa do śmieci.
    Byłam autorką postu, aczkolwiek nie autorem słów.
    To, co napisałam, było żartem. Na wstępie przeprosiłam tych, których ten żart mógł nie bawić.
    Gdyby osoba, którą w jakiś sposób mój post dotknął, zwróciła się z tym do mnie i wyjaśniła, że tak bardzo jej to przeszkadza, wykasowałabym ten post i byłoby po sprawie.
    Nie jestem osobą robiącą zadymy na tym forum. Jestem otwarta i na argumenty i na prośby.
    Nie interesują mnie dyskusje z używaniem słów powszechnie uznawanych za obraźliwe i nigdy takich ode mnie nie usłyszycie.

    Ale jestem za wolnością słowa i wolnością wypowiedzi.

    Nie może być tak, że osoba, której coś nie będzie odpowiadać, od razu będzie żądać od moderatora kasowania postu.

    I co jeszcze, internowanie, zsyłka, czy pręgierz?

    Nie dajmy się zwariować, potraktujmy to, co tu piszemy z odrobiną dystansu, i do naszych wypowiedzi i do samych siebie.

    Przecież można.

  4. #24

    Domyślnie

    Ciężko być jednym z grupy , a potem wskutek okoliczności , awansu czy czegoś tam zostać szefem.
    A ten ma jakby nie było mało wdzieczną rolę, gdy chodzi o konflikt interpersonalny

    A tu jeszcze sygnał
    Że też to na Tolę trafiło .

    P.S. Ten sygnalizujacy niech juz idzie spać. Późno już.

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Znając Tolę nie tylkoz forum, ale i osobiście trudno mi uwierzyć by swoją wypowiedzią mogła kogoś obrazić. Maksiu, Ciebie też znam i cenię, jajca sobie robisz?

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał tola
    ...I co jeszcze, internowanie, zsyłka, czy pręgierz?.....
    No cos Ty, sa teraz bardziej humanitarne sposoby pozbywania sie przeciwnikow - zastrzyk kulka petla
    Zbyt drastyczne?
    Wbrew pozorom nie - do tego zawsze prowadzi ograniczenie zrozumienia innych dla ich odmiennego swiatopogladu. Niestety....historia nas tego powinna nauczyc....stop by nie pojsc zbyt daleko w historyczna przeszlosc
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał tola
    I co jeszcze, internowanie, zsyłka, czy pręgierz?
    dla rozladowania cisnienia

    Tolu jak pojdziemy razem na zsylke to nie bedzie tak zle

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek1950
    Znając Tolę nie tylkoz forum, ale i osobiście trudno mi uwierzyć by swoją wypowiedzią mogła kogoś obrazić. Maksiu, Ciebie też znam i cenię, jajca sobie robisz?
    nie Tomku nie robie sobie jaj, najchetniej nic bym nie robil, mam poprostu serdecznie dość forum i moderowania na jakis czas, trzeba chyba dac sobie na jakis czas z tym wszystkim spokoj.
    Ale wiem na czym polega moj problem, jestem za bardzo obiektywny (choc wielu uwaza inaczej), moim zdaniem wystarczylo ze chocby jedna osoba poczuła się urażona, a to juz jest powód do usunięcia postu, tym bardziej ze nie chodzilo o jakis tam osobiste urażenie kogoś, ale o urażenie jego uczuć religijnych, bardzo grząski temacik. Wiesz dobrze Tomku ze bardzo lubie Tole prywatnie, ale nie moge kierować się swoimi prywatnymi sympatiami i jednych traktowac inaczej niż innych. Jako Maksiu tak, jako moderator nie. Ot cała filozofia.

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi
    Cytat Napisał tola
    I co jeszcze, internowanie, zsyłka, czy pręgierz?
    dla rozladowania cisnienia

    Tolu jak pojdziemy razem na zsylke to nie bedzie tak zle
    ...jeśli ta zsyłka w odpowiedni rejon świata będzie, to....
    A można sobie wybrać?

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    Cytat Napisał tola
    Cytat Napisał rrmi
    Cytat Napisał tola
    I co jeszcze, internowanie, zsyłka, czy pręgierz?
    dla rozladowania cisnienia

    Tolu jak pojdziemy razem na zsylke to nie bedzie tak zle
    ...jeśli ta zsyłka w odpowiedni rejon świata będzie, to....
    A można sobie wybrać?
    a wezmiecie mnie ze sobą? Maksia, nie moderatora?

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    i mnie.... i mnie.... i mnie.... !!!!!
    Tez chce
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Maksiu, niestety własnie tak się poczułam, potraktowałeś mnie zupełnie inaczej niż innych. Proszę, pomyśl o tym.
    Zostałam ukarana niesłusznie i z taką surowością, jakbym nie wiem co nabroiła. Czy osoby, które się lubi, należy karać dużo surowiej, by udowodnić komuś, że jest się przez to sprawiedliwym?

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał jareko
    i mnie.... i mnie.... i mnie.... !!!!!
    Tez chce
    a masz walizke ?
    Pelna pieniedzy?
    Maksiu jestes na liscie jako Ty i jako Moderator .
    Ja moge na Mazury na zsylke , moze Tomek przygarnie .
    W koncu kiedys zapraszal.
    A skarzypytom po lizaku .
    Jak mozna Moderatora w takiej sytuacji stawiac ????

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał maksiu
    Cytat Napisał tomek1950
    Znając Tolę nie tylkoz forum, ale i osobiście trudno mi uwierzyć by swoją wypowiedzią mogła kogoś obrazić. Maksiu, Ciebie też znam i cenię, jajca sobie robisz?
    nie Tomku nie robie sobie jaj, najchetniej nic bym nie robil, mam poprostu serdecznie dość forum i moderowania na jakis czas, trzeba chyba dac sobie na jakis czas z tym wszystkim spokoj.
    Ale wiem na czym polega moj problem, jestem za bardzo obiektywny (choc wielu uwaza inaczej), moim zdaniem wystarczylo ze chocby jedna osoba poczuła się urażona, a to juz jest powód do usunięcia postu, tym bardziej ze nie chodzilo o jakis tam osobiste urażenie kogoś, ale o urażenie jego uczuć religijnych, bardzo grząski temacik. Wiesz dobrze Tomku ze bardzo lubie Tole prywatnie, ale nie moge kierować się swoimi prywatnymi sympatiami i jednych traktowac inaczej niż innych. Jako Maksiu tak, jako moderator nie. Ot cała filozofia.
    Trudne masz Maksiu zadanie jako Moderator. Zwłaszcza początki są najtrudniejsze. Myślę jednak, że decydując się na tak radykalny krok powinieneś rozważyć kto i czym został urażony. Nie mam zamiaru oceniać ani Ciebie, ani Obrażonego. Są jednak na forum nieliczne osoby, które dążą do kłótni. Gotowe są oświadczyć, że ich uczucia są obrażane tym, że X buduje z betonu komórkowego, a tomek1950 ma tytuł komtura mazurskiego.
    Uczucia religijne to faktycznie grząski temat. Współćzuję Ci, ale jednocześnie proszę byś się nie załamywał.
    Trzymaj się Maksiu.

  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Przygarniam i zapraszam Was wszystkich

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał tola
    Maksiu, niestety własnie tak się poczułam, potraktowałeś mnie zupełnie inaczej niż innych. Proszę, pomyśl o tym.
    Zostałam ukarana niesłusznie i z taką surowością, jakbym nie wiem co nabroiła. Czy osoby, które się lubi, należy karać dużo surowiej, by udowodnić komuś, że jest się przez to sprawiedliwym?
    Tolu , ja nie chce tu za nikogo sie wypowiadac , ale moze to taki rodzaj przyzwoitosci w maksiu siedzi .
    Ja tez poprosilam o zdjecie tego napisu oswieconego , bo tak jakos glupio byc taka prosze ja Ciebie gora
    i pieprznac glupote (co mi sie zdarza )
    Chociaz czym jest taka gora w porownaniu z Moderatorem

    W tym wszystkim najgorsze jest to , ze pewnie ta skarzypyta udaje , ze Tole lubi i takie tam .
    To jest wlasnie hipokryzja.

    ps .przepraszam , ze wyrazenie kilku mysli w jednym krotkim poscie

  17. #37
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    W Maksiu siedzi 100% przyzwoitości i nie zabije jej ani donosiciel, ani nikt inny. Ja w to wierzę.
    Czasem bywa pod górkę, jak w życiu.
    Też jestem za pakowaniem walizek i zsyłką, ale w ciepłe kraje jeśli można prosić.

  18. #38
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    Cytat Napisał tola
    Maksiu, niestety własnie tak się poczułam, potraktowałeś mnie zupełnie inaczej niż innych. Proszę, pomyśl o tym.
    Zostałam ukarana niesłusznie i z taką surowością, jakbym nie wiem co nabroiła. Czy osoby, które się lubi, należy karać dużo surowiej, by udowodnić komuś, że jest się przez to sprawiedliwym?
    Ok, skoro tak stawiasz sprawę to przyznaje się, popełniłem błąd, za który Cie teraz przepraszam. Nie chce dalej tłumaczyć się, bo znowu wrócimy do punktu wyjścia.

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Zapraszam do kawiarni na jednego

  20. #40

    Domyślnie



    a obrażonego pozdrawiamy !!

Strona 2 z 18

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony