dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.690

    Domyślnie

    Drodzy Forumowicze, z radością gościmy Was na forum MURATORA. Nie oczekujemy w zamian niczego, może poza zachowaniem zasad gościnności i... nie reklamowaniu konkurencyjnych pism.
    Pozdrawiamy

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Grzesiek13
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    3.490

    Domyślnie

    A Żagle, które czasami czytam, to chyba dalej będą?
    Pozdrawiam Grzesiek
    [email protected]

  3. #23

    Domyślnie

    witam
    KonAn, jorg i D'arek święte słowa! Zgadzam się ze wszystkim co napisaliście. Już sam o tym pisałem prawie rok temu na Forum. Od kiedy redaktorem naczelnym przestał być p.Wiesław Rudolf a została kobieta "Murator" systematycznie babiał. Ja też po 8-miu latach przestałem m-c temu go prenumerować, bo nie mogłem znieść tej coraz większej ogólnikowości i powtarzania się tematów.
    Ciekawi mnie też jak się czują autorzy (autorki) tych wielokrotnie powtarzanych artykułów. Pzdr.

  4. #24

    Domyślnie

    Autorki tekstów czytajac taki post (napisany 8 marca) czuja sie naprawde paskudnie.

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Oceniam czesc zmian pozytywnie. Zostal tchniety nowy duch w artykuly - tak w czesc merytoryczna jak i oprawe graficzna - powiem ze czytam z wieksza przyjemnoscia. A tematy z natury rzeczy beda sie powtarzaly lecz zadaniem autorow artykulow winno byc w takich przypadkch kladzenia glownego nacisku tresci artykulu na sprawy mniej rozpoznane. W koncu wszyscy sie uczymy.
    Opinia moja jest niezalezna od terminowe ogolnie przyjetych swiat.

  6. #26
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Janussz

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.769

    Domyślnie

    Nie ma chatki, żeby nie było zwadki-jak mówi stare przysłowie.
    Po to jest dział na komentarze. Ten dział forum.
    Jeżeli ktoś buduje długo i kupuje Muratora, to faktycznie może czytać podobne artykuły. Tak jest wszędzie. Toż to nie prasa codzienna.
    Ileż to razy ja się wykłócam z Redakcją, ale wydaje mi się przynajmniej, że należy zachować jakiś poziom dyskusji.
    Niektórzy zachowują się na zasadzie szkolnej: daj przepisać pracę domową. Po przepisaniu: zabieraj swój parszywy zeszyt.
    Na imię mam Janusz
    [email protected]

  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Jesli uwazasz ze gdzie zostal popelniony plagiat (a tak wnioskuje z Twojej ostatniej wypowiedzi) to zglos to Redakcji z podaniem zrodla wykorzystanej czesci.

  8. #28
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Janussz

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    3.769

    Domyślnie

    Nie miałem na myśli podobnych artykułów z pism konkurencyjnych.
    Mogło się ukazać np. coś o murze 3W pięć lat temu w Muratorze i obecnie jest podobny temat też w Muratorze.
    O to mi chodziło. I wcale nie uważam tego za grzech.
    Na imię mam Janusz
    [email protected]

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Ja rowniez pod warunkiem ze podobny artykul od ostatniego ukazania zostal rozwiniety lub przedstawiony w innym aspekcie zagadnienia.

  10. #30
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropi
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    1.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    86

    Domyślnie

    Wiadomo, że wiedza rośnie w miarę budowania a apetyt w miarę jedzenia. Mam jednak poczucie, że "M" z pisam dosyć jasno sprofilowanego pod kątem opisu technologii budowania zaczyna trochę dryfować w stronę pism typu "Auto Świat", gdzie coraz trudniej o konkrety a coraz więcej ogólników.

    Typowym przykładem DOBRYCH artykułów był ten o pustakach w ostatnim numerze (jestem na etapie wyboru materiału i dało mi trochę do myślenia) choć po przeczytaniu czułem pewnien niedosyt, czy kilka numerów wstecz - o kominkach. Chciałbym więcej takich monografii - rynek się zmienia i nawet jeśli artykuły powtarzają się co parę lat, wchodzi trochę nowości, zmieniają się ceny... Podoba mi się pomysł kilku artykułów w jednym temacie - czekam na DACHY, OKNA, INSTALACJE... oprócz Numerów Specjalnych (Super, naprawdę na poziomie podstawowym informacja rzetelna i zrozumiała) przydałyby się takie "reviews" na konkretny temat, z jak największą ilością konkretnych informacji.

    Daleki byłbym od krytykowania w czambuł, dla mnie jako początkującego inwestora (a nie zamierzam zbyt długo ciągnąć budowy ) jest to cenne źródło wiedzy.

    Muratorze, trzymaj fason!
    Biedronka w Wódce
    Komentarze

    Gdybyśmy zawsze kierowali się rozsądkiem, życie byłoby nieskończenie nudne...

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony