dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 134 z 290
Pokaż wyniki od 2.661 do 2.680 z 5785
  1. #2661
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar bettyb
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    3

    Domyślnie Hydraulik do pełniej instalacji wod-kan c.o kotłownia

    Witam,
    poszukuję doświadczonego rzetelnego hydraulika z uprawnieniami do instalacji w domu jednorodzinnym w Warszawie.
    Instalacja wod-kan,c.o,podłogówki kotłowania( piec gazowy i dodatkowo ekogroszek)
    będę wdzięczna za namiary

  2. #2662

    Domyślnie

    Cytat Napisał Asia... Zobacz post
    Proszę o kontakt na tą ekipę
    Ci którzy robili u mnie dach się wypalili a poszukuje kogoś kogo będe mogła polecic
    znajomym.
    Natomiast mogę podac namiary na Pana od projektów-przyłącze gazu.Hydraulika i ekipe wykończeniową
    Dane poszły na priv.

  3. #2663

    Domyślnie

    Cytat Napisał bettyb Zobacz post
    witam,
    poszukuję doświadczonego rzetelnego hydraulika z uprawnieniami do instalacji w domu jednorodzinnym w warszawie.
    Instalacja wod-kan,c.o,podłogówki kotłowania( piec gazowy i dodatkowo ekogroszek)
    będę wdzięczna za namiary
    namiary poszły na priv

  4. #2664

    Domyślnie

    prośba o namiary na Vadiola, albo innego dobrego glazurnika
    z góry wielkie dzięki

    [QUOTE=Nefer;3997299]ODŚWIEŻAM dorzucając nowe polecenie Zdjęcia poszczególnych prac w dzienniku

    POLECAM serdecznie :

    - wykonawca glazury/terakoty/kamienia - czyli glazurnika wszechstronnego - i znów pojawi się tu wcześniej wspominany nie raz Vadiol forumowy Vadiol już u mnie praktycznie skończył. W życiu nie widziałam, żeby ktoś tak był dokładny i tak dbał o moje pieniądze. Nic sie nie marnuje - doradztwo w pełni fachowe.

  5. #2665
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monsanbia
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    7.766
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam!!!
    Poszukuję dobrego GLAZURNIKA z w-wy i okolic. Mój odpadł (podobno złamał nogę), powinniśmy być już w trakcie prac a jesteśmy na lodzie. Proszę o jakieś godne polecenia namiary
    Moni i dom wykańczają się - komentarze do Parkowej

    Szukam chętnego do wspólnego zakupu tapety ELITIS z Niemiec z wysyłką free

    PRZEPROWADZENI 17.12.2011

  6. #2666

    Domyślnie

    Cytat Napisał monsanbia Zobacz post
    Witam!!!
    Poszukuję dobrego GLAZURNIKA z w-wy i okolic. Mój odpadł (podobno złamał nogę), powinniśmy być już w trakcie prac a jesteśmy na lodzie. Proszę o jakieś godne polecenia namiary
    Moni,
    spróbuj u mojego Pana Janka. Namiar na priv. Pozdrawiam.

  7. #2667

    Domyślnie

    Ja mam wolne terminy
    tel 607372087

  8. #2668

    Domyślnie

    polecam ekipę do wszelkich wykończeń Piotr Turski 607 372 087, ceny umiarkowane, wykonawstwo z głową i solidnie, człowiek słowny, nie zawala terminów, nie oszukuje, coś zawsze podpowie. U mnie poprawiał ściany po flejtuchach od tynków oraz sufity po durniach od sufitów, kładł płytki. U siostry wykańczał mieszkanie. Polecam

  9. #2669
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    misob

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    59
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam wszystkich,
    szukam sprawdzonego wykonawcę balustrad/barierek stalowych malowanych proszkowo (balustrady na tarasie).
    Potrzebujemy też wykonawcę bramy wjazdowej, furtki, ogrodzenia - to chyba ta sama branża.
    Z góry dziękuję !

  10. #2670
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Markus_II
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Dębno
    Kod pocztowy
    74-400
    Posty
    64

    Domyślnie słup betonowy ???

    Cytat Napisał brunet wieczorową Zobacz post
    Nie można. Musi być słup żelbetowy, ponieważ takiego wymaga zakład energetyczny.
    nie wiem czy to jeszcze aktualne bo troszkę przypadkowo zabładziłem na tym wątku a nie chce mi się czytać całego i nie wiem jak są wydane warunki czy masz tylko postawić słup czy również wykonać przyłącze tymczasowe i dalej do jakieś szafki budowlanej,ale postawienie przelotowego słupa ZN-10 kosztorysowo około 1000zł i w tej cenie bez problemu a może i taniej bym to wykonał (żeby była jasność nie jestem zainteresowany tym zadaniem tylko podpowiadam) jeżeli to ma być przyłącze tymczasowe być może udało by się kupić od zakładu energetycznego słup betonowy z demontażu za kilka złotych (u nas sprzedają za 10zł + VAT) nowy kosztuje około 420-450zł netto +VAT, jeżeli będzie ciężko proponuję znaleźć jakiegoś pracownika energetyki może podejmie się wykonania i pomoże kupić słup, reszta ceny zależy od zakresu wykonania przyłącza, wymagań co do szafki i uziomu, wszystko jest określone w warunkach, dziwi mnie tylko to że zmuszają klientów do stawiania słupów, u nas składa się wniosek na zasilanie placu budowy i docelowe działki i energetyka wykonuje przyłącze obecnie najczęściej kablowe (w zależności od złożonego wniosku) do granicy działki łącznie z szafką pomiarową (fakt że trwa to w zależności od uzbrojenia terenu do roku czasu i należy odpowiednio wcześniej o to zadbać) i zostaje postawienie jakiegoś zestawu budowlanego.
    Jeżeli będą jakieś pytania zapraszam na priv bo jak wcześnie pisałem nie przeglądam tego wątku.

  11. #2671

    Domyślnie

    pilnie poszukuję dekarza do dokończenia dachu. Wrzuciłam post w ogłoszeniach, ale może tutaj ktoś mi poradzi kogoś ... sprawa jest mocno pilna

  12. #2672
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar wingerman
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    W-wa / Piaseczno
    Posty
    734

    Domyślnie

    Cytat Napisał Markus_II Zobacz post
    nie wiem czy to jeszcze aktualne bo troszkę przypadkowo zabładziłem na tym wątku a nie chce mi się czytać całego i nie wiem jak są wydane warunki czy masz tylko postawić słup czy również wykonać przyłącze tymczasowe i dalej do jakieś szafki budowlanej,ale postawienie przelotowego słupa ZN-10 kosztorysowo około 1000zł i w tej cenie bez problemu a może i taniej bym to wykonał (żeby była jasność nie jestem zainteresowany tym zadaniem tylko podpowiadam) jeżeli to ma być przyłącze tymczasowe być może udało by się kupić od zakładu energetycznego słup betonowy z demontażu za kilka złotych (u nas sprzedają za 10zł + VAT) nowy kosztuje około 420-450zł netto +VAT, jeżeli będzie ciężko proponuję znaleźć jakiegoś pracownika energetyki może podejmie się wykonania i pomoże kupić słup, reszta ceny zależy od zakresu wykonania przyłącza, wymagań co do szafki i uziomu, wszystko jest określone w warunkach, dziwi mnie tylko to że zmuszają klientów do stawiania słupów, u nas składa się wniosek na zasilanie placu budowy i docelowe działki i energetyka wykonuje przyłącze obecnie najczęściej kablowe (w zależności od złożonego wniosku) do granicy działki łącznie z szafką pomiarową (fakt że trwa to w zależności od uzbrojenia terenu do roku czasu i należy odpowiednio wcześniej o to zadbać) i zostaje postawienie jakiegoś zestawu budowlanego.
    Jeżeli będą jakieś pytania zapraszam na priv bo jak wcześnie pisałem nie przeglądam tego wątku.
    To chyba najdłuższe zdanie jakie kiedykolwiek przeczytałem. Czyżby padł rekord na forum? Pomijam już interpunkcje.
    Zajmuję się wykończeniami wnętrz z naciskiem na układaniem kamienia, glazury oraz prac powiązanych. Więcej o mnie.

  13. #2673
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Mariusz1234567

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    05-320
    Posty
    1

    Domyślnie

    Zdecydowanie mogę komuś polecić ekipe Brukarską z Józefowa k.Otwocka, pod Warszawą. Układali mi kostkę granitową a mojemu przyjacielowi kostkę betonową. Wszystko wyszło pięknie i w rozsądnej cenie. Dostałem 3 lata gwarancji. Naprawdę Solidna, uczciwa młoda ekipa 4 brukarzy po szkole budowlanej. Dodatkowo pomalowali mi wszystko w domu, ponieważ tym też sie zajmują. Darmowa i fachowa wycena na miejscu, a także doradztwo. Byla to firma SMART-BUD nr 511226732.

  14. #2674

    Domyślnie

    Poszukuję ekipy do elewacji. Przeglądałem watek ale nie mogę znaleźć jakiś kontaktów.

  15. #2675

    Domyślnie

    poszukuje sprawdzonej ekipy do ułożenia kostki brukowej okolice Ożarowa Mazowieckiego

  16. #2676
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Cytat Napisał nea Zobacz post
    pilnie poszukuję dekarza do dokończenia dachu. Wrzuciłam post w ogłoszeniach, ale może tutaj ktoś mi poradzi kogoś ... sprawa jest mocno pilna
    Niezmiennie polecam swojego rewelacyjnego dekarza. Pan Wiesław: 604 235 954.
    Reszta sprawdzonych u mnie ekip wcześniej w tym wątku i na Warszawskiej Grupie Babskiej.

  17. #2677
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    nellie

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    4

    Domyślnie

    pogoniłam swoich partaczy parkieciarzy i w tej chwili cały remont stanął w miejscu bo lakier jest do poprawy polećcie pls solidnego parkieciarza

  18. #2678
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Cytat Napisał bodal Zobacz post
    poszukuje sprawdzonej ekipy do ułożenia kostki brukowej okolice Ożarowa Mazowieckiego
    Pan Sławek 697606322.

  19. #2679

    Domyślnie

    Chciałem polecić ekipę pana Piotra Rudzkiego, firma Ewbud Lipsko. Chłopaki skończyli wczoraj u mnie robić tynk silikonowy (zajmują się też na pewno tynkami wewnątrz). Styropian położony i zaciągnięty klejem był siłami mojego Taty i moimi. Ekipa miała tylko położyć tynk. Dla niektórych robota niewdzięczna, ale pan Piotrek nie widział problemu. Sam zajął się transportem wiaderek z tynkiem od sprzedawcy (o tym później).
    Tynk zrobiony bardzo ładnie, moje uwagi co do jakości w niektórych miejscach uwzględniane bez problemu na bieżąco. Ekipa przyszła w umówionym terminie bez opóźnienia. Bardzo nam przeszkadzała pogoda, ale tu również plus. Ewbud nie robi byle zrobić, zależy mu na tym, żeby ściana była wyschnięta przed tynkowaniem i po również. Mnie podczas robót praktycznie mogło nie być na miejscu, szczegóły ustalane telefonicznie. O nic nie musiałem się martwić. Żeby było jeszcze przyjemniej - cena również konkurencyjna - bez doliczania za ustawianie rusztowań czy inne nieprzewidziane rzeczy. Naprawdę polecam.

    Dodatkowo polecam forumowego fightera1983 - który zajmuje się sprzedażą tynków. Już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej poczułem, że zna się na rzeczy i potrafi wytłumaczyć jakie są różnice pomiędzy tynkiem mineralnym, akrylowym, silikatowym i silikonowym. Ja kupiłem silikon Caparola 1.5mm - wyszło super. Polecam go również dlatego, że daje uczciwe dobre ceny. Mimo, że daleko mam do nich do firmy, opłacało mi się tam jechać wybierać kolor i ustalać wszystko - mimo, że mam kilku innych dystrybutorów pod nosem. Cen, które od niego dostałem nie negocjowałem nawet o złotówkę ( a sprawdzałem gdzie indziej). Dodatkowo wypożyczył mi wzornik na kilka dni, żeby na spokojnie zastanowić się nad kolorem. Nie przeszacowuje ilości - dzięki temu nie zostało mi kilka wiader tynku, którego nie mogę oddać.

  20. #2680
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    w imieniu Piotrka i swoim chcialbym podziekowac za pozytywny wpis
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

Strona 134 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony