dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 34 z 34
  1. #21

    Domyślnie

    Uhu, tez mysle ze bedzie to najlepsze rozwiazanie. Ciemna podloga i jasne kanapy, a tam gdzie ciemne meble jasna podloga
    Betka a ten jasniejszy Polis jaki ma naprawde kolor, bo na tym zdjeciu to bardziej rozowawy wyglada.

    Ja wstawie tam gdzie bedzie do siedzienia jakies drewno, a reszte kafle.

  2. #22

    Domyślnie

    Te płyteczki są w różnych kolorach. Najjaśniejszy wpada w biel następny w krem i potem beż poprzez czerwonawy brąz i brązowy. Ja znalazłam jeszcze takie fajne płyteczki, bodajże Mosa. Jak zrobie zdjątko to umieszcze. Ładny mają brązik bo dosłownie czekolade. W mojej pierwszej wersji tam gdzie kanapa, miał być parkiet przemysłowy. Nawet mam już projekt. Zaczęłam się zastanawiać czy dobrze robię, bo to miało być 10m2. Dzisiaj widziałam płytki imitujące parkiet. Może to zamiast ciemniejszych płytek. Sama nie wiem. Grunt jak się ma wizje bez niej ani rusz.

  3. #23

    Domyślnie

    Betka, nie nie.... daj sobie spokoj z tymi plytkami drewno podobnymi Chyba ze polozysz na calosc, ale jako czesc to juz bedziesz miala taki kisz masz ze hej

    Wez sobie dwa kolory, jasne do sciany i ciemne do rattanu.

  4. #24

    Domyślnie

    Mówisz- masz.
    Zastanawiam się nad tymi podłogami. Kupowałam materiały na cały dom i nie miałam żadnych problemów z wyborem. Wiedziałam, że jak przyjdą takie rzeczy jak płytki, kolory, schody, drzwi to zacznie się problem.
    Musze powiedzieć, ża Architekt w ogóle mi nie pomaga. Nie moge przyjąć czegoś co mi się nie podoba, a na ugody pójść nie mogę. Z każdą rzeczą tak było, że zobaczyłam i mi dech zaparło, więc dokładnie wiedziałam, że to musze mieć. Płytki podłogowe na pewno do takich nie należą.

  5. #25
    Guest

    Domyślnie

    Polis jest świetny.
    Tylko...zastanawiam się,czy przy dość wyrazistych elementach jak jednak ta ściana z piaskowca,mebelki ciemne,to nie będzie za mocny akcent i Ci się nie opatrzy.
    Bo sam zamysł jest świetny,tylko w razie znudzenia,nie pozbędziesz się tego za łatwo.Z meblami już lepiej w razie czego.
    Chodzi mi o to,czy nie lepsze by były jakieś takie "niewidoczne" płytki.
    Własciwie te jasne spełniają ten warunek.
    Ale tej czekolady szkoda....
    trudny wybór.

    Drewienka oczywiście odpadają.

  6. #26

    Domyślnie

    Właśnie szukam takich co nie rzucają się w oczy a są ładne. Ciężki wybór. Wszystki nakrapiane, żyłkowate, pokarbowane i z dziurkami odpadają. Musi to być jasna płytka, matowa. Dlaczego uważasz, że czekalada będzie przytłaczać Wydaje mi się, że jak dam ją pod kanapami to będzie ok. Na lato gdy nie będzie grzać podłoga moge rzucić dywanik (będzie miło w stopki). Chyba, że dam dwa kolory w podobnej barwie, ale w innym odcieniu. Porobie zdjątka płytek, które mi się podobają i wkleje.

  7. #27
    Guest

    Domyślnie

    No nie wiem dlaczego właśnie tak mi przyszło do głowy.Może dlatego,że nakłada mi się kontrast na kontrast.A takie wyraziste rzeczy szybko się nudzą.Bardziej bezpieczne są płytki niewidoczne,ale piszę to z pozycji cykora,ja tam wolę bepieczeństwo szczególnie w podłogach.
    Ale może Ty akurat inaczej masz poukładane to wszystko.
    Same płytki są piękne,a piękno jest ponadczasowe więc....

    Jeśli chodzi o płytki matowe i jasne,neutralne to mam takie na podłodze-seria Venis-dalej nie pamiętam nazwy,są w różnych odcieniach i kombinacjach,bardzo spokojne i zwyczajne.
    Co z tego,jak są trudne do mycia-widać zacieki,smugi i chyba trzeba je polerować,żeby było ok albo może wciąż nie znalazłam sposobu na ich umycie.

  8. #28

    Domyślnie

    Zrobiłam zdjątka marazziego polis

    Są piękne i wcale nie wyglądają jak na wcześniejszych zdjęciach. Do poniedziałku muszę podjąć decyzję czy je wezmę. Przede wszystkim chcę tą jasną jako podstawową i trochę tej o ton ciemniejszej.

  9. #29

  10. #30

    Domyślnie

    Jak się ustala rozmiar obrazka, który się wstawia. Moje same sobie wychodzą jak chcą

  11. #31

    Domyślnie

    Wstawiam też płyteczki które mi się podobały, ale te Marazzi są nie do przebicia
    http://img461.imageshack.us/img461/3392/img34532lo.jpg
    Jutro jeszcze zobacze płyteczki z caesara. Zrobię zdjątka to wkleje.

  12. #32
    Guest

    Domyślnie

    Te drugie też są niczego sobie.I do tego mają fajny format.
    Oj,masz zgryz.
    Ale miły i taki ....ach......
    Podoba mi się i już.

  13. #33

    Domyślnie

    Te drugie to bodajże z ceramiki mosa. Na zdjęciu mają chyba 33,3x 33,3. Mogę mieć 45x45 po 60zł. Marazzi ten jasny po 83zł. Ciężka sprawa. Jade jeszcze jutro pooglądać płyteczki z Caesara. Nie moge znaleźć na ich stronie Marcanda Bianca.

  14. #34

    Domyślnie

    Betka, z polis to te dolne - trzecie- pasuja do tego kamienia.... przynajmniej mnie. Ale spojrz na te dolne, droga i trzecia na gorze, przeciez te plytki idealnie pasuja do siebie i wolaja do tego kamienia ktory tam lezy wez mnie, wez mnie To jest ten zestaw ktory najlepiej mi sie podoba, przeciez to jest rewelacja

    i zmien plissss te foty na linki, bo sie topik rozjechal

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony