dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Odśnieżanie

  1. #1

    Domyślnie Odśnieżanie

    Czy ktoś z szanownych forumowiczów ma i używa taką łopatę do śniegu http://www.prosperplast.pl/artykuly/arcticxl/. Głównie chodzi mi o walory użytkowe, warto czy nie warto kupić.[/url]
    Pozdrawiam Cinek

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Bard13
    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    1.609
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    Daj jeszcze zdjęcie operatora, to będzie łatwiej powiedzieć, czy się opłaca

    A na poważnie, do długich i płaskich (bez dołków) powierzchni się pewnie rewelacyjnie nadaje, ale nie wiem, jak tym odśnieżać schody...

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    to szufla dwuosobowa? Samemu, przy wiekszych opadach mokrego sniegu nie dasz rady. Nie mówiąc już przerzuceniu sniegu za drogę

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bard13
    Daj jeszcze zdjęcie operatora, to będzie łatwiej powiedzieć, czy się opłaca
    Operatora powiadasz...
    Mówisz, masz! http://andrzej_m.w.interia.pl/lopaty...arctic_xl2.jpg
    Pozdrawiam Cinek

  5. #5

    Domyślnie

    Jak przy zakupie operatora dorzucają gratis to naprawdę warto.

  6. #6

    Domyślnie

    Jak dorzucą gratis to warto! - operować , operować , operować .....
    A na poważnie to chyba nie warto - za duża , jak przejedziesz samochodem nawet po sypkim sniegu to juz będziesz miał śnieg przyklepany porządnie do podłoża i juz tym szerokim wynalzakiem go nie ściągniesz , każda nierówność czy przyklejona do podłoża kawałki lodu będą przeszkadzały w szuflowaniu - przeciez nawet mając "normalną" czasami człowieka szlag trafia. Myślę , że to nadaje sie do odśnieżania lodowiska a nie chodników i podjazdów. Ale to moje zdanie .
    Właściciel domu z poddaszem , kominkiem , ogrzewaczem przepływowym , dwoma kotami i jednym psem.

  7. #7

    Domyślnie Re: Odśnieżanie

    Cytat Napisał cinek21
    Czy ktoś z szanownych forumowiczów ma i używa taką łopatę do śniegu http://www.prosperplast.pl/artykuly/arcticxl/. Głównie chodzi mi o walory użytkowe, warto czy nie warto kupić.[/url]
    Myślę, że nie warto kupować. Będzie mało praktyczna, szczególnie przy jednoosobowej obsłudze. Cena też nie zachęca (na Allegro 150 zł).
    W Castoramie, kupiłem łopatę za blisko 20 zł.
    Wczoraj testowałem na moim podjeździe. Śmiga, aż miło.
    Pozdrawiam Tomik_B

  8. #8

    Domyślnie

    Łopata działać nie będzie!
    Ale z takiej promocji (chodzi o operatora ) grzech nie skorzystać!!

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał mimi31
    Jak przy zakupie operatora dorzucają gratis to naprawdę warto.
    Tylko nie wiem, co by powiedziała na to żona.
    Pozdrawiam Cinek

  10. #10

    Domyślnie

    Nie kupujcie w Castoramie tych czarnych plastikowych po 8 zł z groszami. Kupiłem dwie, lekko zawadziłem o lód i obie popękały...

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grzegorz63
    Nie kupujcie w Castoramie tych czarnych plastikowych po 8 zł z groszami. Kupiłem dwie, lekko zawadziłem o lód i obie popękały...
    Kupiłem, tą czerwoną, za niecałe 20 zł. Na razie się sprawdza, ale ma mały przebieg. Śniegu, jak na lekarstwo.
    Pozdrawiam Tomik_B

  12. #12

    Domyślnie

    Reasumując: Najlepszym wyjściem byłby operator ze zdjęcia + łopata czerwona z Castoramy ...tylko nie wiem czy tak się da. na poważnie, ja osobiści używam też tej za 20 z Cast. i jestem zadowolony.

  13. #13

    Domyślnie

    Witam!
    Czy dobrze mi się wydaję , ze Ty masz wybudowany domek ze styropianu?
    Szukam na forum kontaktu z użytkownikami domku zbudowanego w tej technologii , by popytać , dowiedzieć się czegoś interesującego? Plusy i minusy bezpośrednio od użytkownika?
    Pozdrawiam serdecznie!
    nita i zig-zag
    nasz wymarzony domek

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony