dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 1500
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 30000
  1. #201

    Domyślnie Re: bomba!

    Cytat Napisał jarced
    gdzie taką dziewczynę można spotkać? serce rośnie jak się takie rzeczy czyta. pozdrawiam wszystkich optymistów. ja szukam dopiero działki i kredytu. wszystko przede mną mam w końcu dopiero 27 lat ;]
    Jak będziesz miał dom to i o dziewczynę będzie łatwiej.
    Czego Ci szczerze życzę.
    pozdrawiam
    Klaus

    Moja działeczka

  2. #202
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielonooka
    Nefer kiedy ruszasz z robota na budowie ?
    bo paierkowa juz dosyc zaawansowana
    Wykonawca się grzeje, kredyt juz chyba wybrany - choć jeszcze się waham, tylko z tymi mpapierami - jeszcze droga daleka... cichą mam nadzieję, że koniec kwietnia to max, ale się okaże...
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  3. #203
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielonooka
    nie wiem , paletalo sie na kompie (śjakieś z netu chyba)
    ps. to nie ja zeby byla jasnosc

    A ja bym się wcale nie zdziwiła
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  4. #204
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie Re: bomba!

    Cytat Napisał jarced
    gdzie taką dziewczynę można spotkać? serce rośnie jak się takie rzeczy czyta. pozdrawiam wszystkich optymistów. ja szukam dopiero działki i kredytu. wszystko przede mną mam w końcu dopiero 27 lat ;]
    Co do "takich" dziewczyn - to nie szukaj zbyt są upierdliwe
    A co do domu - szukanie działki a potem projektu to super moment. A potem musisz się nauczyć tych wszystkich mądrościu budowlanych - to też fajne. Ja juz wiem, że humus to nie jest potrawa A dla kogoś kto ma dopiero 27 lat - to już w ogóle kaszka z mleczkiem ! DO dzieła ! I nie daj się przekonać, że nie masz szans, wiedzy, pieniędzy, siły ( choć w większości to prawda

    Człowiek inteligentny różni się tym od nie inteligentnego, że ten pierwszy ma wątpliwości to moje ulubione hasło
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  5. #205
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tabaluga1
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie Re: bomba!

    Cytat Napisał Nefer

    Człowiek inteligentny różni się tym od nie inteligentnego, że ten pierwszy ma wątpliwości to moje ulubione hasło
    To wygląda na to, że na forum nie ma innych, jak tylko inteligentni.

    Ale się cieszę

  6. #206
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Nefer, przykro nam bardzo.Prosze przekazac swojej Pani nasze pozdrowienia i zyczenia powrotu do zdrowia...
    No, zeby tak od razu pobyc kobiete. Mam nadzieje, ze ich zlapia i spotka ich zasluzona kara...
    Co za swiat!
    A mialo byc lepiej, jak obiecywali...Chyba im o siebie chodzilo...Straszne to...

  7. #207
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tabaluga1
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie


    skąd się tacy ludzie biorą? Skąd w ludziach tyle zła?

  8. #208
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    A nowych rysunków nie będzie. Moja Pani architekt została napadnięta i pobita i okradziona. Strasznie mi przykro i źle mi bardzo, bo nie wiem jak jej pomóc, a jest naprawdę załamana. Bardziej chyba pobita "psychicznie" niż fizycznie (choć się nie widziałyśmy, więc mogę nie mam racji...wiem ,że była w szpitalu.)Co powinnam zrobić ? Rośnie we mnie złość - to przez tą cholerną niemoc. Ten kraj jest chory.

    o żesz....
    mam nadzieje ze nic powaznego sie nie stalo i szybko wroci do siebie

    czesto "psychicznie" dluzej sie goi niz "fizycznie"
    mam nadzieje ze wroci szybko do rownowagi - przekaz serdeczne pozdrowienia
    ehhhhh....

  9. #209
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar iga9
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Ja ja bym takich dorwała to bym Moja Mama tez w zeszlym roku na swojej ukicy zostala napadnieta w bialy dzien. Torebka wraz z dokumentami poszla w swiat... Miejmy nadzieje, ze pani architekt szybko wroci do siebie.

  10. #210
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Gadałam z nią dzisiaj. Żebra obolałe, siniaki - nie wiedziałyśmy się, ale mam nadzieję, że za bardzo jej nie skopali. Już w miarę może o tym romawiać - dziś nie płakała w trakcie. Zdecydowanie gorzej jest z psychiką niż z fizycznymi obrażeniami. Ktoś wtargnął w jej strefę z buciorami i zburzył cały spokój. Ona jest do tego jeszcze zamknięta w sobie , więc chyba muszę zrobić "psychoterapię", bo zamykanie się w sobie ze swoimi obawami i bólem też nie jest fajne. Mam nadzieję, że chociaz tak jej pomogę - o ile tego będzie potrzebowała.
    Dzięki za pozdrowienia - wszystkie przekażę.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  11. #211
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Ehh no wlasnie dobrze by bylo gdyby miala z kim pogadac

    Prawie dwa lata temu - mialam przygode w tym stylu - w bialy dzien 100 m przed biurem - i "tylko" gnoj mi wyrwal torebke i "tylko" uszkodzil bark bo tak mocno szarpnął (nastawianie potem cholernie boli - nie polecam ) I na szczescie nikt mnie nie pobil nie skopał , nawet ta reka to tak przy okazji byla bo jemu chodzilo przeciez o torebke a nie zeby mnie uszkodzic - ale i tak mnie do dzis strzela cholera jak sobie o tym przypomne Nawet teraz jak to pisze to sie wsciekam a w sumie duzo czasu juz minelo. Tylko ze ja wpadlam w zlosc a nie zamknelam sie w sobie i bylam psych rozbita ( tylko sama nie wiem co by bylo gdyby bylo by podobnie jak w tym przypadku)
    A najbardziej wkurzlalo mnie ze wszyscy mi mowili jaki to ja mam szczescie ze wlasnie nikrt mi nie przylal przy okazji i ze zachowalam np. cala szczeke... i to jest chore
    Nie wiem jak Twoja Pani Architekt ale nie sadze zeby lazila po jakis zakamarkach w niebezp dzielnicach - pewnie mialo to miejsce gdzieś w "normalnym" miejscu - pewnie blisko pracy lub domu, ehhh szlag trafia

  12. #212
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Ona się porusza tak jak większość (pewnie) z nas samochodem. A jednak jej to nie uchroniło. Myślę,że nieważne jest tak bardzo uszkodzenie fizyczne. Oczywiście - boli, ale bardziej boli zachwiane poczucie bezpieczeństwa. Człowiek staje się bezbronny. BEZBRONNY. I każdy może go napaść, zabrać coś , okraść, pobić - i nie ma nikogo , kto tegmu zapobiegnie. Tak to chyba trochę jest. I ona sama musi się z tym wszystkim poukładać - nie ma rady. Ale - jak każda kobieta- musi ten temat przepracować - gadając... i odgniając demony..
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  13. #213
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    oby jak najszybciej
    niestety podejrzewam ze uraz dosc dlugo zachowa i pewnie leki przed podobnymi sytuacjami ...
    no nic...pozostaje zyczyc jeszcze raz szybkiego powrotu do rownowagi

  14. #214

    Domyślnie

    Cześć. Dziś dopiero wczytałam się w Twój dziennik. Początki są trudne a potem jest jeszcze ciekawiej.
    Zastanawiam się tylko, po co tyle energii zużywasz w te kosztorysy. I te kwoty 1500- 1700?
    My wydaliśmy już ze 250tyś. Przed nami jeszcze parkiety, schody, kuchnia, elewacja zew., ogród itd i zapłaty za dotychczasową robotę. Liczymy, że bez żadnych udziwnień potrzeba jeszcze 200tyś. Dom ma ok.200m2, więc 2300zł/m2 to będzie sukces.
    A może dlatego tak dużo, że bez dokładnej kalkulacji????

  15. #215
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    o! dawno na bartyckiej nie bylam, ciekawa jestem jak to wyglada teraz!
    pozdawiam , i zycze udanych "łowów"
    Pani A juz w lepszej formie?

  16. #216

    Domyślnie

    Witaj Nefer,
    widzę, że u Ciebie bardzo dużo się dzieje, ruch jak w kalejdoskopie
    Chyba zamieszkasz bardzo szybko, bo idzie wszystko jak trzeba, ekipa już czeka, projekty wnętrz także, kominek, drewno i kolory wybrane. Tylko zacząć ! Oby tylko Twoja pani architekt była w formie. Lepiej z nią już ?

    Życzę szybkiego uporządkowania papierów i RUSZAJ DO BUDOWANIA !
    Wiosna tuż, tuż.

    Serdecznie pozdrawiam

  17. #217
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Justyno,
    Kosztorys mam dokłądny tylko chcę się dobrze przygotować do wydawania pieniędzy .... przynajmniej chcę ich wydać jak najmniej póki nie mam kredytu. Jak będę mogła rządzić 350k to pewnie ręka mi się zrobi lżejsza, ale jak czytam na forum to chyba warto zastanowić się nad każdą kwotą...

    Zielonooka,

    Pozdrowię Bartycką od Ciebie Wcale się nie cieszę na tę wycieczkę, ale mnie nie minie - nie znoszę łażenia po sklepach ...
    Pani Archtekt już zdecydowanie lepiej. Zezłościła się na to wszystko i stwierdziła, że co jej nie zabije to ją wzmocni No nie powiem, że się do tego nie przyłożyłam

    Adriano,

    A mnie się wydaje, że tak wszystko jak po grudzie... końca nie widać... już chcę wbić łopatę - o jesooooo jak ja się spiję !


    Ponadto przekazałam pani A pozdrowienia od Was - ale była zaskoczona Nie wie, że pół świata obserwuje jej poczynania
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  18. #218

    Domyślnie

    Nie spijaj się bez okazji jeszcze. Uroczystościami niech będą np:
    - pierwsza łopata
    - pierwsza podłoga

    A jak już dach będzie to impreza do białego rana, bo to wiecha wtedy.

  19. #219
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    No to wlasnie Nefer chce sie spic jak te łopate wbije

    Nefer - spij sie wejdz na forum wtedy i popisz zygzaczkiem
    pozdrawiam!

  20. #220

    Domyślnie

    Ciekawe jaki gruby i głęboki fundament se wykopie po pijaku
    Co prawda to prawda, na trzeźwo nie da sie tego domu wybudować
    To na zdrowie!

Strona 11 z 1500

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony