dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 24 z 93
Pokaż wyniki od 461 do 480 z 1847
  1. #461

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pawel.dragan
    Poszukuję dwóch wykonawców:
    - do wykonania zbiornika/ów na burzówkę - myślałem o takich cembrowanych betonowymi kręgami. Albo może polecicie inne rozwiązanie.
    - do dostarczenia ziemi, w tym czarnej żyznej i wyrównania terenu na działce.


    A od siebie jeszcze dodam, skoro o tynkach i posadzkach była mowa - u mnie wykonywała je firma pana Kazimierza Wicki - 693 379 089
    Bezproblemowo jeśli chodzi o jakość i terminowość. Tynki cementowo - wapienne, maszynowo.
    Paweł, jak znajdziesz dobrych ludków do zbiorników na burzówke pls. daj znać,inwestycja myśle bardzo rentowna w niedalekiej przyszóści
    +wg mnie w czsie tzw recesji najlepiej kupować proste prace budowlane, bo można i trzeba je tanio kupować płacąc gotówką.
    Też myśle o zbiorniku/mam z czego zbierać dwuspadowo dużo/dach dzisiaj odebrałem i jestem bardzo ok. z ekipy.
    ważna sprawa: kominy nad dachem z pełnej cegły klinkierowej /nie dajcie sobie pocisnąć tańszej aż o połowe cegły dziurawki!/
    kominy muszą być obrobione poszyciem blaszanym podkutym w konin na min 1,5 cm, jak będzie dziurawka to po podkuciu woda może przedostac się do środka i wilgoś w domu gotowa.

  2. #462
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    rufes

    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    5

    Domyślnie

    [quote="jullka"]Witam,
    pare dni temu odkrylam forum. Prosze o pomoc: szukamy tynkarza na terenie kaszub.
    Wyszukalam PANA WICKIEGO z Pepowa- niestety odnalazlam go rownierz na "czarnej liscie" i nie wiem czy to dobry wybor.
    Czy ktos zna jeszce innych dobrych tynkarzy na kaszubach?
    Jestem wdzieczna za kazda odpowiedz,
    pozdrawiam

    P.S. Wpisalam ten sam post na czarnej liscie...[/quote
    Polecam tynki tradycyjne pana Darka tel 501 962 712 u mnie zrobili superr!

  3. #463

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomosiek
    gdzie w pomorskim kupić tani zbiornik na ścieki?
    może być betonowy lub z tworzywa, pojemność 8-10m3
    "Rolbud" Zygmunt Kaca

    Piaseczno, ul. 3, tel. 0790459188

    Dostarcza do 3miasta tanio

  4. #464

    Domyślnie

    [quote="rufes"][quote="jullka"]Witam,
    pare dni temu odkrylam forum. Prosze o pomoc: szukamy tynkarza na terenie kaszub.
    Wyszukalam PANA WICKIEGO z Pepowa- niestety odnalazlam go rownierz na "czarnej liscie" i nie wiem czy to dobry wybor.
    Czy ktos zna jeszce innych dobrych tynkarzy na kaszubach?
    Jestem wdzieczna za kazda odpowiedz,
    pozdrawiam

    tynki p Marcin 515 837 421

  5. #465
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    majler

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    bardzo gorąco polecam Radka bardzo solidny i uczciwy fachowiec cekol po prostu pięknie i szybko jestem super zadowolony z jego pracy solidnie bez niepotrzebnych niedomówień każdy etap pracy jest konsultowany z klientem oraz omówiony bez stresów oraz niepotrzebnych zmartwień po tylu "fachowcach" Radka naprawdę warto polecić !!

    cekol malowanie i inne prace remontowe chłopak naprawdę uczciwy

    Radek 503567804

  6. #466

    Domyślnie

    Cytat Napisał majler
    bardzo gorąco polecam Radka bardzo solidny i uczciwy fachowiec cekol po prostu pięknie i szybko jestem super zadowolony z jego pracy solidnie bez niepotrzebnych niedomówień każdy etap pracy jest konsultowany z klientem oraz omówiony bez stresów oraz niepotrzebnych zmartwień po tylu "fachowcach" Radka naprawdę warto polecić !!

    cekol malowanie i inne prace remontowe chłopak naprawdę uczciwy

    Radek 503567804
    Forum Muratora ... nie dla idiotów

  7. #467
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    majler

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    nie idiotów po prostu jeżeli ktoś ma kiepskiego szefa (pośrednika który kasuje 2razy tyle) to warto kontaktować się bezpośrednio z fachowcem a nie z firmą a chyba po to jest założony temat i taka jest moja opinia skoro nie taki jest cel to dziękuje za takie forum.......

  8. #468

    Domyślnie Desto z Rumii

    Polecam firmę DESTO z Rumii od wszelkich rzeczy związanych z rurkami (kanaliza, woda, ogrzewanie). Firma polecana już na tym forum. Pan Tomasz to profesjonalista w każdym calu, służy pomocą nawet po godzinach swojej pracy (z czego pewnie nie jest zadowolona jego żona ). Napiary na p. Tomka: 605848430.

  9. #469

    Domyślnie Re: Desto z Rumii

    Cytat Napisał sly123
    Polecam firmę DESTO z Rumii od wszelkich rzeczy związanych z rurkami (kanaliza, woda, ogrzewanie). Firma polecana już na tym forum. Pan Tomasz to profesjonalista w każdym calu, służy pomocą nawet po godzinach swojej pracy (z czego pewnie nie jest zadowolona jego żona ). Napiary na p. Tomka: 605848430.
    Firma DESTO ????????? ... robili instalacje u brata 2 lata temu:
    - pracownik nie wiedział jak powinny wyglądać próby szczelności instalacji tzn. instalacje zostawia się na określony czas pod ciśnieniem
    - rozłożenie rur w kotłowni - tragedia (chodzi o estetyke)
    - łączenie miedzi z ocynkiem (od kiedy to tak?)
    - zamiast miedzi położono plastiki (rurki)
    - nie sprawdzono przekroju komina przed zamontowaniem pieca (otrzymali dokumentacje wcześniej)
    - przez źle wykonaną próbę - prywatnie trzeba było lokalizować przeciek

    Moja uwaga : nie płać całości , póki nie sprawdzisz całości !!

    ps. Może w ciągu 2 ostatnich lat coś zmieniło pzdr

  10. #470

    Domyślnie

    - próba szczelności u mnie wykonana
    - rozłożenie rur w kotłowni - trudno powiedzieć - u mnie większość została starannie zakamuflowana i ukryta. Na zewnątrz jest tylko to co jest konieczne - u mnie instalacja CO (gaz), CWU (bojler), kominkek z PW.
    - miedź/ocynk - takich połączeń nie mam.
    - alupex mam wszedzie poza kotłownią i kominkiem z PW (kotłownia - kocioł CO i instalacja otwarta kominka jest z miedzi).
    - nie wiem czy sprawdzono przekrój komina- wszystko zdaje się pasuje dobrze więc raczej tak
    - przecieków brak

  11. #471

    Domyślnie

    [quote="rufes"]
    Cytat Napisał jullka
    Witam,
    pare dni temu odkrylam forum. Prosze o pomoc: szukamy tynkarza na terenie kaszub.
    Wyszukalam PANA WICKIEGO z Pepowa- niestety odnalazlam go rownierz na "czarnej liscie" i nie wiem czy to dobry wybor.
    Czy ktos zna jeszce innych dobrych tynkarzy na kaszubach?
    Jestem wdzieczna za kazda odpowiedz,
    pozdrawiam

    P.S. Wpisalam ten sam post na czarnej liscie...[/quote
    Polecam tynki tradycyjne pana Darka tel 501 962 712 u mnie zrobili superr!
    Tynki cementowo-wapienne, maszynowe, najwyższej jakości. Uczciwośc, dwuletnia gwarancja i sympatyczna osobowośc:
    ANDRZEJ KRENCKI tel. 603 94 39 25.
    Podziwiałam jego robotę u poprzedniego inwestora.Teraz następni podziwiają u mnie . Extra!!! Namiary na niego biorą pracujący u mnie kolejni fachowcy. Mam nadzieję, że też się świetnie sprawią

  12. #472

    Domyślnie

    Cytat Napisał mkzibi
    Czy może ktoś polecić ekipę do tynków zewnętrznych? Przymierzam się do tego tematu na wiosnę więc zaczynam już szukać.
    Proszę bardzo Ocieplenie, tynki naprawdę fachowo, przyjemnie i uczciwie

    Cytat Napisał kazia25
    Cytat Napisał majcia
    Polecam z czystym sumieniem Panów od elewacji Pan Roman Garski tel :697687108. Jak narazie moja najlepsza ekipa na budowie. Elewacja zrobiona perfekcyjnie, czysto, solidnie. Naprawde polecam !
    Wielkie dzięki Majcia za kontakt do Pana Romana!!!
    Również z czystym sumieniem mogę polecić ich dalej.
    Dołączam się do słów Majki.
    Oby wszystkie ekipy zachowywały taki porządek !
    Styropian wcale nie latał po budowie. Ładnie wszystkie odpady powiązane, zamiecione wokól domu.
    Elewacja naprawdę wykonana jest super. POLECAM!

  13. #473

    Domyślnie

    Cytat Napisał majler
    nie idiotów po prostu jeżeli ktoś ma kiepskiego szefa (pośrednika który kasuje 2razy tyle) to warto kontaktować się bezpośrednio z fachowcem a nie z firmą a chyba po to jest założony temat i taka jest moja opinia skoro nie taki jest cel to dziękuje za takie forum.......
    Widzisz nie zrozumiałeś,przychodzisz na forum,pierwszy post i od razu kogoś polecasz,to śmierdzi ... na odległość autoreklamą.
    Notabene sam się tak nadziałem,wziąłem gościa do instalacji,którego polecała jego dziewczyna... No comments

  14. #474
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    majler

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    rozumiem rozumiem ale o czym mam pisać na forum skoro tylko remontuje mieszkanie wole czytać posty niż pisać bo wszystko jest już opisane natomiast warto polecać bądz też nie polecać - sam uniknołem "fachowca" dzięki temu forum.

  15. #475
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie Re: Desto z Rumii

    Cytat Napisał sly123
    Polecam firmę DESTO z Rumii od wszelkich rzeczy związanych z rurkami (kanaliza, woda, ogrzewanie). Firma polecana już na tym forum. Pan Tomasz to profesjonalista w każdym calu, służy pomocą nawet po godzinach swojej pracy (z czego pewnie nie jest zadowolona jego żona ). Napiary na p. Tomka: 605848430.
    A dziękuję uprzejmie.
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  16. #476
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie Re: Desto z Rumii

    Cytat Napisał luk99
    Cytat Napisał sly123
    Polecam firmę DESTO z Rumii od wszelkich rzeczy związanych z rurkami (kanaliza, woda, ogrzewanie). Firma polecana już na tym forum. Pan Tomasz to profesjonalista w każdym calu, służy pomocą nawet po godzinach swojej pracy (z czego pewnie nie jest zadowolona jego żona ). Napiary na p. Tomka: 605848430.
    Firma DESTO ????????? ... robili instalacje u brata 2 lata temu:
    - pracownik nie wiedział jak powinny wyglądać próby szczelności instalacji tzn. instalacje zostawia się na określony czas pod ciśnieniem
    - rozłożenie rur w kotłowni - tragedia (chodzi o estetyke)
    - łączenie miedzi z ocynkiem (od kiedy to tak?)
    - zamiast miedzi położono plastiki (rurki)
    - nie sprawdzono przekroju komina przed zamontowaniem pieca (otrzymali dokumentacje wcześniej)
    - przez źle wykonaną próbę - prywatnie trzeba było lokalizować przeciek

    Moja uwaga : nie płać całości , póki nie sprawdzisz całości !!

    ps. Może w ciągu 2 ostatnich lat coś zmieniło pzdr
    Coś mi się zdaje, że chodzi o instalację w R.?
    Jak kolego nie wiesz czegoś na bank to proszę - nie pisz głupot przynajmniej. Pamiętaj, że najpierw należy poznać zdanie dwóch stron, a potem się wymądrzać. Zwłaszcza z kłamstwami (estetyka? - widziałes to później- zwłaszcza po zrywaniu kabli od sterowania przez prac. Twojego brata i tej "hiperizolacji"? A przciek? Pretensje do wykończeniowców, bo z tego co pamiętam to była ich sprawka nie? Miedź z ocynkiem?No popatrz...)
    Tobie nic nie wykonywałem więc proszę przestań oczerniać ok?
    PS - jakoś do dziś jestem dla tych Państwa na telefon(raczej sympatyczni) i pretensji żadnych nie przedstawiali, więc...?
    Swoją drogą ciekawe, że skorośmy tacy źli to czemu nie tak dawno dzwoniliście w sprawie nowej kotłowni...? Jakieś rozdwojenie jaźni czy co?

    Pozdrawiam życząc powodzenia na budowie.
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  17. #477

    Domyślnie

    Witajcie!
    Szukam solidnej firmy do bardzo dużej rozbudowy szeregowca. Chciałabym, żeby firma doprowadziła dom do stanu surowego zamkniętego (przynajmniej). Czy możecie mi polecić jakiegoś kompleksowego wykonawcę, który zajmie się całością?

    Czy mieliście może do czynienia z firmami:

    e-budowlanka
    Hołda
    Abikon
    Czucha
    Frankowski
    El-Roj
    Budmel
    Kappa
    Andrzejczuk
    Savas system

    Będę BARDZO wdzięczna za wszelkie rady i porady
    Pozdrawiam
    Anikka

  18. #478

    Domyślnie

    potwierdzam profesionalizm i polecam firmę DESTO z Rumi,
    robili u mmnie całe ogrzewanie z kotłem Heiztechnik, szybko, sprawnie, czysto bez zbędnych marudzeń, kociołek śmiga bez żadnych problemów,
    p. Tomek człowiek do rany przyłóż i zna się na rzeczy.
    pozdrawiam

  19. #479
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    czeslaw22

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    4

    Domyślnie

    Jestem bardzo zadowolony z firmy ANKAS, p.Andrzeja Kasprowicza, która wykonuje wylewki/posadzki betonowe z agragatu. Bardzo szybko i fachowo załatwili sprawę mojego domu prawie 400m w trzy dni i co najwazniejsze TANIO!!! Posadzka gładka jak stół, doskanale wykończona. Sprawna i kulturalna ekipa! Serdecznie polecam. Podaje namiary 501-784-662

  20. #480

    Domyślnie

    [quote="Mariola11"]
    Cytat Napisał rufes
    Cytat Napisał jullka
    Witam,
    pare dni temu odkrylam forum. Prosze o pomoc: szukamy tynkarza na terenie kaszub.
    Wyszukalam PANA WICKIEGO z Pepowa- niestety odnalazlam go rownierz na "czarnej liscie" i nie wiem czy to dobry wybor.
    Czy ktos zna jeszce innych dobrych tynkarzy na kaszubach?
    Jestem wdzieczna za kazda odpowiedz,
    pozdrawiam

    P.S. Wpisalam ten sam post na czarnej liscie...[/quote
    Polecam tynki tradycyjne pana Darka tel 501 962 712 u mnie zrobili superr!
    Tynki cementowo-wapienne, maszynowe, najwyższej jakości. Uczciwośc, dwuletnia gwarancja i sympatyczna osobowośc:
    ANDRZEJ KRENCKI tel. 603 94 39 25.
    Podziwiałam jego robotę u poprzedniego inwestora.Teraz następni podziwiają u mnie . Extra!!! Namiary na niego biorą pracujący u mnie kolejni fachowcy. Mam nadzieję, że też się świetnie sprawią

    Ale to są tynki wewnętrzne czy zewnętrzne? Ja szukam wykonawcy zewnętrznych tradycyjnych. ostatnio dostałem napiar w tym poście ale okazało sie że ten Pan nie robi tradycyjnych. ja musze zrobić tradycyjne i na to dopiero cienkowarstwoy silikat akryl lub coś innego.

    Ma ktoś może kogoś do polecenia?

Strona 24 z 93

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony