dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 174 z 290
Pokaż wyniki od 3.461 do 3.480 z 5785
  1. #3461
    ELITA FORUM (min. 1000)
    GraMar

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    1.299

    Domyślnie

    Kilka lat temu, ale ZE trzymają w tajemnicy regulacje URE



    Cytat Napisał asiemka Zobacz post
    Proszę powiedzieć, kiedy te przepisy się zmieniły i gdzie można znaleźć aktualnie obowiązujące brzmienie.

  2. #3462
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    fuxszyk

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
    Posty
    171

    Domyślnie

    Witam,
    możecie polecić wykonawcę blatów kuchennych z granitu w normalnych cenach - Warszawa i okolice.

  3. #3463
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    DDAREKK

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Blizne Łaszczyńskiego
    Posty
    24
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam

    A może ktoś dobrego hydraulika poleci ?

    Pozdrawiam

  4. #3464
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    fuxszyk

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
    Posty
    171

    Domyślnie

    Szukam jeszcze wykonawcy schodów (same trepy) na beton z litego drewna dębowego.
    Warszawa i okolice

  5. #3465

    Domyślnie

    Szukam polecanego tartaku - dostawcy więźby dachowej

  6. #3466

    Domyślnie

    "..Przy okazji poszukuje sprawdzonej ekipy do wykonania elewacji drewnianej ??

    Pozdrawiam !"


    ELEWACJA DREWNIANA, TARASY DREWNIANE
    Mimo powyższej wzmianki nie udało mi się znaleźć żadnej ekipy z polecenia do wykonania elewacji drewnianej ......więc po wysłaniu kilku emaili z prośbą o wycenę najbardziej konkretną ofertę przedstawił Pan Piotr Jeźniach

    To bardzo pozytywne początkowe wrażenie nie opuściło mnie aż do samego końca, Pan Piotr i jego ekipa okazali się bardzo rzetelną firmą, konkretną z bardzo dużym doświadczeniem. Głównie zajmują się wykonywaniem tarasów drewnianych, ale jak widać na moim przykładzie "nie pogardzili" wykonaniem elewacji drewnianej
    Pan Piotr prezentuje swoje prace na stronie www.oferia.pl.

    Piotr JEŹNIACH
    +48 509 701 031
    [email protected]

    KOSTKA GRANITOWA, PŁYTY TARASOWE (TRAWERTYN LIBET)
    Kolejna ekipa godna polecenia, jak na razie MISTRZOWIE I ligi wśród wszystkich ekip jakie gościły na naszej budowie.
    Kostka położona z najwyższą starannością, wszystkie prace były wstępnie uzgadniane w razie wątpliwości otrzymywałem telefon.
    Pan Daniel który zajmował się układaniem płyt z Libetu wykazał się niesamowitą cierpliwością i dokładnością.

    Daniel KOŚCIŃSKI
    Dan-Bruk kostka granitowa
    +48 696 848 351
    www.dan-bruk.ngb.pl
    [email protected]
    Dziennik Budowy

    Dom: 200m2 + garaż: 37m2, kubatura 455m3, projekt indywidualny; stropy mon. 18cm; płaski dach w ukł. odwróconym 20cm XPS U=0,17 W/m2K; podłoga 30cm styr. U=0,1W/m2K; ściany: Porotherm 25 P+W + 25cm styropianu Organika Platinium (grafit) λ=0,032, U= 0,11W/m2K; okna alu.Reynaers HS-CP155 & CS-86 HI, 3 szyby; piec kond. Viessmann Vitodens 200-W 19 kW, zas.120 l, podłogówka po całości; GWC glikolowe+WM Aeris 350, Zapotrzebowanie na ciepło OZC=39,17kWh/m2/rok, Fotowoltaika 5,1kW.

  7. #3467

    Domyślnie

    Cytat Napisał flyer2 Zobacz post
    Poszukuję solidnej firmy od rolet zewnętrznych.
    Bardzo proszę:


    http://htsystem.waw.pl

    jedna z nielicznych absolutnie bezawaryjnych i terminowych ekip na mojej budowie

  8. #3468
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    flyer2

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    110

    Domyślnie

    Czy może ktoś polecić serwisanta vaillanta do uruchomienia pieca?

  9. #3469

    Domyślnie

    Cytat Napisał JMaciek Zobacz post
    Chciałbym polecić Vadiola jako wykonawcę prac glazurniczych. Pan Robert spędził u nas kilka miesięcy wykonując kompleksowo prace związane z przygotowaniem 3 łazienek (i nie tylko): biały montaż, przeróbki hydrauliczne i elektryczne, zabudowa karton-gips, montaż oświetlenia no i oczywiście położenie płytek i kamienia wg projektu który czasem odbiegał od rzeczywistości a Pan Robert po mistrzowsku go korygował proponując rozsądne rozwiązania a czasem podsuwając nowe lepsze pomysły. Ponadto Vadiol wykonał zabudowę karton-gips w salonie i sypialni plus niezbędne przeróbki elektryczne, przeniósł z jednej na drugą ścianę grzejnik w pralni co wiązało się z przeróbką hydrauliczną, elektryczną, zdjęciem i położeniem płytek na podłodze, wykonał zabudowę karton-gips w pokoju nad garażem wraz z położeniem kamienia na ścianach. W holu położył kamień na 2 ścianach, wykonał punktowe naprawy uszkodzonych płytek podłogi holu, salonu i wiatrołapu. Poprawił taras nad wykuszem (który był moją zmorą bo był już dwukrotnie poprawiany) - de facto wykonał go ponownie - zdjął stare płytki, wykonał hydroizolację i położył nowe płytki, przykleił także niektóre płytki które odpadły na tarasie na zewnątrz na parterze. Naprawdę zakres prac był duży i nie wiem czy wszystkie z nich wymieniłem (plus wszystkie drobne przeróbki które od dawna powinny być zrobione a na które nigdy do tej pory nie było czasu).

    Współpraca z Panem Robertem to czysta przyjemność - Vadiol starannie i solidnie wykonuje swoje prace, jest sumienny i bardzo kontaktowy, w razie potrzeby służy radą a gdy czegoś zabraknie do wykonania prac jest w stanie samemu to dokupić (co było dla nas dużą pomocą ze względu na godziny pracy i brak wystarczającej wiedzy remontowo-budowlanej). Po skończeniu prac pomieszczenie jest zawsze uprzątnięte. Prace odbywały się w budynku w którym już mieszkamy ale dzięki wysokiej kulturze osobistej Pana Roberta udało się nam przejść okres remontu bez zakłóceń.

    Jeszcze raz polecam i pozdrawiam,
    M.
    Bardzo dziękuję

  10. #3470

    Domyślnie

    Rzadko polecam kogoś na forum, niestety częściej mógłbym wpisywać wykonawców na czarną listę ale tym razem udało mi się trafić na SOLIDNEGO glazurnika.
    Zatem obok polecanego wcześniej przeze mnie Romkona dopisuję do listy:

    glazurnik - Wojtek Mikołajczyk tel. 792-351-988.

  11. #3471
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    ElemenT

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    166

    Domyślnie

    Witam,

    poszukuje solidnej firmy do budowy SSO. Czy możecie kogoś polecić sprawdzonego?
    Przeleciałem z 80 stron tego tematu i kilka kontaktów już mam ale potrzebuje jeszcze kilku

    Proszę o namiary na priv.

    Pozdrawiam i dziękuję z góry

  12. #3472

    Domyślnie

    ja z czystym sumieniem polecam ekipę mirka gencel.
    fachowa robota, kierownik sam dopytywał, skąd ich wytrzasneliśmy, bo takich ekip to na palcach policzyc

  13. #3473
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał hiro77 Zobacz post
    Rzadko polecam kogoś na forum, niestety częściej mógłbym wpisywać wykonawców na czarną listę ale tym razem udało mi się trafić na SOLIDNEGO glazurnika.
    Zatem obok polecanego wcześniej przeze mnie Romkona dopisuję do listy:

    glazurnik - Wojtek Mikołajczyk tel. 792-351-988.
    Dziękuję za dobre słowo pod moim adresem. Życzę szybkiego zamieszkania w wymarzonym domku. I oby już nie było kandydatów do sąsiedniej listy.

    Pozdrawiam
    Rom-Kon

    ps. fotki z Państwa budowy nadal krążą po Forum.
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  14. #3474

    Domyślnie

    Poszukuję solidnej firmy z Warszawa lub okolic (dotrzymującej terminów i zakresu prac), do wykonania projektu przesunięcia zjazdu z drogi.

  15. #3475

    Domyślnie

    Element, kiedy chcesz budować?

  16. #3476
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Zuzaaa

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-984
    Posty
    29

    Domyślnie

    Witam

    Mam pytanie odnośnie hydraulika Pana Zbigniewa Kapszukiewicza. Czy u kogoś z państwa robił może hydraulikę ? Jakie opinie ?

    Pozdrawiam
    Zuza

  17. #3477

    Domyślnie

    Zuzaa robił u Lucki 6 pare miesiecy temu.
    A u nas zaczyna jutro
    jak skończymy pierwszy etap dam znać.
    Ale jesteśmy pewni tego człowieka zawsze z checia pomoże, odpowie, doradzi, przyjedzie, zaprosi na swoje realizacje etc.

  18. #3478

    Domyślnie

    swoją drogą poszukujemy sprawdzonych ludzi do ocieplenia dachu pianą

  19. #3479
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Zuzaaa

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-984
    Posty
    29

    Domyślnie

    Cytat Napisał kori Zobacz post
    Zuzaa robił u Lucki 6 pare miesiecy temu.
    A u nas zaczyna jutro
    jak skończymy pierwszy etap dam znać.
    Ale jesteśmy pewni tego człowieka zawsze z checia pomoże, odpowie, doradzi, przyjedzie, zaprosi na swoje realizacje etc.
    Super, dzięki za odpowiedź, u kogoś jeszcze robił ???

    A u Was jakie ogrzewanie, gaz czy coś innego ? Robicie instalacje na plastikach czy na miedzi ? Robicie odkurzacz ?

    Pozdrawiam

  20. #3480
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar lucka6
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa Białołęka
    Posty
    1.249
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zuzaaa Zobacz post
    Super, dzięki za odpowiedź, u kogoś jeszcze robił ???

    A u Was jakie ogrzewanie, gaz czy coś innego ? Robicie instalacje na plastikach czy na miedzi ? Robicie odkurzacz ?

    Pozdrawiam
    zuzaa, u mnie hydraulikę w całości zrobił pan Zbigniew, wciąż polecam

    my mamy ogrzewanie gazowe miejskie, na dole podłogówkę, na górze i w pomieszczeniach gospodarczych grzejniki. Robił nam też instalację odkurzacza (niestety nie uruchomiony wciąż z racji dalekiego miejsca na naszej liście priorytetów ) . Wydaje mi się że rurki mamy plastikowe a miedź przy piecu, ale mogę zapytać męża o szczegóły bo ja nie wnikałam

    pan Zbigniew podłączał nam też ceramikę łazienkową, bardzo fajnie podpiął też mój młynek do rozdrabniania w kuchni, podłączał gaz do kuchenki..generalnie wszystko co trzeba było...wciaż się lubimy
    *****************************************

    Dom z dużym oknem - dziennik

    Dom z dużym oknem - komentarze

Strona 174 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony