dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 1500
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 30000
  1. #241

    Domyślnie

    Jaką Ty masz średnią postów na dzień!!!!! Nie porównywałam z innymi, ale chyba wydajność jest rekordowa.

    Tylko pozazdrościć energii. Może założysz swoją stronę we WNĘTRZACH z wygrzebanymi przez siebie cudami?

  2. #242
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Tak , tak - jest takie określenie - grafomiania
    Coś tak gdzieś wklejam jak na coś trafię, ale nie żebym zaraz miała swoją "norkę" - ja to skromne dziecko jestem

    Ale dzięki za pomysł
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  3. #243

    Domyślnie

    Skromnością nie strasz, to nie na czasie.
    Zakładaj stronę i już.

  4. #244
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar iga9
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    I w dzienniku wstaw linka, zebym łatwo trafiła Ja też popieram pomysł - może nie skorzstam z tych samych wykonawcoa, ale za to moim zawsze zdjecie pokaze!

  5. #245

    Domyślnie

    Nefer, ja też jestem "ZA" (Twoją stroną internetową)
    A witraż chcesz zamiast ściany między kuchnią a salonem ? Jaką masz wizję ?

  6. #246
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny za pomysł, ale chyba jeszcze nie czuję się na siłach

    Co do witraża :

    W kuchni będzie duża, pusta ściana. I coś z nią muszę zrobić. Wystrój kuchni będzie raczej "ascetyczny" więc chodzi mi po głowie jakiś odpał.

    Może jakiś szalony malunek, albo szło, albo witraż... Mam świara na punkcie światła i szkła.

    chodzi mi po głowie takie coś :





    Listra z kamieniem też nieźle wyglądają, ale raczej do przedpokoju...





    A może taka ściana ?
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  7. #247
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Nefer, jak ty juz wisz czego chcesz kobitko! A domek dopiero zaczynasz budowac...tyle w tobie energii, ze ja czuje, ze to nie ostatni Wasz dom.
    Kominek bedzie cudny, a reszty pomyslow tez bede sciagac...Ha,ha...
    Zarty na bok, o tak...
    Wklejej, wklejej, moze akurat cos w oko wpadne....

  8. #248
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zeljka
    Nefer, jak ty juz wisz czego chcesz kobitko! A domek dopiero zaczynasz budowac...tyle w tobie energii, ze ja czuje, ze to nie ostatni Wasz dom.
    Kominek bedzie cudny, a reszty pomyslow tez bede sciagac...Ha,ha...
    Zarty na bok, o tak...
    Wklejej, wklejej, moze akurat cos w oko wpadne....
    Zeljko, zawsze można coś podpatrzeć i podkraść nie ma sprawy ja stawiam
    Ja się też obawiam, że to nie ostatni dom. Pewnie za całkiem niedługo będzie pn dla nas po prostu za duży - ale o dzieci się muszą dorosnąć i ułożyć sobie życie. Plan jest taki, że go sprzedamy za 10-15 lat ( o ile dożyję w tym tempie...) i marzy mi się gdzieś z daleka od miasta ( ale nie za daleko) parterówka z salonek 70 metrów Reszta może być mała A tak najbardziej to podoba mi się architekruta chat meksykańskich (takie z wypalanej gliny) ciekawe czy w naszych warunkach to by przetrwało...no chyba, że wyjadę do Meksyku i tam kupię - pewnie wyjdzie taniej...
    Dzięki za dobre słowo Dobry Duszku
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  9. #249
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Do Meksyku, jak najbardziej...,tylko sprawdz czy maja tam dostep do Internetu, bo nam tutaj bedzie nudno bez Ciebie...

  10. #250
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar iga9
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Co do tych szklano - swietlnych elemetów w scianie - znajmi własnie zrobili sobie coś podobnego do propozycji nr 1 (tylko całe mleczne szyby podświetlane) w nowym mieszkaniu w bloku. Wyglada tu swietnie - u nich podkresla droge przejscia korytarzem do salonu. Mi najbardziej podobaja sie jakies bajeranckie tynki na scianie - najlepiej ryflowane pacą. Daje to super efekt! A ten kamien z lustrem też mi się podoba - ja chcę wylozyc kamieniem o cieplym odcieniu kawalek sciany miedzy kuchnia a salonem - ale wszystko wyjdzie w praniu Wklejaj zdjecia Nefer wklejaj - bo ja raczej pisma przegladam, a wygodniej zdjecia w kompie skaldowac niz sterty gazet

    A domy z gliny tez sie w Polsce buduje, nawet ze słomianymi dachami - pod nazwa domy ekologiczne. Ogrzewane kolektorami i popami ciepla. Ale ta glina nie wyglada zupelnie na styl meksykanski

  11. #251
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tabaluga1
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie

    Powiem tylko- REWELACJA

  12. #252
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    A tak najbardziej to podoba mi się architekruta chat meksykańskich (takie z wypalanej gliny) ciekawe czy w naszych warunkach to by przetrwało...no chyba, że wyjadę do Meksyku i tam kupię - pewnie wyjdzie taniej...
    Nefer jedna z takich charakterystycznych elementow architektury meksykanskiej (i tex-mex)) jest patio, najlepiej w srodku domu otoczone z 4 stron scianami - bardzo ale to bardzo scisle zwiazane z ukladem i funkcjonalnoscia domu - mozna powiedziec taki "salon" na powietrzu (czesto w srodku domu bo daje to cienod palacegoi slonca)
    Jak tego ew nie ma to dom jest otwarty na zewnatrz - te dwa elementy architektura budynku i ogrodu (otoczenia) scisle sie przenikaja i granica miedzy nimi czesto jest umowna lub tylko lekko zaznaczona
    No i do czego zmierzam...w naszym slicznym klimacie słowianskim obawiam sie ze to nie zagra
    Tym bardziej ze tam w mexykanskiej architekturze- tez ogromnie wazna jest kolorystyka ale dodatkowo uwypuklona swiatlem, słoncem - jak widze to co mam za oknem to zaczyna watpic

    Oczywiscie mowie o takiej prawdziwej arch mex, w naszych warunkach mozna zrobic cos inspirowanego tymi klimatami - i calkiem ladnie moze to wyjsc

    ps. nie wiem czy bylas w meksyku - ja sie zakochalam w tym kraju -
    slonce cieplutko , kolory i zimne mojihito i.... ehhh

  13. #253
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie


    podoba mi sie

  14. #254
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Dziewczyny,

    Ale nadal nie mam koncepcji chyba jeszcze nie tego szukam... na pewno jakaś zakręcona faktuta wchodzi w grę i kolorki .... będę szukać dalej.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  15. #255
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar iga9
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Nie przejmuje sie - mi koncepcja na kolor i fakture scian w salonie zmienia sie co pare dni - razem z ustawieniem mebli

  16. #256
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    magalena

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    347
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Bardzo miło się czyta, trzymam kciuki za ciebie.
    Cztając dzienniki niektórych , szczególnie te bardziej do mnie przemawiające, czuję się jakby w odwiedzinach. Grono "znajomych" mi się zwiększa w tempie obłędnym - a uprzedzali, że FOrum uzależnia U ciebie "bywam" nader często.

    Przy okazji czy mogłabyś mi zdradzić tajemnicę wklejania zdjęć do albumu. Samodzielnie to wychodzą mi tylko linki. Nie lubię pytać administratorów form, bo nie mają dzienników. Głupio tak "obcych" pytać

    A ta łazienka przez ciebie wyszukana w trawertynie bężowo brązowym już któryś dzień mi spać nie daje...

  17. #257
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał magalena
    Bardzo miło się czyta, trzymam kciuki za ciebie.
    Cztając dzienniki niektórych , szczególnie te bardziej do mnie przemawiające, czuję się jakby w odwiedzinach. Grono "znajomych" mi się zwiększa w tempie obłędnym - a uprzedzali, że FOrum uzależnia U ciebie "bywam" nader często.

    Przy okazji czy mogłabyś mi zdradzić tajemnicę wklejania zdjęć do albumu. Samodzielnie to wychodzą mi tylko linki. Nie lubię pytać administratorów form, bo nie mają dzienników. Głupio tak "obcych" pytać

    A ta łazienka przez ciebie wyszukana w trawertynie bężowo brązowym już któryś dzień mi spać nie daje...

    Witaj Magaleno,

    Bardzo mi miło, że czasem do mnie wpadasz - ja mam wrażenie, że ten dziennik jest czymś pomiędzy grafomaństwem a nudziarstwem. Pewnie to stąd, że sama mam wrażenie, że kręcę się w kółko za własnym ogonem (ja do Ciebie też zaglądam)

    Co do zdjęć i wklejania:

    Znajdujesz obrazek w internecie. Klikasz na niego prawym klawiszem myszy i tam masz "właściwości". Podświetlasz i kopiujesz (ctrl C).

    Potem wchodzisz na wiadomość, w której chcesz to wkleić ( czyli naciskasz "odpowiedź") i tam na górze masz ikonki Img i URL

    Ikonka Img służy do wklejenia obrazka:

    Naciskasz jeden raz tę ikonkę
    [img]
    robisz Ctrl V
    i naciskasz drugi raz [/img]

    I już.

    Jeśli zaś chcesz przenieść czytających na daną stronę internetową robisz to samo co wyżej tylko z ikonką URL:

    skopiowany link do strony

    Mam nadzieję, że Ci bardziej nie namieszałam

    Dzięki za dobre słowo

    Pozdrawiam cieplutko.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  18. #258
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał iga9
    Nie przejmuje sie - mi koncepcja na kolor i fakture scian w salonie zmienia sie co pare dni - razem z ustawieniem mebli
    U mnie chwała Bogu meble moga stać tylko w jeden sposób. Ale kolorów jest kilka (tysięcy?)

    Buźka i dzięki za pocieszenie
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  19. #259

    Domyślnie

    Kolorki na ścianę też mnie dręczą. Nagorsze jest to, że wszędzie gdzie bywam są czerwone lub pomarańczowe ściany (gładkie), któte de facto podobają mi się. Ale chciałabym byc oryginalniejsza. I się męczę z wyborem koloru i fakturki, które chciałabym" rzucić w salonie na jedną ścianę i na kominek.

    Wklejaj dalej, prosimy!!!

  20. #260
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    magalena

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    347
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Dziękuję Nefer za podpowiedz - ale czy wyjdzie jeszcze nie wiem - musze najpierw zeskanować projekt i zdjęcia zrobić to spróbuję...

    A propos zmian koncepcji - miliony dziennie, więc nieuchronnie nadchodzi moment kiedy nie podoba mi się nic. Wracam wtedy do pierwszej wersji. Przypomnij więc sobie co chciałaś na początku i tego się trzymaj jak pijany płotu. Chyba że znajdziesz coś co cię tak zachwyci, że będziesz wiedziała: tylko to i nic więcej.

Strona 13 z 1500

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony