dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 234 z 290
Pokaż wyniki od 4.661 do 4.680 z 5785
  1. #4661
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    a co do amphisilanu pl, powaznie, jakbym mial swoja elewacje zrobic jeszcze raz to bym go nie polozyl.
    .
    Właśnie rozwaliłeś misterny plan na elewację.
    To co? Botox... tfu... Bolix? Z tynkiem mineralnym i malowaniem nie chce mi sie pitolić a Thermosan, to może i Mercedes ale kupka w skarbcu coraz mniejsza wiec troche z przymusu wolę Skodę albo innego Opla.
    I tak już za styro wydałem więcej niż planowałem

  2. #4662
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    a jaki chcesz kolor elewacji?
    bo jak bialy prawie bialy to sobie daj mineralny bialy caparolowy i go nie maluj, wiem ze wytyczne mowia inaczej, ale ....
    ja mam mineralny malowany od razu
    moj qmpl z firmy ma mineralny caoparola nie pomalowany 5 lat i nic mu nie jest, i powiedzial ze p.... to pomaluje jak mu sie zabrudzi albo zacznie niszczec.
    poki co nic mu sie nie dzieje i ma mineralke biala....

    a za 5 lat to albo Ci sie ten bialy znudzi, albo bedziesz chcial zielony, a teraz chcesz bezowy ... bedzie pewnie juz szmal znowu, poza tym przez 5 lat ten kolor co teraz zrobisz i tak Ci sie znudzi , wiec i tak zona kaze malowac.
    wgle ludziom z wilanowa to sie szmal konczy kiedykolwiek?
    Inart cos buduje aktualnie? bo od czasu jak wyjechalem z wawy to nie bywam tam za czesto
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  3. #4663
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    a jaki chcesz kolor elewacji?
    Nie wiem, chyba biały + wstawki rodeo wiec moze ten mineralny byłby OK? Projekt elewacji ma sie dopiero robić bo ja bym opitolił wszystko na biało ale żona nie chce wiec trzeba coś pomyśleć jak pogodzić jedno z drugim.
    Pytasz czy ludziom z Wilanowa kończy sie kasa?
    No co Ty? Żartujesz? Nie kasa tylko zdolność kredytowa Zwłaszcza tym z Mordoru.

    Inart przymierza sie do kolejnego bloku ale teraz akurat buduje 3 wille na wypasie.
    Jeszcze jedna jest wolna. Jak masz na luzie 4,5 mln PLN to wal jak w dym

  4. #4664
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    bylby ok..
    rodeo... srslly????
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6624247
    a zonce ladny lakier do paznokci za 20zl kup a nie tynk za 6k

    ja im musze znowu zaczac cos dostarczac... bo jakos wypadlem z Inartu jako dostawca.
    BTW robimy ludziom syf tu straszny w tej bialej liscie.

    z*****@gmail.com 217.99.31.54 39,60 7 281,11 zł 2d 01:47:23
    wisi i wisi realizujemy ?
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 15-02-2016 o 22:07
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  5. #4665
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    bylby ok..
    rodeo... srslly????
    .
    Skrobnij jakąś odpowiedź na moje pytanie w tamtym wątku bo znów zburzyłeś mi koncepcję elewacji

  6. #4666
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kachetka

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-020
    Posty
    6

    Domyślnie

    Czy mógłby ktoś polecić mi dobrą ekipę, która wykona poprawki dachu z dachowki? Małe przecieki, kilka dachówek uszkodzoych, do poprawy obróbki kominiarksie. Okolice Warszawy - Stary Mokotów

  7. #4667
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    wyros

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    05-500
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam

    Proszę o polecenie 3 tematów w okolicach Piaseczna

    1. Kogoś do zgarnięcia humusu z działki, wywiezienia ziemi i wykopania fundamentów (mała koparko-spychareczka) działka 600mkw
    2. Dobrego, wiarygodnego składu budowlanego
    3. Dobrej wiarygodnej betoniarni
    4. Dobrego wiarygodnego tartaku który dostarczy porządne drewno na dach.


    Z góry dziękuje za pomoc

  8. #4668
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał wyros Zobacz post
    3. Dobrej wiarygodnej betoniarni
    http://prodbet.com.pl/
    Ja brałem beton z Mirkowa a nie z Piaseczna. Jak chcesz to dam Ci namiar na kierownika.
    Co do drewna to czasami warto brać przez budowlańców. Ja miałem w zakresie prac też więźbę i budowlańcy załatwili dobry towar w dobrej cenie.

  9. #4669
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar PaRa
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Góra Kalwaria
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    1.775
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał wyros Zobacz post
    Witam

    Proszę o polecenie 3 tematów w okolicach Piaseczna

    1. Kogoś do zgarnięcia humusu z działki, wywiezienia ziemi i wykopania fundamentów (mała koparko-spychareczka) działka 600mkw
    2. Dobrego, wiarygodnego składu budowlanego
    3. Dobrej wiarygodnej betoniarni
    4. Dobrego wiarygodnego tartaku który dostarczy porządne drewno na dach.


    Z góry dziękuje za pomoc
    Ja buduje w okolicach Góry Kalwarii, więc jeśli budowa jest pomiędzy Piasecznem a Górą Kalwarią może Ci się przyda

    1 ) Paweł 501499731 ma koparkę a jego ojciec ciężarówkę, ja bym humus szanował i go nie wywoził.

    2 ) Ja kupuje tu http://www.ar-sklad.com.pl/ , w internecie pewnie trochę taniej, ale chwalę sobie, że można oddać całe opakowania bez problemu

    3 ) Beton na płytę fundamentową miałem z

    Wytwórnia Góra Kalwaria
    Łukasz Jaczewski
    email: [email protected]
    tel. kom.: 502 786 942
    ul. Adamowicza 9, 05-530 Góra Kalwaria
    tel.: 22 727 38 66, 502 700 711, fax: 22 736 18 66

    4 ) Drewno ma też skład budowlany który polecałem, i jak się okazało o 100 zł ma m3 taniej niż pod Piasecznem

  10. #4670

    Domyślnie

    Cytat Napisał wyros Zobacz post
    Witam

    Proszę o polecenie 3 tematów w okolicach Piaseczna

    1. Kogoś do zgarnięcia humusu z działki, wywiezienia ziemi i wykopania fundamentów (mała koparko-spychareczka) działka 600mkw
    2. Dobrego, wiarygodnego składu budowlanego
    3. Dobrej wiarygodnej betoniarni
    4. Dobrego wiarygodnego tartaku który dostarczy porządne drewno na dach.


    Z góry dziękuje za pomoc
    re 2 moi rodzice jak sie budowali w iwicznej to brali z centrobudu na Slonecznej (za torami w strone Magdalenki po lewej) mieli bardzo dobre ceny a obrot taki,ze wiele hurtowni u nich sie zaopatrywalo bo same nie mialy szans na takie obroty/upusty,,,,warto sprawdzic czy nadal sa ok
    re 4. bardzo dobry tartak jest w Lesznowoli na Biedronki 10 i ceny ok
    Ostatnio edytowane przez .:Paco:. ; 18-02-2016 o 20:29

  11. #4671
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar robertwojciechowski
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    20-078
    Posty
    32

    Domyślnie

    kogoś od montażu pieców potrzebuje, dobrego fachowca, który doradzi jaki wkład kupić ale też wykona fachowo prace. Wawa i okolice. Ponawiam pytanie o dociepleniowca (elewacje zewnętrzne).

    pozdrawiam
    Robert

  12. #4672
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał robertwojciechowski Zobacz post
    kogoś od montażu pieców potrzebuje, dobrego fachowca, który doradzi jaki wkład kupić ale też wykona fachowo prace. Wawa i okolice. Ponawiam pytanie o dociepleniowca (elewacje zewnętrzne).

    pozdrawiam
    Robert
    MC-serwis
    Marek Cygan
    697-097-907
    Bardzo polecam , panowie przyjechali i w ciagu jednego dnia wszystko podlaczyli .Piec kondensat w dobrej cenie rowniez.

  13. #4673
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ManiaBar

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Warszawa (Wawer)
    Kod pocztowy
    04-965
    Posty
    10

    Domyślnie

    Witam, potrzebuję pomocy w kwestii wynajęcia kontenera, przyczepy dla pracowników. Do spania i umycia się. Budowa w Warszawie. Macie pomysł co by się sprawdziło?
    Czy polecacie jeszcze jakąś inną firmę do zrobienia studni? Mam namiary jedynie na Aqua Centrum Ekologia .

  14. #4674
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mariokozub

    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-201
    Posty
    4

    Domyślnie Dachlux

    Cytat Napisał wyros Zobacz post
    Witam

    Proszę o polecenie 3 tematów w okolicach Piaseczna

    1. Kogoś do zgarnięcia humusu z działki, wywiezienia ziemi i wykopania fundamentów (mała koparko-spychareczka) działka 600mkw
    2. Dobrego, wiarygodnego składu budowlanego
    3. Dobrej wiarygodnej betoniarni
    4. Dobrego wiarygodnego tartaku który dostarczy porządne drewno na dach.


    Z góry dziękuje za pomoc

    W kontekście 2 i 4, bo rozumiem, że to na dach. Skontaktuj się z Dachluxem w Piasecznie. Myślę, że w kwestii dachów w okolicy najrzetelniejsi.

  15. #4675

    Domyślnie

    Czy słyszał ktoś o firmie Ma-Box Michał Jurczak? Pan Michał zajmuję się hydrauliką - ponoć od dłuższego czasu - ale na forum jest tylko jedna opinia na jego temat (a raczej wiele opinii pisanych przez jedną osobę).

    Ewentualnie proszę o opinie o firmie EkoEmiter.

    pzdr.

  16. #4676

    Domyślnie

    Zdecydowałem się na usługi Pana Michała. Instalacja będzie robiona w marcu/kwietniu. Będę mógł się podzielić wrażeniami.

  17. #4677
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Rulh
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Kod pocztowy
    05-825
    Posty
    12

    Domyślnie

    Witam,

    Ja również przyłączam się na temat opinii o firmie Ma-Box

    pozdrawiam

  18. #4678
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    tgrzebien

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Mazowieckie gm. Jabłonna
    Posty
    73

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotr Wawa Zobacz post
    Witam,
    macie jakieś ekipy godne polecenia które kompleksowo wykonają elewację (Marki k. Warszawy). Fightera znam niestety od 3 miesięcy czekam na odpowiedz, a chciałbym już sobie zaklepać termin. Z góry dzięki
    Ja już czekam na wycenę od Fighter1983 od chyba września/października (wielokrotne maile i telefony) i nic z tego nie wyszło.
    Dlatego też proszę o polecenie kogoś od elewacji i dociepleń w okolicach Chotomowa (Legionowo).

  19. #4679
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał tgrzebien Zobacz post
    Ja już czekam na wycenę od Fighter1983 od chyba września/października (wielokrotne maile i telefony) i nic z tego nie wyszło.
    Dlatego też proszę o polecenie kogoś od elewacji i dociepleń w okolicach Chotomowa (Legionowo).
    powaznie/> przeoczylem znowu cos i czegos nie zrobilem? przepraszam. poprosze krotka przypominajke
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  20. #4680

    Domyślnie

    Witam,

    Drodzy budujący , poszukuję kogoś dobrego i niedrogiego od:
    hydrauliki ( hydraulika + podłogówka 130m2 + 4 kaloryfery+ piec kondensat) - termin czerwiec 2016
    tynki 750m2 i wylewki 200m2 - termin czerwiec/lipiec 2016
    ocieplenie dachu wełna 2x15 cm + rygipsy na gotowo - wykonanie sierpień 2016
    elewacja ( dom w miodokwiatach 2) z elementami z kamienia + podbitka dachu - wykonanie wrzesień 2016
    drzwi chowane w ścianie - wykonanie sierpień 2016
    meble kuchenne, łazienkowe i szafy na wymiar - wrzesień - październik2016
    Drzwie zewnętrzne, wewnętrzne, brama garażowa - wykonanie wrzesień/październik 2016
    specjalista od glazury, terakoty, gresu - termin październik 2016
    schody i barierki z drewna - październik 2016

    Budynek stoi w Sterej Iwicznej k. Piaseczna

    Jeśli macie sprawdzone ekipy godne polecenia proszę o info n priv ewentualnie na mail [email protected]

    Ja mogę Wam polecić firmę KAMEX z okolic Piaseczna - dobre ceny za fajną ceramikę
    za wykonanie SSO firmę Chyszbud - Krzysztof Chalcarz - może nie są najtańsi ale terminowość, czystość, jakość, równość wzorowa

    Pozdrawiam i życze powodzenia w dalszych etapach pracy.

Strona 234 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony